Sony telefoni u Telenoru?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Sony telefoni u Telenoru?

Post od McLaren F1 »

Da li neko zna zbog čega nema ni jednog Sony telefona u Telenor ponudi i od čega zavisi da li će ih izbaciti ili ne?
Naime, razmišljam da krajem novembra preko paketa "Prenesi 1100" uzmem nov telefon i po trenutnoj ponudi najverovatnije bih uzeo Samsung Galaxy SII. S obzirom da sam veliki dugogodišnji fan SonyEricssona (sada Sony-ja), jako bih voleo ukoliko bi se do tada pojavio neki Sony-jev model u ponudi, npr. Xperia S, Xperia Acro S...
Hvala unapred na odgovorima. ;)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od sugarcoated_ass »

Verovatno iz istog razloga zbog kog nemaju ni Motorola telefone... :P

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od VeNoM »

generalno mnogo malo ima nas sonijaša tako da oni imaju uglavnom ono što prolazi nokia samsung i htc.po meni lg i motorola su opasni ali mislim da samo mts ima te jače modele od njih.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od sugarcoated_ass »

Da bas mts ima jaku ponudu... Od LGa jedan jedini model i to LG Viper T565, a od Motorole Fire XT i Defy Mini. Bas su jaki modeli! :lol:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od VeNoM »

Imali su razora kada sam gledao...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od sugarcoated_ass »

Ma znam da su imali. I Vip ga kao jos ima ali ga nema u poslovnicama. :)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od McLaren F1 »

Hm, znaci male su šanse da ih ubace. :cry:
Nije mi jasno, Sony trenutno zaista ima lepih i atraktivnih modela, kako za devojke, tako i za muškarce. Prosto mi nije jasno kako su došli do toga da neće biti prodavani. Jedino što mi pada na pamet je da je prodaja SonyEricsson Xperie Arc S išla slabo i da su se zato odlučili na ovaj korak, ali se svejedno nadam da ce pružiti sadasnjem Sony-ju šansu. :smutny:
Ako do decembra ne izbace ništa, teška srca uzimam Galaxy SII koji mi se čini kao najbolja zamena trenutno za neki Sony model, u tom cenovnom rangu naravno. :roll:

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od iKe »

McLaren F1, a da li si razmišljao o prelasku na VIP? Mislim da su im paketi povoljniji i veća je šansa da ubace u ponudu neki Sony nego Telenor? Osim toga nije pametno da uzimaš paket bez interneta (čini mi se da je prenesi 1100 bez neta?) ako hoćeš android telefon. Za te pare i manje sa trenutnim promocijama imaš kod Vipa Smart 2500 za 2492 din i 2500 smartova, 1000 minuta u mreži i sporiji, ali besplatan internet nakon potrošenih smartova.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od McLaren F1 »

iKe, telefon bih uzeo preko ćaletovog paketa, on ima "Prenesi 1100". :wink:
Ja sam trenutno na paketu "Prenesi 500", a kada budem uzeo nov telefon prebaciću se na "Prenesi i Surfuj 1000", gde ću imati između ostalog 1GB brzog neta, a kada to potrošim, imaću besplatan (sporiji) net do kraja meseca.
Prelazak u VIP mi nije opcija. :roll: :wink:
Btw, sve se nešto nadam da Telenor ipak ubaci u ponudu neki Sony-jev model do kraja novembra/početak decembra. :smutny:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od loki13 »

McLaren F1, uzmi lepo SII,pa ga lagano zameni za sony xperiu s,ovde na sajtu preko oglasa i na kraju,vuk sit-ovcice na broju :D :D :D
D500&E71

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od toda81 »

A zasto ne bi uzeo s2? Da li ti se nesto ne svidja na tom telefonu? Ja sam imao neke problemcice na rom-ovima sa JB, dok sa rom-ovima sa ICS sve radi ok. Kada bude izasao oficijalni JB sivurno ce sve funkcionisati kako treba. Moj jedini problem je bio vezan za prenos podataka oreko usb-a na JB. Samo da tj kazem da sam i ja kupio s2 u telenoru, paket prenesi i surfuj 1000
Note IV N9100 dual

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od Deksi »

toda81, prijatelju ali sony telefoni (nekada sony ericsson) su i po meni najlepsi po izgledu, pa bih i ja kao i McLaren F1, ako kupujem android kupio model koji je proizveo sony.
1. Ars s
2. Xperia u

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Sony telefoni u Telenoru?

Post od toda81 »

Moram da priznam da lepo izgkedaju za razliku od samsung tel koji su nekako "obicni"
Note IV N9100 dual

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od McLaren F1 »

toda81, nemam baš ništa protiv SII, naprotiv, mislim da je fantastičan model jako lepog izgleda. Ali ako bih birao između njega i nekoga Sony-ja u toj klasi, odabrao bih Sony jer već dugi niz godina koristim isključivo Sony(Ericsson) modele. :wink:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Sony telefoni u Telenoru?

Post od toda81 »

Mc Laren F1, razumem te da si navikao na SE telefone. Ja sam bas dugo imao samo symbian nokie, sigurno 10-ak godina i jedva sam se odlucio da uzmem prvi TS tel, tj htc desire na nagovor jednog prijatelja sa foruma, a on ce se prepoznati ;) Inace sam do tada bio samo za hardwersku tastaturu, a sada ne mogu da zamislim tel bez TS. Ne zelim da ti menjam misljenje vec sam samo hteo da ti kazem da je lepo probati i nesto novo. Meni je i dalje u srcu symbian jer me vezuju prelepe uspomene za symbian telelone pa zato imam pored s2 i nokiu n82, ali na zalost trenutno ne radi jer sam ga ispustio ii razbio mu ekran pa sam jos u dilemi vredi li menjati ekran i dati 3000din za to, mada ce najverovatnije stara ljubav preovladati
Note IV N9100 dual

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od McLaren F1 »

Danas sam nazvao korisnički servis i pitao ih da li slučajno imaju informaciju da li će i kada dobiti Sony telefone u ponudi. Operater nije znao da mi odgovori, a kolega koji je zadužen za te stvari je bio na pauzi. Zamolio sam operatera ukoliko nije problem da pita kolegu za tu informaciju i da mi je posalje na moj mail. Posle 10-ak minuta sam dobio odgovor kako se trenutno ipak ništa ne zna vezano za Sony aparate, ni da li će ih biti, ni kada, ni koji model. :smutny:
Jedina stvar koja mi je ulila malo nade je da će Telenor imati (tradicionalno) raznorazne novogodišnje akcije i da je sasvim moguće da će izbaciti nove telefone u ponudu. Nadajmo se i Sony. :roll:

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od AnGeL oF LoVe »

Razocaran sam u Sony(Ericsson) modele posle iskustva sa modelom X10.Ne mogu da verujem da,(do tada moja omiljena kompanija) izbaci telefon sa ocajnim zvucnikom i mikrofonom.To su osnovne funkcije svakog telefona.Ni kamera ni zvuk nisu kao sto su nekad bili (ako se prisetimo kamere na k-800)
LG G2 Black,16GB

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od McLaren F1 »

AnGeL oF LoVe, jedna lasta ne čini proleće. :roll:
Drugim rečima, mislim da se ne može generalizovati jedna kompanija na osnovu jednog modela. Svaka kompanija izbaci poneki model koji ima problema sa ovim ili onim, bilo da je to softverske ili harverske prirode.
Iako sam bio veliki fan SonyEricssona, mislim da će Sony praviti jos bolje modele u skorijoj budućnosti i nadam se takođe biti dominantan kao što je to SonyEricsson bio u jednom periodu. :wink:
Nećemo više u off s obzirom da ovo nije tema. ;)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Sony telefoni u Telenoru?

Post od Sale_M »

McLaren F1, nisu ni ovi u telenoru valjda ludi,valjda vide da sony napreduje odlicno kad su u pitanju smart telefoni.Kladim se da ce biti neki model za novu godinu. ;)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori