MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: MTS novosti

Post od Ledjo »

Oni bukvalno teraju svoje korisnike da uzimaju ugovor na 12m.

Ovih 100gb se ne mogu koristiti u 3g mrezi?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od miodrage »

Pa sjajno... ali za mt:s. Na ovaj nacin pokvareno navuku korisnike da trose vise neta, a onda kad promo period prodje tesko je sebe ograniciti...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od geza »

Smanjili su popust na Miks S tarifi na 30%... :dry: Tržišno poslovanje u najboljem svetlu.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Ja, naprotiv, mislim da im je ova akcija dobra, 100GB je ogromna količina za internet na telefonu. Jeste da bi bilo mnogo bolje dati je duž cele ugovorne obaveze - pa i pola od toga ali sve vreme bilo bi bolje, Lobačevski je dobro primetio - ali i ovako je dobra ponuda. A kad prođe, ako postaneš navučen na internetsko iživljavavanje preko telefona - odvikni se, jbg, nijedna zavisnost nije dobra. :P :D
A to za smanjenje popusta za Miks S nisam znao - to im je totalna glupost i u neku ruku bezobrazluk. Ako im se ne sviđa što imaju jako jeftin paket u ponudi, poštenije je da ga potpuno eliminišu.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

@Lobachevsky onda bi totalno ubili telenor i njihovu akciju, ovako je korektno :)
Vrana vrani ne kopa oči ;)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
and justice for all...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Telenor sam sebi kopa oči.

A za ovo što je samo pola ugovorne obaveze, i meni je totalno glupo. Ako mi treba tih 100 GB, treba mi i tokom druge polovine ugovorne obaveze, a ako mogu bez toga drugu polovinu, onda mogu i prvu polovinu bez toga. Tj. neće mi ti gigabajti uticati na odluku da li ću produžavati ugovor. Namerno su oni stavili da ljudi imaju po 100 GB prvu polovinu, jer će ovako ljudi manje potrošiti saobraćaja nego da imaju ceo period po 50 GB. Što već rekoste, možda i hoće da se neko osloni na te gigabajte, a kad prođe vreme, onda da uzmu internet dodatke.

Glavni problem bi mi dakle bio to što ne bih mogao na te gigabajte da se oslonim jer ću ih izgubiti, pa mi to skoro kao i da ih nemam. Neće mi uticati ni na kakvu odluku vezano za ostatak neta kod kuće, ili tako nešto. Mada to je moj slučaj, studentima koji nisu iz grada u kome studiraju ovo sa druge bi bilo fantastično.

Sent from mTalk on Windows 10 PC

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

@gari telenor??

Ako se sećate kod mts-a je bilo ranije samo pola UO dupliranje mb u paketu a ok prošle godine oko septembra su uveli za vreme cele UO...
Zato se sad lomim da li da produžim ugovor ili da možda sačekam da vidim da li će da 100 gb daju uz celu UO...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
and justice for all...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Dobro, možda Telenor sad baš ima neku svoju akciju koja je zanimljiva, ali generalno Telenorovi postpejd paketu su najmanje povoljni. Barem je tako bilo u poslednje vreme kad sam ja proveravao. Dakle, možda grešim, govorim napamet. :)

Sent from mTalk on Windows 10 PC

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

Danas sam bio u MTS-ovoj poslovnici u ušću i potpisao UO na 12 meseci sa 40% popusta na mix L ... Posle 15ak min sam imao dostupno 103600 mb :)
Zadovoljan sam tj bio bih zadovoljan da je akcija sa 100gb za vreme cele UO ali i ovako je ok...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
and justice for all...

Joxa01
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 18. Jul 2017. 14:31
:: Huawei p9 lite

Re: MTS novosti

Post od Joxa01 »

Evo ljudi ako još nekome treba poređenje tarifa za sva tri operatera za jul https://www.topmobilni.rs/novosti/najpo ... ife-u-julu MTS ima dobre popuste, ali je VIP sa ovim neograničenim tarifama stvarno dao najviše za te cene pretplate. Telenor je u poređenju sa ostala dva operatera barem u ovom mesecu definitivno najneisplativiji

nsvladimir
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 171
Pridružio se: Pet, 26. Sep 2008. 00:21

Re: MTS novosti

Post od nsvladimir »

Iskreno, više bih voleo 10gb do kraja ugovorene obaveze nego 100gb pola perioda.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

I ja bih to više voleo ali mi mts više odgovara od telenora a i posle 9 od 12 meseci UO mogu opet da potpišem nov ugovor tj da uzmem neku novu akciju :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
and justice for all...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

"paket 100 MB na 10 dana za 1490 din. "
Ipak nije jedina opcija 10MB za 4 hiljade. :P
.
Slika


Sent from mTalk on Windows phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

I dalje su im ponude interneta za roming loše. Pre dve nedelje, brat i zet, oba iz Osla, došli ovamo na deset dana, uzeli od svog operatera po 1GB za 10€. I to je skupo, ali kad se uporedi sa ovim što naši nude, svaki komentar gubi smisao.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: MTS novosti

Post od Baraba »

VIP je dosta povoljniji.

srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: MTS novosti

Post od srđan obradović »

Danas u poslovnici mts-a zatekao cudnu situaciju, hteo da pogledam telefone a radnik mi kaze pogledajte ovde sta ima a ima i na sajtu mnogo vise. Pogledam rafove kad ono tamo i Vibe c2 i tesla 3.1 i acer zest ds i onaj alkatel koji nestao sa sajta... Dosta modela koji su skinuti sa sajta su u ppnudi. Mozda ima i neki skuplji model koji je skinut sa sajta, ali nisam gledao posto me zanima samo low end.

Sent from my GT-S7390 using Tapatalk
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: MTS novosti

Post od brankisha »

Ja sam sad u cro kupio vip broj, mesec dana za 95 kuna ili 1570 dinara. Imam 1000 minuta ili sms-ova i 6gb neta.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

Da,da ipak sam bio u pravu.Jutros sam od mts_info dobio poruku da sam potrošio 50% interneta...3 dinara.Kad potrošim 80% opet 3 dinara.Nije mi više ništa jasno.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

To ti naplaćuju penale jer koristiš internet. :D
Jesi bio u poslovnici da pitaš o čemu se radi?

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

Vidi,ni sam neznam kako da se postavim.Prošli mesec 6 dinara.Uzeo sam tarifu Neo tako da,verovatno ti je jasno.Januar nije daleko.

Odgovori