Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Smor
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 31. Okt 2012. 01:51
:: nokia

Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

Post od Smor »

U Telenoru su mi rekli da na neki nacin mogu da odlozim iskljucenje broja na par dana zbog neplacenog racuna. Ja sam zaboravio koji je to broj, ali koliko se secam bilo je nesto 9000.
Zna li neko kada tacno gase Telenor neplacene postpaid racune, 1. u mesecu ili kasnije?
Ako neko koristi ovu opciju odlozenog gasenja, neka pomogne.
Platicu racun tek negde 7. ili 8. u mesecu.

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

Post od dzonsi »

Nisam nikada cuo za to odlaganje,drugar cesto kasni sa placanjem racuna,uvek ga ugase oko 5-6,tako nesto,pa se mozda i provuces:)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

Post od toda81 »

Znaci bas su rigorozni oko placanja. Nisam znao da tako brzo krenu sa iskljucivanjem, mada je njima lako to da odrade i da nateraju coveka da sto pre izmiri obaveze kako bi mogao da koslristi njihove usluge. Dosuse ja redovno izmirujem obaveze na oba br koja imam u telenoru pa za sada, na moju srecu, nemam probelma sa tim, ali posto mi plata leze 21. u mesecu obavezno mi stigne sms opomena da platim :)
Note IV N9100 dual

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

Post od McLaren F1 »

Nisu toliko rigorozni. Kod mene u porodici nas petoro koristi telenor postpaid, i jednog meseca greškom nije uplaćen moj račun koji je inače stigao redovno 4-og ili 5-og u mesecu. Račun mi je bio isključen tek početkom narednog meseca kada je trebao da mi stigne račun za taj sledeći mesec. :wink:
E sad, moguće da postoje određeni korisnici koji imaju male "privilegije" i kojima možda malo gledaju kroz prste, a koji su dugo vremena sa njima. Lično, ja sam na Telenor post paidu preko 6 godina i uredno sam plaćao sve račune do tada kada se to desilo.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

Post od m@c|-|oR »

McLaren F1, to i jeste pravilo. Račun stiže početkom meseca, ti imaš vremena da platiš nekad do kraja meseca, a početkom sledećeg kreću isključenja. Autor teme pita kako da se zaštiti upravo od tog isključenja. Koliko se sećam neki od operatera je imao neku uslugu da kao pošalješ SMS, ali se ne sećam kako to radi, jer mi nikad nije trebalo.
Smor, broj korisničkog servisa jeste 9000, možda se u opcijama nalazi zaštita od isključenja. Probaj, ništa te ne košta.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: Odlaganje iskljucenja zbog neplacenog racuna u Telenoru

Post od dzonsi »

McLaren F1, pa to sam ja i rekao,sada ce uskoro da ti stigne racun za oktobar,ako ga ne platis,ugasice te tek oko 5-6 decembra :)

Odgovori