MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

vatovec i ostali :D
Zvala me je gospodjica/gospodja iz mts-a sa ponudom da ostanem.
Dakle, NEO minuti ka svima, NEO SMS, 1.2GB neta za 1019din mesecno.
Ja im kazem da VIP nudi malo vise, pa je ponuda glasila 2GB neta i 2 pretplate po 1 din. :oops: :D
Nisam prihvatio ponudu!!! 8)
Pitao sam namerno za tih 100GB, medjutim, kaze da bi to bilo previse, da moze, ali da minute tad ne moze da da neograniceno. Iskreno, rekao sam joj da i iz principa necu da ostanem u mts-u, a i druga dva postpaid broja, kojima istice ugovor ove godine, verovatno selim u VIP.
Ko hoce da ostane u mts-u nije lose podneti zahtev za prelazak u drugu mrezu. Kako stvari stoje ovo je specijalna
ponuda koja se nudi samo onima koji zele da napuste mts! Pitao sam za Flat pakete, kada ce biti, kaze koliko zna, nece biti skoro, ni u najavi! :angry: :x
Dakle NEO min, NEO SMS, 2GB neta i 2 pretplate za 1 din, 1019din, MTS.
Naspram NEO min, NEO SMS/MMS, 3GB neta, 999din VIP. Odabrao sam VIP. 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Moja zena pre par dana potpisala ugovor za produzenje uz promenu.Ono sto sam pricao,da joj daju flet.Nisam verovao sta se sve izdesavalo.
Prvo prode malo vise dana od njihovog razgovora a ugovor ne stize kurirom,ja joj kazem da sigurno nesto nije u redu jer su joj rekli za 2-3 dana a ono proslo 3 puta vise.Ona i dalje ubedjena da je sve u redu i da trreba da ceka.Posle 3 dana ubedjivanja ona pozove korisnicki servis i operator joj kaze da je ugovor vracen jer je otkazala.Pri tom blaanko tj ne potpisan.Kurir nij ni dosao,samo je vratio ugovor.Postoji mesto za potpis ako odustanese od ugovora i ono je prazno.Ovaj izgleda nije nasao kucu i vratio se.Onda oni obnove zagtev i dodje ugovor na potpisivanje,mislim 27. ili 28.01. Dobila novu karticu i cekamo da nestane signal pa da ubacimo novu karticu i krene postpaid flat paket.tako i bi,krenu paket ALI..
U aplikaciji MTS-a kad proveri stanje nigde ne pise da je flat vec MIX XL ako se ne varam,onaj za 1.019 din.
Cekasmo do danas i ona pozove da prijavi kad operater kaze da je na MIX paketu i podnese zalbu. :shock: :shock: :shock:
DA MI JE NEKO DRUGI PRICAO JA BIH MU REKAO DA LAZE
Inace u ugovoru ima poseban papir na kome pise da je izmenjena tarifa.Aj sto sam ja popizdeo nego vec i ona.Ukoliko ne izmene prekinuce ugovor i prelazi u VIP.Za iste pare bar ima 2GB a ne 1,2 GB neta.
Stvarno su klosari,kao da se trude da upropaste kompaniju i oteraju korisnike.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: MTS novosti

Post od vla-do »

I kod mene ista priča. Poslao mejl da mi odobre Mix XL na 50% i 2 godine sa 100 GB neta. Nisu se javili skoro 2 nedelje i ja podnesem zahtev za prenos broja u Vip, jer mi je ugovor bio istekao.
Sutradan odmah nazvali i pitali me zašto prelazim. Da li zbog neograničenih minuta? Taman kad je hteo da mi ponudi njih, ja ga prekinem i tražim onih 50%. Kaže ne može, previše je.
Onda mi je ponudio Mix XL sa 40% popusta, 100 GB neta ceo ugovor i 2 pretplate za 1 dinar ili Mix L sa 40% popusta na 2 godine, 100 GB neta na 1 godinu i 2 pretplate za 1 dinar.
Odabrao sam Mix XL, jer hoću 100 GB obe godine, a sa ova 2 meseca po dinar, prosečna pretplata me izađe 1100 mesečno. :)

P.S.: Ovo su cene bez telefona.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

Ja ne znam sta je tu neka pogodnost dodatna, pa to im je standardna ponuda!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

yocasylver, u vipu 3GB neta ako sve odradis online! :wink:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Sve znam ali zena hoce u MTS i to ti je.Cekam samo nesto da se iskomplikuje pa da je odvratim

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

U mts pogodnost je jedino ako za 1019 din daju 100 gb ceo ugovor, sve ostalo je zamazivanje ociju. Vi koji se navucete na 100gb 12 meseci, kad vam spuste na 1gb nece vam biti dobro :D
Nek daju ceo ugovor 3gb za 1019din, bolje je od 12 meseci 100gb...

Moze li se menjati tarifni profil na manji paket bez produzavanja ugovora?
Hocu box da raskinem i promenim provajdera za tv i net i uzmem neki minimalni paket sa 100min jer imam sluzbeni telefon, a na privatni bi samo neki net nabudzio ako uopste ima takva kombinacija.
I kazite mi ako ugasim mts iptv recimo 10 februara, da li plaćam ceo mesec pretplatu ili samo za tih 10 dana?

yocasylver1
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 258
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2016. 01:50

Re: MTS novosti

Post od yocasylver1 »

Ispravili su juče ženi paket, evo kako izgleda sad kad su je prebacili na flat
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201802 ... 5f3ea4.jpg[/img]

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

I na kraju, da li tih 100gb daju tokom cele ugovorne obaveze ili samo pola? Otkud sad 103gb? :) to opet nešto novo ili...?

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Ne znam odakle 103.Mozda ono sto je imala pre nego su joj promenili paket preneli.A ima 100GB pola ugovora tj godinu dana.Mada cini mi se da su produzili na 1,5 god.U svakom slucaju ona nije neki potrosac,sve joj jedno.Ona potosi 600-700MB mesecno.Ali zato ja,przim.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Azimuth napisao:I na kraju, da li tih 100gb daju tokom cele ugovorne obaveze ili samo pola? Otkud sad 103gb? :) to opet nešto novo ili...?
Nije 103 GB, već 103600 MB. 100GB je 102400 MB (100 ×1024 = 102400) na to se dodaju i duplirani MB uz paket Mix koji je pretvoren u flat paket, pa to u zbiru izađe tačno 103600 MB.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Od paketa mix xl ili xl plus ide tokom cele UO, za ove nize ide samo pola tih 100gb.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Evo da i ja nešto napišem. Podneo zahtev prošle nedelje da pređem u VIP, zvali su me iz mts-a sa pitanjem zašto želim da pređem, ja sam odgovorio zato što sam tako u mogućnosti. Jednostavno nemaju ono što meni najviše treba, a to je SIGNAL. Ja, ne samo ja već svi ovde kod mene na mts-u kao da živimo u 2002. godini, takav kvalitet.
Čoveče prosto me sramota kada sa nekim pričam koliko pucka, secka, prekida veza. I sve ono "molim, aj ponovi.." to nema para da ostanem, jedino da mi dali za džabe paket pa bih tada samo ostao u mts-u.
Net mi ne znači, da napomenem to.
Rečeno mi je u četvrtak da mi broj prelazi u VIP

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

acamatic, Moj broj veceras prelazi u VIP, a uskoro ce i drugi! :D
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

Super bas mi je drago....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: MTS novosti

Post od srđan obradović »

Asus zenfone Go....ma daaaaaj, to kao ono za starije osobe:)

Sent from wp10 again
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

iwke95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2018. 11:38
:: Samsung galaxy j3

Re: MTS novosti

Post od iwke95 »

Bar su ubacili i koji Samsungov telefon za promenu :lol: :lol:

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od srdjanyo »

Čitam ove objave sa nagodbama sa mts-om i pretnjama oko prelaska u konkurentske operatere i to mi je prosto nerealno.Evo,garantujem vam,da ću probati nešto slično (u junu 2019.) i da će me teta na šalteru otpiliti,da budem pristojan. :)
Supruga i ja smo dugogodišnji pretplatnici,ali kao što su mnogi napisali,oni piške na to.Ne znam,možda bi se drugačije poneli ako bih imao po 3 ugovora i 2 telefona,ali iz ove tačke mi je driblanje mts-a neizvodljivo.Ne kažem da pojedinim forumašima ne verujem,ali da me mts zove kad podnesem zahtev za prelazak u VIP/TELENOR (KKR) i da me pita kako da se naguze da bi ja ostao kod njih,naprosto mi je naučna fantastika. :unsure:

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Nema to veze sa tetom na šalteru, i to o čemu ljudi govore nije ništa nerealno. To je posledica činjenice da mnogo ljudi neće da menja operatera jer im je tako komotnije. Zato oni imaju zvaničnu ponudu, zbog takvih korisnika, da ne daju nekome popust ko ga ni ne traži, i posebno ponudu za one koji bi lako da odu. Maksimalna zarada.

Moji tako dobili 3 meseca Box za 1 dinar. (Što je još teže očekivati jer nemamo kablovsku u ulici, mada je tata otišao i bio u fazonu "ako to ne bismo dobili ne bismo ostali, onda nam ni IPTV ne treba".)

Sent from mTalk

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od srdjanyo »

To tako lako izgleda kad se pročita.Ja sam morao prošle godine da za zamenski telefon da ih javno napljujem na Twitteru,FB i mejlu.Tek posle tog natezanja su mi jedva dali neki ASUS koji je mogao da ide na internet dok mi je telefon bio u servisu.
Znači pokazati zube jer nema se šta izgubiti.Zahtevati popuste,a ako odbiju,onda poslati zahtev za promenu mreže?Ne verujem da baš svakog ko to uradi oni zovu da ga mole...

Odgovori