Problem sa memorijom

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Problem sa memorijom

Post od Re_EDuCaTiON »

Juce kada sam kopirao neku muziku na karticu, pola je prekopirao, na polovini je stao i nije hteo dalje. Pokusao sam, opet, jedan deo je prekopirao, ostalo nije hteo. Restartovao sam telefon, sporo se restartovao, posle nisam ni pokusavao nista.
Danas sam instalirao aplikaciju, pokusao da udjem, nije hteo, samo pocetni ekran aplikacije. Usao u drugu, isto, usao u one koje stalno koristim, isto. Restartovao ga, sporo se restartovao opet, ukljucio se, sve aplikacije su normalno radile. Pokusao sam da obrisem neku muziku sa SD kartice, isto, zabode i nece, opet sam morao da restartujem kako bi radio normalno telefon tj aplikacije. Pokusao sam u internoj memoriji da pomeram, brisem, sve normalno radi, smao kad manipulisem sa SD karticom, "zabode". Ukljucio na PC, pokusao da kopiram, nekako kopira sa kartice. Pokusao da brisem, nece, opet "zabode" i mora restart.
Da li je moguce da je kartica problem ili je nesto gore? Mislim da su mi fajlovi od aplikacija na sd kartici ili deo njih posto sam ih premestao, ali me buni sto se sporo restartuje.

U pitanju je LG G7 ThinQ.

edit: da napomenem da je 64gb kingston kartica i da ima oko 7gb slobodno.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Problem sa memorijom

Post od Re_EDuCaTiON »

Ubacio u drugi fon, nece sa je ocita kartica ostecena, vratim je u ovaj vidim sve fajlove al samo mogu da kopiram sa nje ali ne i na njoj ili da brisem. Izbacio karticu telefon sasvim normalno radi. Ide sutra u winwin. Ne preporucujem Kingston kartice, ova mi je druga crkla na 2 i kusur godine. Sa sandiskom nikad imao problema nisam.

Odgovori