A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

Joejoe: nema sporog neta, košta 1 rsd /mb. Ovo za nemogućnost kombinovanja znači sledeće ako uzmeš online dobije još 1gb. Na taj GB ne ide dupliranje. Recimo Neo2, dobiješ 2+1, uz promociju ide 4+1, a ne 6.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Re: VIP novosti

Post od joejoe »

Ajoj al su ga formulisali :) OK, hvala :) :) :) ................

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od Apolo »

Da li se nesto promenilo u VIP u medjuvremenu, po pitanju pogodnosti kod starih korisnika koji produzavaju ugovor uz telefon? Pre par meseci sam ih pitao putem maila, dobio sam odgovor da ukoliko otvorim racun u SocGen banci, bla bla bla, dobijam 5.000 popusta na telefon. Posto vec imam racun u drugoj banci, da li imaju neke pogodnosti nevezano od ovakvog tipa uslovljavanja?
Festina lente.

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: VIP novosti

Post od djole1989 »

Trebutno baš nista ja sam ih zvao vise puta i slao mailove odgovor je isti imate duple gigabajte...kao i svi ostali


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

Apolo, kad zapretis i nacinis korak ka prelazenju u drugu mrezu, tad vec donekle mozes da diktiras uslove.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: VIP novosti

Post od djole1989 »

Jedino ako pokrene prenos broja, sve ostalo sam pokusao iako sam od pocetka kod njih od kad su dosli u srb na postpaidu ne daju nista....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: VIP novosti

Post od Evindzer »

Letos obnovio ugovor, nije mi ponuđeno ništa van paketa. Nisam ni tražio, zadovoljan paketom za sad. [emoji4]

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: VIP novosti

Post od Deksi »

Ja sam godinu dana pokušavao i ništa, čak jesenas i zapretio gašenjem broja, oni odgovorili, bašnam je žao na odluci. :disgust: I sad januara obnovio ugovor za duple megabajte. Nisu ni oni blentavi, znaju da imaju najbolje cene i zato se tako i ponašaju, a do sad sam za dva ugovora uspeo da dobijem pogodnosti van paketa.
Sad sam im bio tražio telefon uz pretplatu 999 din. za neo2.
A telenor i dalje daje 50% ali od pune cene paketa.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od Apolo »

Deksi, Telenor dere nenormalno, gledao sam S9 uz slicno tarifu kao Neo 2 od 1.699 rsd, I telefon je u Telenoru skuplji za 12.000. Mada sustinski sam uvek prelazio izmedju MTS I VIP, medjutim mislio sam da VIP moze dati neki popust makar na telefon.

Obnovio si ugovor za duple megabajte, koliko placas posto si ispod naveo da si im trazio da placas 999 rsd uz kupivinu telefona?
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

Deksi, Apolo, pretnja nije isto sto i izvrsenje. Tek kad pokrenes prelazak u drugu mrezu ce da zovu i daju neku pogodnost extra. Ali ne ocekujte nesto sta ti ja znam veliko....
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od Apolo »

miodrage, poznato mi je to sa MTS kada sam prelazio pre 2 godine u VIP... Nisu imali telefon koji sam hteo pa su mi na kraju ponudili par meseci da mi skinu sa pretplate, ovo-ono, ali to je to. Ako ništa drugo imaću dupliran internet jer pod trenutnim uslovima nemam razloga da menjam operatera samim tim što mi je i signal bolji na VIP nego na MTS.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: VIP novosti

Post od Deksi »

Apolo, tražio sam da mi uz neo2 i pretplatu bez telefna 999 daju i telefon po povlašćenoj ceni. Išao sam na telefon neki tako do 10,000 din.
Ranije sam uz popust na pretplatu od 25% dobijao i mogućnost da uzmem i telefon, tako već dva ugovora ali ovaj put nema pa nema.
Telenor jeste skuplji u svemu od vipa ali tamo sam ostao zbog njihovih minuta 5000 u mreži i popusta od 50%, da nije toga odmah bi pobego.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: VIP novosti

Post od Baraba »

miodrage napisao:Deksi, Apolo, pretnja nije isto sto i izvrsenje. Tek kad pokrenes prelazak u drugu mrezu ce da zovu i daju neku pogodnost extra. Ali ne ocekujte nesto sta ti ja znam veliko....
Jesi li podnosi zahtev za prenos broja iz VIP u neku drugu mrežu skoro, pa su ti nešto ponudili? Koliko znam trenutno puste korisnika u drugu mrežu.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

Baraba, ja nisam ali jedan komsija jeste. Dobio je na Neo 2 tarifi bez telefona 8 GB mesecno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: VIP novosti

Post od Deksi »

Ranije bi vip meni mesec dana pre isteka ugovora počeo slati sms i u njima pogodnosti van paketa. Kako bi se datum približavao te pogodnosti bi bile još bolje.
I ovaj put su bili slali sms ali u njemu je bilo ono što već i postoji i na sajtu. Znači ovaj put vip je odlučan, dao je najbolje cene i ni milimetar ne popuštaju. Ranije je mts imao onih 50% i mi bi se na to vadili ali ovaj put nemamo na šta. Ja sam im na meil bio zapretio raskidom ali džaba nesU se mlogo uplašili. . :wacko:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP novosti

Post od Azimuth »

Zato što su svesni da od redovnih ponuda imaju najbolje, pa bi ti eventualnim prelaskom kod nekog drugog bio u minusu tj dobio manje za više para. Nešto je drugačija priča kad si već korisnik ovih drugih pa eventualno možeš da izboksuješ nešto bolje uslove.

radashin1
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Čet, 17. Jul 2014. 05:56
:: HTC One M7
:: Nokia 2700

Re: VIP novosti

Post od radashin1 »

Da, da, Vip uglavnom pušta svoje korisnike bez cimanja, u poslednje vreme.
Tako da računajte da ćete, ako podnesete zahtev za prenos u drugu mrežu, najverovatnije samo dobiti sms te druge mreže u roku od 5-7 dana, da ste postali njihov korisnik.

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

Ja uskoro treba da potpišem ugovor a vec sam 6 godina u VIP-u.. Da li bih uspeo da izboksujem neki telefon za dinar uz NEO2 za 999 dinara, eventualno da platim dodatno 2000-3000 odmah? (sa telefonom se placa 1699, bez 999)

Sumnjam da ce moci, ali ipak da pitam

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: VIP novosti

Post od dachakragujevac80 »

Tesko ce ti to dati kroz ceo ugovor. Eventualno neki mesec popusta,ili neki GB vise. Ali kao sto smo vec ponovili vise puta u prethodnim postovima,mislim da neces dobiti "ništa",jer tako su u mogućnosti! [emoji16]

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

95Darko, za 999 nema sanse. Dobices koji Gb vise, ili mozda popust na cenu telefona, ali i to ne racunaj previse...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori