Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Bio danas u Telenoru,zamenio moju isecenu karticu sa micro sim karticom,odlicno je uradjena,vidi se da su je uvezli odnekud :lol: .

Proverio sam na pri paidu i pustili su mi promociju pricaj i kuckaj.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Kome se treba obratiti kada neko smara, cima i uznemirava pozivima? :?
Znam koji je broj posto nije skriven.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

IDzO, pa obratis se CC operatera. A mozes i da pozoves halo oglase i das oglas tipa Hey pozovi, Gay - pa br fona :D A mozes jos goru stvar - oglas sledece sadrzine: prodajem BMW 115, 2004. god, malo havarisan, povoljno za delove, cena 2200€. Garantujem otkidanje od poziva :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

vratili kuckaj i pričaj ili već kako se kaže.lep potez 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

komsijakaraburma
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 22:13

Post od komsijakaraburma »

drugari jel tacno da je Telenor pustio mikro sim kartice za iPhone? Koliko sam video za postojece postpaid je 200 din a ya nove je dz...

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

komsijakaraburma, tačno je. Ne znam samo da li su ove kartice dostupne baš u svim gradovima, ali možeš uvek da ih naručiš preko korisničkog servisa. Izgleda da se Telenor sprema za uvođenje iPhone-a. :oops:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

IDzO napisao:Kome se treba obratiti kada neko smara, cima i uznemirava pozivima? :?
Znam koji je broj posto nije skriven.
Po novom, moras tri puta da se javis kada te zove taj broj. Onda posaljes lepo mail i podatke, prijavis uznemiravanje i oni blokiraju.

Barem je u mom slucaju tako bilo, ranije je moglo i za cimanje... :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

miodrage napisao:IDzO A mozes jos goru stvar - oglas sledece sadrzine: prodajem BMW 115, 2004. god, malo havarisan, povoljno za delove, cena 2200€. Garantujem otkidanje od poziva :D
IDzO, ovo je vrh ideja. Samo ovako uradi, i morace sam taj da menja broj od nerviranja.

Svaka cast miodrage. I ponoviti jos nekoliko puta oglas. Ali kasnije za jos "neverovatniju" ponudu. Hahahahaha. :lol:

ontopic: ne znam ni ja sta radi Telenor, ali bih voleo da cujem oficijelno sta misle da urade sa promocijama 10para minut i kuckaj i pricaj.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Juce su me zvali iz telenora i ponudili mi samo besplatne minute ali kako mi ti minuti nisu potrebni nisam ni upamtio o kojim brojkama je rec ali telefone nikakve ne nude kao bonus za neko produzenje ugovora.
Ne koristim neki veliki uovor prenesi 150, ali trebali su nesto povoljnije da ponude od onoga sto mogu sam naci na sajtu,ako vec moram preci na nove pakete,
Telenor se nije nesto pokazao ubedljivo kada te zovu i nude povoljnosti za produzenje ugovora mts je tu bolji.
:angry: :angry:
Mislim se da im posaljem meil u kome bih napisao da zelim preci na prenesi 200 ali uz neku povoljniju ponudu telefona od ove koju nude na sajtu.
Dali je ovako nesto neko pokusavao.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

miodrage, :lol:
Zanimljiva ideja, ali ne bih se tako poneo, jer mozda se onda ja nadjem u istoj situaciji, a to nije ni malo prijatno.
madness99, javio sam se barem 4 puta, tako da imam mogucnosti da se zalim.
Ne znam samo da li da odem do poslovnice pa da podnesem zalbu kod nekog radnika ili kod sefa poslovnice ili na mejl biznis.korisnici@telenor.rs

stefanomene
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 11:02
:: Huawei Mate 20
:: Xiaomi Mi A2 lite

Post od stefanomene »

komsijakaraburma napisao:drugari jel tacno da je Telenor pustio mikro sim kartice za iPhone? Koliko sam video za postojece postpaid je 200 din a ya nove je dz...
Posto izgleda nisam u toku, da li moze neko da mi objasni kakve su to kartice mikro sim i u koji telefon mogu da se stave? Po cemu su bolje od obicnih tacnije u cemu je fora sa njima?

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

"Lots have asked about MICO-SIM which he says will be used in the latest generation of iPhone, made us too curious to find out. It turns out the Micro SIM aka 3FF aka Mini-UICC SIM is the newest generation of SIM card is smaller than the SIM card currently available that is only 12mm x 15mm or 52% smaller than regular SIM card (25mm x 15mm).
Micro SIM itself apart different sizes also have several advantages that have nothing in common regular SIM, such as the addition of a new PIN to make it more secure and additional columns in the contact data for email, second name and group.
It was not much use even the most mobile network providers have not applied any SIM Micro is so indeed many are also complaints against iPad (and also the new iPhone later) that it uses Micro SIM as its 3G connection.
And the bad news, if the provider has not provided means that we can not use the new iphone or iPad later, unless bold cut himself with a substantial risk."

Let the Google be your friend ;)

Kao što vidiš ništa posebno za sada. Trenutno je koriste iPhone i iPad a očekuje se da će u budućnosti biti još uređaja i operateri se polako spremaju za to.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

IDzO,

Najidealnije je da kontaktiras biznis savetnika (pretpostavljam da ga imas, zbog mejla koji si naveo) a ja sam uvek za varijantu napismeno. Ovako radnici vole mnogo da pametuju :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

milos1
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 16. Okt 2010. 19:55

Post od milos1 »

Da li je neko kupio telefon u telenoru kao nov korisnik? Vidim da se pominje dobijanje Eurobank mastercard kartice, i plaćanje preko nje... uglavnom, da li je moguće to izbeći ili jednostavno po isteku 6 meseci otplaćivanja rata prekinuti ugovor ili ugasiti račun? Jednostavno mi kartica nije potrebna, a posle isplaćivanja svih rata ne želim da plaćam održavanje kartice koju neću koristiti.

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Koliko sam upucen, to vazi za placanje telefona na vise rata. U tom slucaju se otvara tekuci racun, i svaki mesec se isplacuje dogovoreni iznos. Nakon isplate svih rata (mislim da ih ima 6), mislim da mozes da ugasis tekuci racun, ali ne mozesda raskines ugovor sa Telenorom, jer te on obavezuje da budes korisnik 24 meseca. Kupovina telefona na rate je jedino moguca uz potpisivanje dvogodisnjeg ugovora.
NOKIA E7 User

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Mislim da je kupovina na rate za stare korisnike moguca pri produzenju ugovora i na 12 i na 24 mjeseca.

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

NOKIA E7 User

lala
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 02. Sep 2007. 17:59

Post od lala »

Bio sam u Telenor prodavnici i patao lika koji radi da li ce dolaziti iPhone 4 a on mi kaze da su sva tri operatera bila zainteresovana al da kao ne zna ko je uze saradnju sa Apple-om, tako da cemo da vidimo sta i kako al ja i dalje sam ubedjen da je to uzeo Telenor ....

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Verovatno ce u Telenoru da bude uskoro cim pripremaju Micro-Sim kartice: http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru/Tel ... cama/?pn=1
NOKIA E7 User

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Spekulise se da apple trazi novac za 50.000 komada ip4 unapred i da je tu problem,jer ovi tvrde da ne mogu toliko prodati u Srbiji :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Odgovori