K750i Firmware Upgrade

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
C1clajb3k
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 13:20

K750i Firmware Upgrade

Post od C1clajb3k »

Eto ovako.Kupio prekjučer K750i i na njemu valjda originalni firmware.Pošto sam čuo da je novi dosta bolji,tj R1N035 otišao sam na SEUS i upgradeao na novi ali mi se meni cijeli izmjenio i dobio sam neka sranja od Vip vodafona i još par ikonica koje ne želim.Nakon toga sam se na SEUSU spojio na Great Britain misleći kako će mi se promijeniti menu ali je opet ostao isti.Mogu li to nekako promijeniti a da nije od Vodatela,ili još bolje da vratim stari firmware i onda preflasham neki drugi,jer sam se prvi put na SEUSU spojio na Hrvatski support pa otuda valjda Vodatel.
Načuo sam da se može i na k750i Stavit firmware od W800i ali na SEUSU je to nemoguće napraviti,ili treba drivere od njega inst???

HVALA Unaprijed

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

mozes, najbolje da odneses u servis da ti to oni odrade! :wink:
a sto se tice stavljanja w800 fw, mozes i to uraditi ali ne preko SEUS-a, evo ti link gde je sve objasnjeno kako se radi! i da napomenem, nije besplatno :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

C1clajb3k
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 13:20

Post od C1clajb3k »

evo bio ja danas u servisu,(neću da imenujem) i pitam možete li mi maknuti ikonice od vodafona-vipa kako želite,kaže on nemoguće je!!Dobro, poberem se ja van i odem doma tužan.Možda sam ga trebao pitati jel mi može maknuti software od vodafona i staviti neki novi,ha?Ili da jednostavno pričekam da izađe novi software i probam preko seusa al ne sa hrvatske str.??

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Pa da skinu te sa Vodafona i nemash vishe njihovih ikonica,vec ikonice novog fw(zavisi chij je) .... pa noooormaaaaaalnoooooo !

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja bih vas zamolio,ako neko zna da mi kaze gde mogu da "ubacim" u K750i softver od W800i i po kojoj ceni??? ako nece na forumu da kaze (zbog pravila foruma) neka posalje mail na delucapeciotti@yahoo.com...hvala... :wink: :wink: :wink: a,da,naravno,zivim u Bgdu u centru grada...

Odgovori