MTS uveo zaokruzivanje za SVE prepaid pakete!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

Sasvim je logicno da kada se radi zaokruzivanje da se zaokruzuju i minuti iz paketa dodataka itd
Sto se dodatnih minuta tice do kraja Januara je to 40% vise posle toga samo pola :dry: u poruci koju su slali korisnicima su i naveli kolicinu minuta posle tog datuma a ovo je kao promotivni period...

DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

Post od DukeofSerbia »

Све је то пракса од западних оператера, већ сам једном оставио поруку, али је остало незапажено. Чудиме да није ВИП имао храбрости да уведе тарифирање као што ради у Аустрији, онда би нам било весело. :shock: Али очекујем у будућности.
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Да се не заборави...

Некада смо се чудили и негодовали, а сада.... Сада се молимо да не почну заокруживање на 5мин

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

djuice napisao:Evo i detaljnijeg pregleda pre paid tarifa:
Slika
Bog te,moja prijasnja tarifa MTS Toki u crnom,stvarno me zavise u crno sto se tice kredita,pojedose mi kredit. Vip ispade najjeftinji,zato,eto me u vip pre paid

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ova tabela je bajata, sada bismo svi zeleli da je ovako, a tada smo kukali. Dobro je sto si okacio ovu tabelu, da se malo prisetimo zlatnog doba, kada smo kukali kako je preskupo.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

oggich, bolje razmisli i pogledaj cene svih paketa i usluge i to da na mts-u mozes da menjas tarifu. Mislim da je mts daleko bolji na prepaidu od vipa a i ima bolje promocije.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ako smem da dodam, tarifiranje u paketu "Telenor Priča" se vrši na 60 sekundi, a ne na sekundu kako je prikazano u tabeli. Samim tim prikazane cene nisu realne i taj paket nije više tako povoljan kao što je bio.

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Aleksaboy, ovo je tabela stara vise od godinu dana, koliko se ja secam tabela ima mozda i preko dve godine. :D

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Znam, zato sam i rekao, da se ne bi neko upravljao po njoj. Nije baš najpreglednija, pa da ne dođe do zabune. :wink:

Odgovori