Pomoc za K700

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
zikica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 19:40

Pomoc za K700

Post od zikica »

Do pre neki dan fon mi je radio odlicno ali sada odjednom cesto na mestima gde sam pre imao signal sada je samo SOS call a tamo gde je na k500 signal pun na k700 ima dve,tri crte.Da li neko zna u cemu je kvar i koliko kosta takva opravka .

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Zikice, imala sam do skoro taj telefon...Iskreno, imao je jedan pad, no dugo mu nakon toga nije nista falilo. Ali bas pre nego cu ga prodati poceo je da zeza na isti nacin...cak i kad je imao mrezu ako pocnem da kucam poruku ona se izgubi...
Nosila sam ga u servis jer sam, trebala da ga prodam osobi koju poznajem, a da ne bi posle bilo cimanja resila sam da to sredim pre prodaje...
U servisu su ga otvorili i, kako kazu, nisu sigurni sta je sa njim...malo su mu nesto cacnuli, i nakon toga , evo, i dan danas dobro radi...
Popravka me je kostala 1200 din.
Ne znam koliko ti je star telefon i jesi li prvi vlasnik, jer tu moze biti odgovor...A mozda je i do mreze, ja sam na 063 tako da ako si i ti...hmmm

zikica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 19:40

Re: Pomoc za K700

Post od zikica »

Problem je sto sam i ja taj telefon prodao i dan posle prodaje telefon je poceo da tako da se ponasa,sadasnji vlasnik kaze da nije padao ali u svakom slucaju ide na servis.Hvala nonolini :)

zikica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 19:40

Post od zikica »

Problem resen!!!!! :D
U Novom Sadu u servisu su popravili senzor za prijem signala 1500,00 din.Naravno dobio sam i garanciju ,malo je puno ali valjda ce da vredi!!

neo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2004. 15:30
Lokacija: Negdje u masi

Post od neo »

Da ne pocinjem novu temu, meni je na ovom telefon poceo kociti dzojstik i pitam da li ima leka za ovj problem. Hvala na pomoci
Ma mozes ti meni znas sta,
Pucaj sebi u glavu

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moze biti da je previse prasine upalo pa mu je vreme za ciscenje,cesta boljka SE-ova sa dzojstikom koji vam serviseri predstavljaju kao kvar da vas oderu!Ako nije to postoji i mala mogucnost da je neki hardverski problem pa svrati u neki servis,ako ga sam budes cackao mozes i da zabrljas nesto!
Pozdrav 8)

Odgovori