Postpaid za razgovore i poruke

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
radnik69
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2012. 19:02
:: Nokia

Postpaid za razgovore i poruke

Post od radnik69 »

Dakle drugari, treba mi vase misljenje, koji operater ima najbolju postpaid ponudu po pitanju minuta i poruka ka svim mrezama uz najpristupacniju cenu ?

Postpaid planiram da uzmem bez ugovorne obaveze (sto znaci i bez telefona) osim ako bude neka promocija slicna onoj (ako se potpise ugovor dobija se 50% popusta na pretplatu tokom cele ugovorne obaveze).

Internet me ne interesuje jer kupujem telefon koji ne podrzava GPRS tako da to izbacujem u startu.

Mesecno trosim oko 50 minuta (mesovito) i oko 80 poruka tako da to je neka orijentacija priliom izbora.

Najbitniji mi je kvalitet, da uvek imam dometa (NBG, Zemun), i da nema sustanja prilikom razgovora kao sto sam video kod nekih drugova koji su pre koristili Vip.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Postpaid za razgovore i poruke

Post od miodrage »

radnik69, pa Vip se sada znacajno poboljsao, pa razmisli o nekom najmanjem Smart paketu. Ako ne to, uvek imas neke male tarife tipa Prenesi u Telenoru ili neki mali Mix u Telekomu.
Konkretno, Smart 150 ti je 590 din, dobijas svakako 25% popusta ako ne uzmes telefon, i mozes da biras - 50% Smartova vise sto je onda 225, ili PDV popust, sto je onda oko 350 din mesecno ukupan racun. Pa ti vidi.
Na mt:s za 480 din mesecno dobijas 100 minuta i 100 poruka, ako ne uzmes telefon, dobijas 50% popusta, sto je onda 240 din. Od ovoga bolje nema!
Cisto da ispostujem sve 3 mreze, kod Telenora, isti ovaj paket je 600 din, i nema nikakvih popusta!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

radnik69
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2012. 19:02
:: Nokia

Re: Postpaid za razgovore i poruke

Post od radnik69 »

Uh, ovo mi se cini najbolje. Da li ovih 50% vazi i bez ugovorne obaveze i kada se ne uzima telefon ili je potrebno potpisati ugovor bez telefona ?

Hvala na brzom odgovoru


Izmenio: IDzO
#4 ne citirajte ceo post na koji odgovarate već izdvojite samo deo na koji se odnosi vaš komentar, a u slučaju da odgovarate na poslednji post u temi citat je nepotreban jer se podrazumeva da se na njega nadovezujete

Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: Postpaid za razgovore i poruke

Post od Lela »

50% popusta je uz ugovornu obavezu od 1 ili 2 godine i tada ne moze da se uzme telefon.

znaci, potrebno je potpisati ugovor, bez telefona, naravno.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Re: Postpaid za razgovore i poruke

Post od IDzO »

radnik69, MTS ima najbolju ponudu uz 50% popusta. Taj popust traje do 31.12.2012. god.
Ako bude bilo potrebe, svakom trenutku možeš preći na veći paket ali sa većeg na niži se ne može.

radnik69
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 14. Dec 2012. 19:02
:: Nokia

Re: Postpaid za razgovore i poruke

Post od radnik69 »

Ok, hvala. Najverovatnije uzimam na ugovor od godinu dana bez telefona.

Hvala jos jednom svima :)

Odgovori