A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

[quote="gameforce"][/quote]
Pa sa tvojom matematikom ne mogu da se ne složim. :)
Problem je što je zbog malo para (a milionče mesečno koliko god meni i tebi izgledali veliki jesu male pare za telekomunikacije) MTS udahnuo život sada polumrtvom protivniku, koji u budućnosti ima izgleda da mu gadne probleme napravi.
Ne vidim poslovnu logiku u celoj priči, a varijanta vrabac u ruci možda možda i ima logike na pijaci, ali u ozbiljnom poslu kakav je mobilna telefonija to ti je kao da sprinter na startu puca sebi u nogu!

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka naročito onih iznad tvoje!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

10-12-24 meseca po milonče pa ti vidi :wink:
Dodje im džabe kupovina Telekoma Srpske recimo :wink:
Čista para bez muke.
Nema tu pomoći polumrtvom protivniku.
Lova i to ziher bez muke i trke sa Telenorom.
Ne zaboravi da ako 1 dan kasni lova ide switch u OFF i VIP je mrtav :wink:
2 x tako i eto antipropagande koja se poželeti može.
Niko neće reći to je MTS nego "ovaj VIP je baš" :disgust:
Bolje držati neprijatelja u blizini i ako možeš "na kratko", bar mu znaš sve namere i mogućnosti.
Insajder informacija u današnje vreme vredi više od kinte!
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

kupio sam 3 kartice i aktivirao sve tri, u tri razlicita telefona.

signal je katastrofa, 2 min. ima pa 10 min. nema signala (na ceraku) samo na nokia6310i imam konstanto signal, ne vise od 3 crte...

i dzaba mi ovih 1000 din. kredita ako mi se ovako bude gubio signal....

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ja kupio dve kartice, lepe brojeve izabrao, signal je ok, u fullu, s tim sto se s vremena na vremena na displazu menjaju oynake vip i mts

zoki.kaze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 11. Jun 2007. 12:17

Post od zoki.kaze »

u Nisu sramota, u pakom navodno 100kartica bilo koje se prodale za 15min (ako je moguce), a u comtradeshopu mora da se ostavi ime i broj telefona pa kada kartice budu spremne onda ce zainteresovani biti pozvani za neki dan, tako da od 1000din kredita NEMA nista. Prosto je neverovatno da u Nisu nema korisnicki centar!!!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pomoravski okrug ima malih problema.video sam na vestima.svi su se otimali oko kartica kao blesavi a nemaju singal :D :D
rekli su im da traže manuelno.
zna li neko koje su cene?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

i ko reče da ljudi nisu ludi da se otimaju za kartice samo zbog (eventualnih) 1000din?! :D

pozdrav...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

e kupuju kao ludi ali mnogo je dobro što ne mogu neki da imaju mrežu a samo prvih 50.000 komada dobijaju 1000din.a mislim da su bgd već prodalo jedno 30.000
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bibip
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 29. Apr 2007. 21:11

Post od bibip »

Kaže prodavac u ovjašćenoj radnji(VIP) da je danas pušteno u promet samo 20000 kartica,a sutra još toliko! Valjda ne laže! Inače i u mom gradu prave listu za sutra! No comment! :D

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

b_udder, , Kupuju naravno i oni pametni :wink:
Ja sam uzeo 4 i sve aktivirao na različitim telefonima.
Ima ih hvala Bogu na lageru koliko želiš :)
Rad tj mogućnost da se telefonira počinje za 2 nedelje.
4000 ću iskoristiti da se čujem sa prijateljima u Americi, Kanadi i Indiji.
Očas će da se potroši :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo, ja pre nekih sat vremena kupio u Mega Rodicu u Subotici, imali su nekih 200 komada, aktivirao sam i sada cekam. Za sada nista nije dostupno, ali iskreno me bas briga, imam jedan Panasonic koji je do sada stajao u kutiji, a sad ce makar da radi. Signal ok, ali sve vreme stoji 220 03, a samo pri izlasku iz menija prvo stavi Vip, pa onda vrati ovo. Kad proveravam mreze sa E61, od 220 05 nema ni traga ni glasa. 100 din i nije neka kinta, a po automatu, dobio sam jos somica. Tje vidimo sta ce da bidne od svega.
Mislim da je ovo ipak dobar poslovni potez Telekoma, jer ce da dobije fine parice, a bez ikakve muke, kad vec imaju kompletnu infrastrukturu. A jedna poslovica kaze: drzi prijatelje blizu, a neprijatelje jos blize. Pitao sam za cene, kazu da ce to tek da se formira u narednih nedelju dana, sto znachi da jos toliko sigurno nema nista od telefoniranja.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

K'o za zejtin i secer... samo se ciljevi malo razlikuju, sredstva ostaju ista :)
Mogao je VIP da stavi i vise od 1000 dinara, ali je znao da bi se Srbi medjusobno pobili da je vise. Misle oni na nas.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pobili bi se i to sigurno.nisam još bio do prodavnice.zna li se za postpejd i za mobove koji bi se dobijali uz njih ?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ja danas kupio kod preprodavaca za 300 dinara mrzelo me da trazim,al nista od tih famoznih 1000 din,niti da mogu da zovem.Imam signal cak i 3G :D
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

VeNoM, Ma nije bilo neke gužve u Žičkoj :?
Ja bio treći 8)
Ili narod još nije znao ili su mislili da je tih 50.000 već udomljeno.
U ormanu kod prodavačice je bila gomila.
Sigurno 1000 komada.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

gameforce, ludilo, ne moz da verujesh, pricao sam, ovi iz vipneta su ubedjeni da ti brojevi idu u kontejner, posle spucavanja tog kredita, to je samo starting marketing ... samo ne znam, morace da boost-uju signal podhitno, ako imaju nam eru da privuku ljude ...


kako neko gore reche - ja bih njima otkaz , i novi tender
There is no knowledge that is not power

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

A i mi smo surovi previse. Evo gore neko ken'ao da je logo ruzan... Sta fali logou, pa ne zavise od njega cene. Kaze lose reklame? Ne nego su bolje za Venish i Bonux? Nego nisu pustili mrezu prvog, pa sada odjednom sve ruzno. Pa ne prate svi u srbiji razvoj dogadjaja kao mi na forumu. Mogli su oni sve prvog, zapnu malo i stigli bi, ali treba Srbija da ih isprati u tome. Ne branim ja njih, ali opusteno, dajmo im sansu. Pola godine... pola godine..
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Ma tako je bilo i sa telenorom kad je stigao,secam se poceli su sa radom 1.septembra,a mi ovde 31.avgusta:te nema sajta jos,te neozbiljni,te ovo,te ono,a 90% mog okruzenja je mislilo da su oni krenuli sa radom joj kad su kupili mobi63 :lol: .Ma ljudi to i ne prate mnogo.Ili objasnjavam ja drugu kako mu je bolje da se prebaci na neku drugu tarifu,jer mu je tu jeftiniji minut ka nekoj drugoj mrezi recimo dinar-dva,a on mi ladno kaze i sta onda bice mi mesecni racun jeftiniji za 300din,kao u fazonu j..... .. za 300 dindzi mesecno.Nisu svi kao mi.... :P .Nas bi trebalo zaposliti u marketingu operatera,e gde bi im kraj bio..... :lol:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

kartice sam kupio u kralja milana sto se tice 061 brojeva oni ce biti rezervisani za pre paid dok ce 060 biti za post paid. broj sam birao i pocinje mi sa 142 i da brojevi su sedmocifreni naravno... ljudi su jako ljubazni, e sad skroz je bzvz sto se ne moze pozivati itd prakticno kartica "mora" da bude u telefonu a ne moze se pozivati... znaci skroz bzvz :smutny:

inace moje licno misljenje za podelu telefona je da je to samo marketinski trik sve u svemu videcemo, ja sam ocekivao da ce oni malo vise da forisraju vodafone na reklami.... :wink:

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

@madness

kako nista od 1000din. ?

ja aktivirao pre 10 min jos jednu karticu, i "nagradjen sam sa 1000din.

Odgovori