Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

koliko sam video telenor je opet pustio mix ponude što je jedna dobra stvar.stvarno za pohvalu 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Nisu svi dobili mix,neki su cini mi se da se tako zove besplatno do ponoci,platis 50din i taj dan do ponoci ti je besplatno,tj. kupujes minute samo za jedan dan. ako sam dobro razumeo. :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ja imam jedan telenor pripejd i ne vidim da ima mix ponuda. Možda će dati neku promociju za dan zaljubljenih. ;)

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Meni se pojavila mix ponuda danas, i to 300min/300sms/30MB za 150 dinara koji vaze 7 dana. Nije lose 8)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ja dobio 250 min u mrezi, 250 sms, 25 MMS ka svim i 25 MB za 125 din!
I ubacio ovu karticu u glavni telefon. 'beš postpaid, ostalo mi jos desetak minuta, ova miks me izvukla, pa jos megabajti i 250 poruka, ma uzivancija. Kad bih znao da ce ova miks ponuda da potraje, pa da smanjim ovaj postpaid na minimalan paket, da ga imam cisto kad treba nekog van mreze da zvrcnem. A spletom okolnosti vecina smo na telenoru, sem jednog. Za'ebava :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Prvi srpski olimpijski bob tim zaštitni znak novog paketa

Telenorovi korisnici prave timove uz paket "Moja ekipa"

29. januar 2010
– Novi Telenorov pripejd paket „Moja ekipa“ naći će se u prodaji od 1. februara. Sadrži četiri pripejd kartice koje između sebe imaju besplatne razgovore i video pozive. Svaki od korisnika može besplatno da razgovara sa tri preostala člana ekipe 500 minuta u toku jednom meseca.

Postojeći pripejd korisnici takođe mogu da prave svoje ekipe. Sve što treba da urade je da posete bilo koju Telenorovu prodavnicu i izaberu tri Telenorova pripejd broja sa kojima žele besplatno da razgovaraju i prave video pozive.

Zaštitni znak kampanje „Moja ekipa“ je olimpijski bob tim, koji prvi put na Zimskim olimpijskim igrama u Vankuveru nastupa pod zastavom Srbije. Na ovaj način, Telenor kao generalni sponzor olimpijskog tima Srbije za Zimske i Letnje olimpijske igre, predstavlja najširoj javnosti članove olimpijskog tima.

Nakon promotivnog perioda, koji traje do 31. marta, svaki korisnik može da produži mogućnost besplatnih razgovora za narednih mesec dana sa ostala tri broja ako dopuni kredit sa najmanje 500 dinara odjednom.

Kada se potroše besplatni minuti, tarifiranje prema ekipi se nastavlja u skladu sa tarifnim paketom korisnika.
Cena paketa „Moja ekipa“ je 200 dinara, a kartica može da se aktivira do 30. juna ove godine slanjem besplatne SMS poruke sa tekstom EKIPA na 9848. Preostale besplatne minute korisnik može da proveri putem koda *121*7#.

http://www.telenor.rs/?section=about&page=7166&pn=1
iPhone 6 Plus

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Cini se da je stvarno ok,ali moram reci da je mnogo bezveze sto postojece post paid pakete ostavljate ovakvi kakvi jesu,a svi znamo da se od post paida zivi!! ali dobro,radite kako mislite da treba...
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

djuice@rs napisao:...četiri pripejd kartice koje između sebe imaju besplatne razgovore i video pozive. Svaki od korisnika može besplatno da razgovara sa tri preostala člana ekipe 500 minuta u toku jednom meseca.
Pa jel besplatno, ili imas 500 minuta?? :disgust:

PozZ

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

Super mi je ovo! Bas mi odgovara. Samo mi je malo "cimanje" sto mora da se ide u Telenorovu poslovnicu da se odaberu tri broja za besplatne razgovore :smutny:
Zar nije moglo to da se uradi nekako preko SMS poruke (ukucas 3 broja u SMS i posaljes na neki broj)? Ili mozda moze preko Call Center-a? :blinky:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Koren, besplatno je dok ne potrosis 500minuta a onda ce verovatno po nekoj specijalnoj tarifi da oderu kozu s ledja onima koji ovo odaberu jer moraju nekako da nadomeste "gubitak". Nista me vise ne cudi kod ovih nasih peteratera...

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Definitivno će biti zanimljivo videti cene te tarife a ponuda je odlična što se tiče 500min. :roll:

vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

Ja sam dobio neku ponudu 200 minuta i 200 SMS koji vaze 7 dana. Buni me to sto pise da ponuda vazi do 30. aprila!!
Da li to znaci da ja imam fore jednom da iskoristim ovu promociju do 30 aprila, ili mogu vise puta da uplacujem do 30. aprila? djuice, kazi sta znas! :)
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

pisao sam o tome, tu ponudu mozes da koristis sve do kraja aprila ne samo jednom vec vise puta. npr ako potrosis sve minute posle 3 dana a ostanu ti 200 sms-a uplatis ponovo (pretpostavljam 100 RSD) i imaces 200 minuta i 400 sms-a.
* tako je kod mene

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Upravo tako.

BIZNIS SERVISI

Poslovni internet servis

Globalizacija je promenila način na koji radimo. Virtuelni timovi, mobilni zaposleni, i svi oni koji rade od kuće zahtevaju stalnu dostupnost internetu i poslovnim informacijama. Moderno poslovanje nalaže povezivanje zaposlenih, snabdevača, partnera i klijenta, bez obzira na veličinu organizacije i lokaciju.

U saradnji sa odabranim partnerom Telenor nudi uslugu Poslovnog internet servisa koja ide u korak sa modernim poslovanjem. Poslovni internet servis omogućava kompanijama da imaju stalan pristup brzom internetu.

Usluga se sastoji od rutera i SIM kartice preko koje se povezuje na internet. Na ovaj način kompanija obezbeđuje da sve kancelarije, na bilo kojoj lokaciji, imaju stalan pristup bezicnom internetu.

Opširnije: http://www.telenor.rs/?section=business&page=7165
iPhone 6 Plus

vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

Hala na informaciji, pa to je zaista odlicno! Svaka cast za Telenor.
Jos samo da predlozim da se malo okrenu i nekim postpaid promocijama, dodatnim megabajtima... Zaboravili ste postpaid (ali i dalje je najbolji - zbog cene i prenosenja)...
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

djuice@rs,
Prepaid, prepaid... Za 500 dinara mesecno (pdv uracunat!) dobijem 1000 minuta u mrezi, 1000 poruka, 100MMS i 100MB, plus besplatne razgovore sa tri broja kao bonus.
Sta na postpaidu dobijem za te pare? Nista. Zasto postpaid nema takvu mogucnost? Zasto postpaid nema ponudu proporcionalnu sa ponudom na prepaidu. Postpaid je bajat tri godine. Mislim da je dovoljno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Lobachewsky, zato sto smo im mi na postapaidu sigurica. Dugogodisnji korisnici o kojima ne moraju da brinu. Jedino sto bi nas nateralo da iskljucimo postpaid telefone i da predjemo na prepaid je da nesto debelo zeznu, a to jos nisu uradili...

PozZ

misternobg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 09:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misternobg »

A sta bi tek rekli kad bi ih pitali zasto ne uvedu na postpaidu kao Vip pored besplatnih minuta (koji sto se mene tice i ne moraju da se prenose) i 1000 min u mrezi besplatne sms i mms a ne samo sms i besplatne mb u zavisnosti od paketa koji koristis, verujem da bi pali u nesvest i pronasli naj raznovrsnije izgovore zasto to ne moze. A puna su ima usta brige o korisnicima :dry:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Jel' neko vec napravio svoju ekipu ?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Promocija Besplatno za dvoje - Update
Korisnici koji sklope ugovor nakon 31.01.2010. godine, odnosno u periodu između 01.02. - 05.03.2010. će imati mogućnost besplatne komunikacije do 28.02.2011. godine.
Telenor otvorio regionalni centar u Nišu

1. februar 2010.
- Niš je postao Telenorov regionalni centar za centralnu i južnu Srbiju. Prostorije Centra objedinjuju sektore za tehničku podršku i prodaju.

- Ulaganje u regionalni razvoj važno je za naše poslovanje, čime nastavljamo da ga širimo. Ponosan sam što ćemo se na ovaj način još više približiti korisnicima u ovom delu zemlje i nastaviti da im pružamo najbolji kvalitet mreže i inovativne usluge, na koje su navikli, kaže Ćel Morten Jonsen, generalni direktor Telenora u Srbiji.

Funkcionalan, otvoren radni prostor Centra urađen je u skladu sa svim elementima vizuelnog identiteta Kompanije, a omogućava lakšu interakciju među zaposlenima. Dominantne su žive boje u enterijeru, kao i dela savremene srpske umetnosti iz Telenorove kolekcije, među kojima se nalazi i rad Borisa Kendolfa, umetnika iz Niša.

http://www.telenor.rs/?section=about&page=7175&pn=1
iPhone 6 Plus

Odgovori