Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Ima li kakvih najava N8 u ponudi Telenora na 6 mesecnih rata!? 8)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Cute ko zaliveni,ceo ovaj mesec nisu ubacili ni jedan novi model.Decembar kada dodje nesto ce biti ali nisam nesto optimista.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Srbija prva u Evropi po rastu mobilnog interneta

Post od evolution »

Srbija prva u Evropi po rastu mobilnog interneta

BEOGRAD, 27. novembra 2010. (Beta)
- Srbija je na prvom mestu u Evropi prema porastu broja korisnika interneta preko mobilnog telefona i broja pregledanih internet stranica, objavile su kompanije Telenor i Opera softver (software).

Prema statističkim podacima Opera softvera, svaki korisnik u proseku pretraži 385 stranica mesečno preko mobilnog telefona, navodi se u saopštenju.

U Srbiji, Telenorovi korisnici Opere dnevno u proseku otvore oko 80 internet stranica, odnosno 2.400 mesečno.

Korišćenje mobilnog interneta u Srbiji, ocenjuje se, razvija se velikom brzinom, zahvaljujući saradnji Telenora i Opere, kroz uslugu "Telenor klik", čijim aktiviranjem se do kraja godine omogućava besplatan pristup internetu i prenos 150 megabajta podataka.

Besplatni internet na mobilnom telefonu u prvih 11 nedelja, od predstavljena "Telenor klik" usluge, aktiviralo je više od 282.000 građana Srbije.

Pre aktiviranja "Telenor klik" usluga u julu 2010. u Srbiji je bilo 20.000 aktivnih Telenorovih korisnika pretraživača "opera mini", koji prilagođava sadržaj veb sajtova za prikaz na mobilnom telefonu.

Prema istraživanju Republičkog zavoda za statistiku, oko 50 odsto ljudi u Srbiji nikada nije koristilo internet, a u Evropi 18 odsto stanovnika.

Opširnije: http://www.naslovi.net/izvor/beta/2148317
iPhone 6 Plus

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Lepo je to, ali ce se, od nove godine, ponovo smanjiti broj korisnika mobilnog interneta, jer sada, velika vecina koristi zato sto je "za dz", a kad pocne da se naplacuje, barem 50% ce prestati da koristi mobilni internet.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Srbija ima najveci rast - drugima vec poraso odavno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Lobachewsky, tako je mi smo poceli od nule i eto sada smo tu gde smo a ostatak evrope je to uradio jos pre pet godina.
Moja procena da ce posle nove godine klik nastaviti da koristi nekih 10%.Mnogo bolja varijanta bi bila da se omoguci unapred kupovina npr. 10,20,30 itd.mb. pa kome treba samo za proveru poste stacemu 150 mb. za 300 din.neka kupi recimo 20 mb. za 50 din.

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

deksicom, slažem se jer bi tako imali više prihoda jer neće svi da daju 300din za to. Da ima više varijanti, sigurno bi mnogi pristali.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Избрисаше одговор, не знам ни да ли да се трудим уопште да пишем било шта даље.
Избрисали су ово:
У децембру стиже хтц хд7 у теленор.

Нећу даље ништа да пишем ни откривам, тако нећете имати шта да бришете.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

madness99, svaka ti cast za informaciju ali o ovome na sajtu nema nista da pise.
Uh C7 to se trazi Slika

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Ja sam info dobio od jedne osobe iz telenora, a vidim i na benchu su neki napisali i postavili linkove. Na benchu neki govore da ce to sve biti u ponudi od 03.12. i jos dosta popusta za telefone u akciji.

E sad, ako su mene slagali, lazem i ja vas.

Cenovnik nisam dobio, ali ce navodno biti jeftinije nego HD2 prosle godine i mocice na rate tako da ne deluje kao losa ponuda :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Danas bio u Telenoru,i uzeo zadnji desire koji su imali i to su me poslali u Kosovsku iz Kneza,posto je tu samo jos ostao bio jos jedan kom,od sutra krece htc desire hd koji sam video uzivo,i verujte zamalo ga nisam uzeo,tj sutra su rekli da moze,donela ga je prodavacica,ali sam odustao zato sto je tipa hd2 cigletina ,vise blok nego cigla,ali moram da priznam mnogo je lep,ali jednostavno za moj ukus prevelik :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Cenovnik je aktivan na sajtu za sve modele :)

Ja najverovatnije sebi uzimam DHD :)

Andrijano,

Jeste velik kao sto kazes, ali ja sam se navikao na HD2 i na iP4 koji isto nije bas mali. Da li su mozda imali HD7?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Madness99,znam verujem da bi se lako privikao,super je mob ekran velik,lepo izgleda,ali jednostavno nije za moju saku,i ip4 je taman bio knap,sve vece meni bar izgleda ruzno. Sto se tice HD 7 pitao sam nisu jos bili dobili u njihovoj radnji.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Dodje prvi 12 i sem novih telefona cija je cena ohoho Slika drugih promocija nisam primetio.Cene starijih telefona su ostale iste.Slika

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

jutros kada sam kucao kod za proveru stanja dobio sam umesto infoa neke druge kodove koji se odnose za 10x više, razogovori do ponoći, sms i mms i tome slično.neke nmove promocije se izgleda spremaju..
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

da, i pojavila se opcija kupovine neograničenih minuta u mreži, poruka, razgovora noću i omiljenog broja, i to na postpaidu...:):):)
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

jazz
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 14:06
:: S7 Edge

Post od jazz »

Dobra godina počinje dobrim odlukama!

Od jutros preko opcije 2 menija "Moj meni *111#" u ponudi su novi Tarifni dodaci za Post paid korisnike.

Od dodataka dostupno je:

1. Dodaj poruke
2. Omiljeni broj
3. Dodaj minute
4. Noćni razgovori
5. Međunarodni pozivi

Opcija 1 nudi 1000 poruka ka mobilnim mrežama u domaćem saobraćaju po ceni od 190 dinara mesečno sa PDV-om. Korišćenjem ovog dodatka ne trošite besplatne minute uključene u pretplatu.

Opcija 2 nudi neograničene pozive ka jednom izabranom omiljenom broju po ceni od 290 dinara mesečno sa PDV-om. Korišćenjem ovog dodatka ne trošite besplatne minute uključene u pretplatu.

Opcija 3 nudi 1000 minuta u Telenor mreži po ceni od 290 dinara mesečno sa PDV-om. Minuti se mogu koristiti tek nakon potrošenih minuta uključenih u mesečnu pretplatu.

Opcija 4 nudi 1000 minuta (od 22 do 08 ) u Telenor mreži po ceni od 190 dinara mesečno sa PDV-om. Korišćenjem ovog dodatka ne trošite besplatne minute uključene u pretplatu.

Opcija 5 nudi međunarodne pozive po ceni već od 3,4 dinara po minutu.

Ujedno, nova je i opcija 3 menija "Moj meni *111#", koja se zove Poklon vaučer.

Potpisivanjem ugovorne obaveze dobijate poklon vaučer u vrednosti od 5.000 dinara za kupovinu tarifnih dodataka, koji možete iskoristiti tokom 12 meseci od dana aktivacije ugovora.
Jedino nije definisano na koji vremenski period se potpisuje ugovorna obaveza.

Ponuda traje od 1. decembra 2010. do 28. februara 2011. godine.

Preuzeto sa drugog foruma :)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Lepa promocija,steta sto traje samo do marta.Ali naravno pod 3 su ga zavukli ocekivano :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Bravo, tako nešto odavno je trebalo da postoji za postapid korisnike. Posebno mi se dopada pod 1. Nisam postpaid ni telenor korisnik ali ponude su stvarno sjajne.

Odgovori