A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

danas sam bio do nekih pošti i slično da vidim za karticu.i ove po kojima sam bio ni jedna nema .piše prodajno mesto ali im ništa niej sstiglo
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

U Nisu ima kartica kod raznih preprodavaca, vec im je cena 350 din. ali necu sada da je kupim, pa makar davali i 10.000 din kredita!

AnalyseThis
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 19. Maj 2006. 12:21

Post od AnalyseThis »

a kada ce moci da se koriste vip-ove kartice? oni rekose meni kao uskoro ali sta im to znaci :unsure: danas su prodavali samo po jednu.. nisu davali vise :blinky: :o

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

do kraja juna s tim sto ce postpaid korisnici moci da krenu tek u septembru :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Telefon sa VIP karticom mi stoji pored zvučnika i celo popodne "razgovara" sa mrežom, non-stop nešto pipka ili ga prozivaju sa mreže. Znači da nešto rade, što je dobro. Zanimljivo je da prilikom manuelnog traženja mreže telefon prikaže dva VIP-a i Mobtel, odnosno Telenor. Jedan VIP je 3G, drugi nije. A dešava se i da mi se pojave samo VIP i Telenor. Verovatno se to dešava zbog "nacionalnog" rominga...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

mnogo bi se smejao da ne krenu ni do krajal jula sa pripejdom pa svima propadne kredit od 1000din. :D
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

To bi im totalno srozalo i ovaj još neizgrađen imidž. Ne verujem da će dozvoliti sebi tako nešto...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Meni iskljucivo stoji Telekom. Kada udarim da trazim nadje Telekom i Telenor. U Su jos nema ni V od Vip-a. Ali ajde da im damo jos par dana.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Na 3300 i 6630 (sa ubačenom vip karticom) nalazi mi MOBTEL i Vip 3g, i na fonu piše Vip, dok mi na Motoroli T192 nalazi YU MOBTEL i YU MTS a na fonu mi piše "YU MTS Vip" (Nova ujedinjena mreža) :P

A kad mi nije ubačena Vip-ova kartica nalazi mi MOBTEL i YUG03... :?

*#! Izgleda da ćemo mi iz unutrašnjosti dugo...dugo...visiti na Telekomovoj mreži :smutny:

avangarda
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 21:52
Kontakt:

Post od avangarda »

LJudi zna li neko kad bi ovi otprilike poceli sa komercijalnim radom, mislim da nam puste mrezu za smsove , razgovore...????????

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

skeptichni chicha napisao:licno meni se ne baca ni sto kinti pre nego sto ih vidim na delu.....
wow, bankrotiraces :lol: :D :lol: :D :lol:
i neces ih baciti jer se svakako mogu (moci ce) potrositi i to ne samo tih 100 nego 1100
a to sto ti u to ne verujes to je tvoj problem
cemu takvi komentari :uhuh: :uhuh: :uhuh:
Remember, remember
The 5th of November

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Pazi necu bankrotirati ali je to za MENE LICNO bacanje para em sto meni drugi snose troskove koriscenja mob telefona (i to zadnjih par godina jbga posao ba :D ) em sto ja jana razgovor ne trosim tolike novce. A druga je stvar sto kod nas ljudi vole ali bas vole da cekaju u redovima, guraju se itd za ne bitno koliku sitnicu :dry:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ja ne kakve redove ti spominjes al ja dobih broj za 1 sec.Ne znam sad 100 dinara da je neka velika kinta al dobro.....
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

AnalyseThis
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 19. Maj 2006. 12:21

Post od AnalyseThis »

u bg vise puknes na pice u kaficu nego na vip karticu, uostalon nije bacenih 100 din nego se dobija 1000 din kredita tako da mislim da se isplati.. redova nije bilo, ja isto dobih broj za 2 min :P

batancev
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:12

Post od batancev »

po ko zna koji put ali cisto dobronamerno

dobija se 1100dinara!!!!!!!
a ne 1000.

100 je placeno a 1000 je poklon
Remember, remember
The 5th of November

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Danas su mi rekli da ce sigurni najkasnije do ponedeljka poceti sa radom, i da ce svaki 50 koji je registrovao karticu dobiti telefon!!
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Hmm jel to koji se registrovo il kojeg dobiju kada pozovu broj, jer onaj automat rece nesta u tom fazonu, kao ocekujte nas poziv ...
p.s. moguvam reci da sam iznenadjen brojem prodatih kartica npr. cometrade-ova propdavnica u kojoj sam ja danas pazario 2 od poslednjih 10-tak brojeva, a koja je tamo na bulevaru prema kalenic pijaci, je u poslednja tri dana prodala oko 1200 brojeva?!
Hocu reci, pordavnica koja i nije bas na udarnom mestu je toliko prodala a koliko jos ima prodajnih mesta...
6630

primus
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Sub, 26. Maj 2007. 20:29
:: Xperia T
:: K800i

Post od primus »

bas me interesuje da l' ce ta petljancija sa pozajmljivanjem opreme vip-u od strane mts-a da utice na telekomov signal. ionako je gprs potpuno prs'o od kad je dos'o 3g. super je to sto mts zaradjuje, ali, bojim se da postaje jasno da nisu telekomunikacije tu zbog nas, nego smo mi tu samo i jedino zbog njih...
inace, u Kraljevu je bilo po desetak kartica na desetak prodajnih mesta...
nije vip blesav...
xe-xe

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

primus, to i mene brine, ne bih voleo da iznajmljivanje na bilo koji način utiče na kvalitet usluge kod mt:s-a, ali izgleda da će biti upravo tako. Prioritet nekih servisa je već srozan...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U SU se otvorilo prodajno mesto Vip-a na Korzou, lepo sredjeno, drugar mi radi u obezbedjenju, pa sam pokusao malo da se raspitam. Navodno za 10-ak dana krecu punom parom.
Ne znam za kvalitet usluga koji spominjete, meni za sada sve fino radi, i GPRS i pozivi... Jedino sto 3G mrezu ne hvatam tu u SUbotici, retko se kad zalomi, ali racunam, vrlo verovatno zasto sto sam prepaid korisnik.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori