e800+mts=10800din

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

e800+mts=10800din

Post od Mirko BGD »

novi samsung e800 ce se od sutra naci na poslovnicama telekoma srbije
cena sa porezom ce mu biti 10.800 a ugovor ce se sklapati u trajanju od 2 godine, sa tarifnim paketom bel400
mesecna pretplata ce biti oko 1800 din
ovaj teelefon nece moci da uzmu vec postojeci korisnici bel paketa, kao ni korisnici koji imaju pre-paid i zele da predju na post-paid a pri tome da zadrze broj.

da li se isplati zameziti ovaj telefon??? :roll:

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

O paketu i e800 >>>

Post od mi2scg »

Eeee, kakva ponuda...
Jednostavno taj telefon ti upadne u oci - kao 064 i ultra moderan telefon!
Trenutno je cena tog modela kod nas oko 360 evra.
Svakog meseca 1800 din na dve godine, to je 43200 dinara! (576 evra!), plus 10800 dinara, pa sve ukupno je to 54000 dinara ili 720 evra!!!
Treba li pitati da li se isplati?!
Naravno da ne, ali ko ima para - njegov izbor!

P.S. - ja sam cuo da je mesecno 2000din., sto je jos gore, ako je tacno!
Pozdrav svima!

Marko MI2

Koko Bil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2004. 11:21
Lokacija: NS

Re: O paketu i e800 >>>

Post od Koko Bil »

mi2scg napisao:Svakog meseca 1800 din na dve godine, to je 43200 dinara! (576 evra!), plus 10800 dinara, pa sve ukupno je to 54000 dinara ili 720 evra!!!
Treba li pitati da li se isplati?!
Naravno da ne, ali ko ima para - njegov izbor!
Da, ali to nisu rate, vec ti za tih 1800 dinara mesecno imas 320 minuta price u okviru 064 mreze i 80 minuta razgovora sa drugim mrezama. Plus 400 smsova. Sve skupa vise od 6, skoro 7 sati razgovora! Ako neko ima potrebu za ovolikom pricom, ovo je odlican paket. A i telefon je bombonica.

Pozdrav!

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Po meni cista glupost !!! svuda u svetu bi samo placao tih 1800din za paket a telefon dobijes ... na osnovu paketa koji uzmens .... sto skuplji paket to "bolji" mob :!: e onda bi i imalo smisla .

Sto se ovog modela e 800 tice:
nema POP3 8O
nema Blutud 8O :?
nema prosirivu memoriju :?
nemoze da sniam video klipova :roll:
imam klasicnu kameru ... 640x480 ...a ja se pitam pa sta na njemu vredi 350e :?:

sve u svenu vise NEMA nego sto ima ... po meni on nevredi vise od 220-230e i to samo sto ima lep dizajn ...

ZAKLJUCAK: paket zvuci lepo ali onih 10800din je cisto vacarenje .... :|

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

cista navlakusa tel je ves sad tehnicki zaostao a za tri meseca ce biti retardiran :mrgreen: ,ugovorom si vezan da moras da ga koristis dve godine osim ako ga slucajno ne izgubis ili ti ga slucajno ne ugradu :mrgreen: ,nemoze da se koristi u drugim mrezama jer je zasticen pa kad hoces da ga prodas moras da ga dekodiras pa i to platis,sve u svemu po meni jako lose :evil:

Koko Bil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2004. 11:21
Lokacija: NS

Post od Koko Bil »

Sto ste bre tako negativni vas dvojica? Te u svetu, te ne vredi, te navlakusa... Gde smo mi od sveta? U mobtelu su pre par meseci nudili nokije 3410 - e to je bila smejurija. Ovo je ipak mrdanje sa mrtve tacke i prvi pristojan telefon koji nude. Simensi C i MC60 su bili, oprostite na izrazu, sranja od aparata. A E800 kosta koliko kosta. Razglabati o tome kolika mu je prava vrednost nema smisla. Koliko cenis simensa SL65? Nego, to da sam obavezan da ga koristim uopste nije tacno...

Ili evo, krenucu redom. Slazem se da je navlakusa ako neko kupuje dopune za 250 din mesecno i taj mu paket ustvari uopste ne treba nego se primi na telefon. Ali to je onda budala. Posmatraj ovako: treba mi postpejd i treba mi tih 7 sati razgovora pa i vise. Tako aparat dobijes prilicno povoljno. A da li ces ga koristiti, to je tvoja stvar. Ja sam, recimo, zimus uzeo bel50 i simensa C60 kojeg sam momentalno utopio za 100e coveku koji ga bez ikakvih problema koristi na 063 mrezi. Ono sto sam obavezan je da im dve godine placam racun od 360 dinara mesecno, koristio ja taj broj ili ne. A posto ga koristim i obicno prekardasim, kontam da sam dobro prosao...

Prava zamerka celom ovom paketu bila bi to sto su po meni paket i aparat vrlo lose upareni. Korisnik koji ima potrebu za ovim paketom sigurno nece koristiti ovaj aparat, vec ce karticu ubaciti u neku nokiju ili SE, a aparat pokloniti devojci ili zeni ili cerci ili sponzorusi, s cime vec raspolaze, jel'.

U svakom slucaju, budite malo pozitivniji - od koga je super je. Ipak su oni (jos uvek) monopolisti.

Pozdrav!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

to je bilo pre godinu dana :lol: sad nije tako tel nemoze da se koristi u drugoj mrezi osim ako ga naravno ne dekodiras sto kosta, tarifni paket bel400 je skup 1800 din mesecno sto je 25e bez obzira pricao ili ne,sto znaci da si ustvari kupio tel na rate koji te izadje na kraju 750e, a posto sad imas svagde da kupis tel na rate mislim da ovo bas i nije isplativo :x

Koko Bil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2004. 11:21
Lokacija: NS

Post od Koko Bil »

nbnebojsa napisao:to je bilo pre godinu dana :lol: sad nije tako tel nemoze da se koristi u drugoj mrezi
Nisam to znao. To jeste otegotna okolnost.
nbnebojsa napisao:tarifni paket bel400 je skup
Skup je, slazem se, ali ponovicu: uzimas paket a ne telefon. Ako inace ne trosis 1500 ili vise dinara mesecno, onda ovakav paket ne uzimas, taman da uz njega daju SE Z1010... :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

sve bi bilo bolje da je paket manji ali nije, pa taj bel 400 su namestili samo za tu verziju :evil: mislim da je najveci bel 200 od 800din mesecno. :roll:

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Niko ti ne brani da uzmes Bel 400 i ovako...

A na Mobtelu su davali 3410 koji je fin telefon i apsolutno mu nsta ne fali jer pruza ono sto 99% korisnika koristi od telefona... Ja sam svojoj babi uzeo taj preko mobtela, i uostalom on je kostao 1000 din, uz mesecnu pretplatu od 60 din, za stare osobe... Pa to je ponuda... A ne ovako, sa pretplatom te izadje Boga oca...

Pa ja pricam mnogo, bas mnogo, mesecni racun mi stize uvek preko 2000 din, ali nikad ne bih uzeo Bel 400... Zasto bih bio obavezan da placam ono sto mozda necu potrositi... Kad odem u inostranstvo, naravno da necu da koristim svoj broj jer bi morao verovatno da prodam kucu i auto da bih platio racun... :roll:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Pavle
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 04:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Pavle »

Postoji tu sledeca stvar.
Mene recimo i na Mobtelu odvaljuju po usima.
Imam pretplatu MOBI MAX, 1500 dinara, a imam oko 400 minuta razgovora na kraju meseca i recimo oko 600 poruka, malo rominga i racuni su mi uvek preko 10 000 dinara...
kako...fora je sledeca kao i na 064 - ti besplatni minuti su SAMO u okviru mreze, i kao neka sica za nacionalne pozive.
N80

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ali u telekomu nije tako, ja na bel 50 imam 40 min sa 064 mrezom, a 10 sa ostalim mrezama, i naravno 50 besplatnih SMS za bilo koju mrezu :)

Pavle
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 04:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Pavle »

pa sms ni ne moze drugacije da se tarifira, nema mogucnosti odredjivanja gde ce da se salju poruke.
pitanje je poziva.

Rekao sam NEKA SICA ZA NACIONALNE pozive (tu ulazi druga mreza, i fixni telefoni)
Identicna je situacija i na 064, kao sto vidis.
N80

Ferrari F430
Banned
Postovi: 68
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2004. 09:08

Post od Ferrari F430 »

Ja ti preporučujem da uzmeš 064,kvalitet je isti,a cene mnogo,mnogo manje.Ovi u mobteluzaista odvaljuju da je to strašno. :mrgreen:

Odgovori