MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

Videću kad mi stigne listing za juni mesec,na šta sam "potrošio" tih 6 dinara.Da se razumemo,nisam cicija,ali ko zna koji put mi se u računu jednostavno stvori neko zafuženje.Po sistemu app i sistemu drps x broj oretplatnika=ne smem ni reći...A Telenor se bitno popravio na mestu gde radim...

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: MTS novosti

Post od ciklon »

Pa, proveri listing na njihovom sajtu, zašto bi čekao kraj meseca?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Ili idi u poslovnicu i pitaj.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

ciklon napisao:Pa, proveri listing na njihovom sajtu, zašto bi čekao kraj meseca?
Bio na sajtu...piše nešto kao usluge sa dodatnom vrednošću VAS...ja blage veze nemam šta je to.

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: MTS novosti

Post od ciklon »


brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: MTS novosti

Post od brankisha »

Meni juce dodje sms od mts-a:
Telefon na 24 rate bez ugovorne obaveze!
Zadrzite popust na Vasu tarifu i kupite telefon po povoljnim uslovima.

Predlazemo Vam Lenovo Vibe C2 (rata 850 din) ili Sony Xperia XA (rata 1.350 din), a pogledajte i ostale atraktivne telefone na mts.rs u delu Uredjaji/Telefoni.

Info i kupovina u mts poslovnicama.
Vas mts

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

I meni, samo što su mi predložili IP7. ;)
Neka, sačekaću do jeseni, možda mi po istim uslovima ponude N8, to bi me interesovalo. :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Dobio sam i ja tu poruku juče. Nego, kad se tako uzima telefon, onda se plaća pun iznos telefona ili taj koji je uz paket koji koristimo sa popustom? Pretpostavljam da se plaća pun iznos, ali ajd ako neko ima proverenu informaciju pa da mi potvrdi.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Meni su ponudili Ajfon 7 za oko 4500 mesečno, ali nisu napisali da li se otplaćuje 24 ili 36 meseci. Računam da je ipak 24 meseca, jer je to valjda približno punoj ceni.

emhno1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 28. Maj 2017. 15:50
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MTS novosti

Post od emhno1 »

Azimuth napisao:Dobio sam i ja tu poruku juče. Nego, kad se tako uzima telefon, onda se plaća pun iznos telefona ili taj koji je uz paket koji koristimo sa popustom? Pretpostavljam da se plaća pun iznos, ali ajd ako neko ima proverenu informaciju pa da mi potvrdi.
Pun iznos... zato i ostaje ista cena paketa kao da nisi uzeo telefon. Ista varijanta postoji već više od godinu dana u Vip-u.
Praktično maloprodajna cena, a oni ti kao čine što ti daju na rate :roll:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Pa nije ni to loše za one koji neće ili nemaju da iskeširaju odmah, a jedan telefon koriste duži vremenski period. Inače, nisam znao da to nude i u Vipu, uvala za infirmaciju.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: MTS novosti

Post od iLuka »

Dobijate aparat sa punom cenom na 24 meseca bez obzira na paket koji koristite... jednostavno daju na rate


Sent from my iPhone using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Da, pun iznos se plaća. Otplata na 24 rate zvuči primamljivo, problem je samo što su im maloprodajne cene nenormalno visoke.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: MTS novosti

Post od dachakragujevac80 »

Pa onda je bolje da ga uzmes u iStyle-u,i tamo ga daju na 24 rate bez kamate,jedino sto ide preko neke druge banke. Ovo u mts-u verovatno daju preko mts banke

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

dachakragujevac80, Ma ne, jednostavno ti maloprodajni iznos telefona podele na 12/24 rate i to plaćaš uz račun za telefon.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: MTS novosti

Post od dachakragujevac80 »

Pa ne znam,znam da su od skoro aktivirali ovu mts banku (mada neko rece da je bila i pre),pa rekoh da ne ide to preko nje. Ne znam,znam samo da iStyle daje povoljno neke modele iphonea i to na 24 rate,pa ako je tamo jeftinije, a zelis iphone,onda zasto uzimati u mts-u. Moj kolega je uzeo nov 5s za 39900 na 24 rate

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Kontam da je glavni problem u tome što tu drugi sarađuju s bankama, a te banke gledaju da li su zaposlen, i da li na neodređeno, a ako na određeno, onda do kad imaš ugovor.

Ja sam recimo bio u Gigatronu onda da uzmem J3 2016 na rate, i odustao sam jer:
-prvo ja treba da potpišem ugovor sa Reiffesen bankom, pa onda oni to da odobre nakon svoje provere, i tek onda da ja dođem po telefon. Ovo mi se ne sviđa, deluje mi da se stavljam u nepovoljniji položaj nego kad ja dođem da kupim telefon, odaberem ja u radnji, i kad je dve kako mi se sviđa - onda da ga i platim.
-nisu ni hteli da mi daju na više od recimo četiri rate, jer mi je toliko važio ugovor.

MTS sa druge strane prosto vidi kod sebe da si redovan platiša, i odobri ti rate. S druge strane skuplji su od Gigatrona, ali eto - iz tog razloga. :)

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Svaka od tih velikih i legalnih radnji sarađuje sa određenim bankama, računam da u tim slučajevima banke odlučuju kakvu će ponudu te radnje dati kupcima, tako da za to Gigatron možda i nije kriv.
S druge strane, bar koliko ja znam, retko koja radnja ima u ponudi mogućnost plaćanja na više od 12 rata, a i tada uglavnom čekovima, tako da je ova MTS-ova opcija (a Vipova, ako je ista) ima smisla za one kojima odgovara relativno mala rata na veći broj meseci više od plaćanja odjednom u kešu, iako je u tom slučaju ukupna cena dosta veća.
Poslednja izmena od Evindzer u Sre, 14. Jun 2017. 17:08, izmenjeno 2 puta ukupno.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: MTS novosti

Post od iLuka »

Ni jedan telefon pogotovu iphone ne vredi koliko oni traze i u istyle-u i u mts-u... 40.000 za 5s?! Idi begaj...


Sent from my iPhone using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Da, nisam ni mislio da je to do Gigatrona.

A to za višu cenu u MTSu, to je njihov način da ti naplate kamatu.

Sent from mTalk on Windows 10 phone
Poslednja izmena od гари u Sre, 14. Jun 2017. 18:53, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori