SE V800 u Z800

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

ovako,da nebih postawljala nowu temu wezi owog telefona,postawitju pitanje owde. . .MOja drugarica je kupila v800 i jedwa samo uspeli da namolimo u radnji ga u njega stawe softwer od z800,goworili su nam da se bash kod tog modela deshawa da posle flesha telefon gubi mrezu. . .Meni je to glupo zwuchalo,kao izgowor da ne utroshi 10 minuta koliko je potrebno da se telefon fleshuje. . .Medjutim,sada mi se drugarica zali da telefon stwarno chesto gubi mrezu!Da li je to shto su nam rekli zaista tachno,ili su ga loshe fleshowali?KAo prwo,to fleshowanje je jako dugo trajalo,chekale smo mozda 45 minuta,nije mi jasno shta je toliko radio,a i telefon je bio spojen preko nekih zica koje su bile spojene izolr trakom,ko zna shta je on koristio za to fleshowanje?Da li neko zna shta bi to moglo da bude poshto meni nije jasno kako originalni softver moze da pravi probleme da telefon gubi mrezu?
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

dobro,zar niko od was uputjenih koji imate radnje i serwisirate telefone ne moze da mi kaze otprilike u chemu je problem.Da li je to neka greshka u sammom telefonu ili je do losheg flesha?Chujem da se josh neki ljudi zale na to. . . :smutny:
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

hallo
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 564
Pridružio se: Sre, 20. Sep 2006. 19:51
Lokacija: TelefonServisHalo,Loznica, Srbija
Kontakt:

Post od hallo »

Tanja, u principu to su dva FIZICKI potpuno ista telefona samo je Softweare(program) u v800 prasvljen po zahtevu Vodafon mreze(ne moze MP3 za melodiju zvona, web browser je zakljucan na Vodafon i sl.) tako da promena Sw-a ne bi trebalo da utice na telefon....zice neka te ne brinu to je odgovornost servisera :D ....a ostalo....ako je drugarici ispao telefon makar "malo" vrlo verovatno ima nekog ostecena na samoj ploci...u svakom slucaju garanciju na tel imate, zar ne? Ako nemate....cccc....sta da Vam kazem...usli ste u "Servis" a ne u Servis...zao mi je...
GsmReverseUnion-EvropskaAsocijacijaServisera www.gsmreverse.com
NISAM IZ BEOGRADA!!!!!!!!!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

garanciju imamo,telefon nije ispadao,nije chak ni okrznut,bez najmanje ogrebotinice je. . .to znam i ja,da bi trebalo da je razlika samo u softweru i da fleshowanje originalnim softwerom ne moze da nashkodi telefonu. . .ali eto,stwarno je nakon nekoliko dana pocheo da ispada iz mreze. . . :cry: pokushatjemo da se zalimo pa tjemo wideti. . .
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Odgovori