KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 Deltex OffLine Neredovni učesnik - Čet, 23. Avg 2018. 06:31
Pozdrav,
telefon neki android iz 2012 godine mi mesecima radi usporeno i resio sam da ga resetujem sve da poobrisem.Izvadio sam iz neke kutije kuci memorijsku karticu koju sam koristio do pre par godina.Na nju sam prebacio telefonski imenik i neke slike.Izvadio sam je i resetovao telefon.Sve je bilo uspesno.Ja vratio memorijsku kad se podigao sistem, ali telefon je ne poznaje.Ubacio sam je u jos dva telefona i nista.Ubacio sam je u matoru nokiju i tu mi trazi sifru za karticu?
Jako sam se potresao jer mi je tu imenik imam izuzetno bitne brojeve. Da li ima neki nacin da je povratim?
Prisecam se da je ona jedno vreme slicno zezala 2012. godine,ili godinu pre, da nije bila citljiva, i samo mi se odjednom pojave slike s nje u galeriji.Pomozite molim vas!
81 poruka od Sub, 07. Mar 2009. 03:52
 Zemun OffLine Entuzijasta - Čet, 23. Avg 2018. 14:14
Korisnikov avatar
Da probas sa onim citacem kartica za komp, oni nisu vise od 500 din., da je nisi slucajno zakljucao sa onim pomeranjem lock-unlock na kartici sa strane, neke kartice to imaju, pa da nije prebaceno na lock.
258 poruka od Sub, 28. Feb 2009. 22:02
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje