MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Sad kad su izgubili brdo korisnika resili da ih vrate.Moze ali,tek za min godinu dana

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Možda i ranije ako zaživi onaj novi zakon o raskidanju ugovora bez penala. :D

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MTS novosti

Post od liman3 »

Bar da ima dodatak za neke od tih aplikacija, ovako vredi tek od om2

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Što je ok kome treba 6GB neta mesečno. Za 500 i neki dinar više dobijaš gomilu neta + ovo neograničeno za aplikacije.
Meni deluje kao ok ponuda ili barem kao bolja nego kod drugih.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Da vrate 100 GB bilo bi savršeno. Ne sviđa mi se ponuda kada je net ograničen na pojedine aplikacije.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Pa da, ali to neće vratiti jer bi osim Omorike1 ostali paketi bili besmisleni.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od miodrage »

Kopija Telenora i njihovih gluposti, doduse sa popularnijim aplikacijama, opet sto znemanja kaze, bolje da vrate 100GB neta.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Meni su ti gigabajti za određene samo servise neviđena glupost. Mada mi je glupost i da se uzima paket na mobilni za tu udobnost da svugde bože moj mogu da vršljam po YouTubu, gledam neke slike, i šta sve znam. Mobilni net za komunikaciju i osnovne stvari, kao za čitanje vesti, a gledanje nekih videa i sličicica može da sačeka do prvog WiFija. Dobro, odavno je svima ovde jasno da sam za neke stvari stipsa. :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

I Vip odavno ima slične ponude, jedino ne znam da li su skuplji od ovih novih MTS-ovih. To su ponude koje su odlično osmišljene da se od dece i mlađih odraslih osoba uzmi pare.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Konstantno te teraju da dizes paket, sa 500 din na boxu koliko mi je iznosio racun dosao sam na 1200din (uhvatio promociju 100gb 12meseci). Kad mi istekne ugovor, omorika 1 je bezveze jer sta ce mi viber? Da su dali uz omoriku 1 fb ili instagram free da biraš to bi bila ok ponuda, 3gb plus skines sa liste jednog veceg potrošača
Ovako te tera da potpises 1700din omoriku2, za 2 godine ce nas terati da idemo na 2000din paket za pristojnu kolicinu GB

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MTS novosti

Post od liman3 »

A tek ako uzmeš telefon.....2000,3000.... strašno

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

Pa postalo je normalno,kod sva tri operatera,da ako hoćeš iole normalan paket sa telefonom za 1 dinar(ne više),moraš ga plaćati između 20 i 25 evra mesečno.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Svakako ima toga da paketi poskupljuju, ali sa druge strane ovde više mislim da je stvar u tome što se kod nas menja pojam "normalnog paketa". Nekad je meni mesečno bilo dovoljno 20MB, na WP8.1 mi je 300MB bilo više nego dovoljno, a sad na Windows 10 mobile 600MB jer Edge nema štednju podataka. A pored toga, danas hoćemo net da koristimo za mnogo više (čak i nepotrebno). Instagram, Facebook, fotografije ne znam koji osoba, video snimke nekakvih beba... :wacko:

Mislim nije baš sve do operatera. Nešto je do nas, a nešto je i do softvera koji je sve manje štedljiv po pitanju bilo čega, pa i interneta, jer eto - paketi u svetu su i tako veći, hardver je sve jači.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Ja sam iskljucio update alikacije i zbog toga i zbog toga sto su sve vece i vece i sve vise jedu RAM.

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od srdjanyo »

Sony Xperia Z3 mi se pre par dana pokvario. Odnesem ga na servis u poslovnicu gde su utvrdili da je garancija istekla. A meni je ugovor 36 meseci. Da skratim, poslali su telefon u BG na servis gde je utvrđeno da je pokvaren LCD i "ploča" (valjda ploča za SIM karticu - telefon je ne vidi) i da bi to koštalo 38000 RSD.
Ja jesam kriv, poverovao sam službeniku da je garancija validna tokom cele ugovorne obaveze. Dobio sam savet da im pišem na mailto:info@telekom.rs i da se žalim. Poslao sam mejl,danas nisu odgovarali. Šta da očekujem? Do kraja ugovora imam još 10 meseci, ali mi je telefon neispravan? Da li je moguće prekidanje aktuelnog ugovora i potpisivanje novog uz kupovinu novog uređaja? Da li ima prostora za neku tužbu ili slično?

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

srdjanyo, sačekaj Nemanju da se javi i kaže ti šta možeš sa pravne tačke gledišta, a ja, ovako laički, mislim da 99,99% ne možeš ništa jer garancija se ne poklapa sa dužinom trajanja ugovora: ona je uvek dve godine, - osim ako ti neko iz nekog volšebnog razloga ne ponudi više, a ta mogućnost je takođe ravna nuli.
-----
Nevezano za Srđanov problem:Slika

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Srdjanyo, upravo tako kao što je Evindzer rekao. Garantni rok nije vezan za trajanje ugovorne obaveze. Garancija koju mts ( a i ostali operateri) daje na svoje uređaje iznosi dve godine i to je naznačeno na garantnom listu koji si dobio uz uređaj. Zaključivanje ugovora na tri godine je samo jedna od usluga (ponuda) koji mts nudi kako bi cena uređaj bila manja uz određeni paket. Za garanciju je isključivo merodavan rok iste naznačen u grantnom listu.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od srdjanyo »

Znači, mrka kapa... Hvala na odgovorima.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od srdjanyo »

Danas popodne dobih mejl sa mailto:info@telekom.rs od Dejana. U njemu se izvinjava zbog neprijatnosti. Mole za strpljenje jer trenutno rade na mom slučaju.
Videćemo...

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Jesi li potegao neku vezu, ili im samo napisao mejl?
Iskreno, želim ti da ti izađu u susret, ali ako nemaš baš jaku vezu, bojim se da je mrka kapa.

Odgovori