Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od knjaz »

Posle 13 dana stigao odgovor od vipa za besplatan poslednji mesec

Zahvaljujemo Vam se na dopisu, u vezi sa kojim želimo da Vam potvrdimo informacije koje ste dobili u razgovoru sa predstavnikom našeg korisničkog servisa, odnosno da ćete na poslednjem mesečnom računu imati popust od 100 odsto na cenu mesečne pretplate. Svi eventualni troškovi van okvira tarifnog paketa će Vam biti obračunati u skladu sa važećim Cenovnikom.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od mb011 »

INFO za brojeve iz drugih mreza:

podneo sam prigovor RATELu po pitanju prenosa brojeva koji su poreklom iz drugih mreza, a sada su u VIPu. Danas su me tim povodom zvali iz Vipa i rekli mi sledece:

Na prodajnom mestu Vipa se podnosi zahtev za PRENOS broja u drugu mrezu, a povodom povecanja cena od 8%, a ne zahtev za raskid. Posto sam ja vec podneo zahtev za raskid, receno mi je da ponistim zahtev za raskid, a podnesem novi, za prenos. Broj ce onda biti oslobodjen ugovorne obaveze, i slobodan za prenos. onda ide uobicajena procedura za prenos - kod operatora kod koga zelimo prenos. Misterija resena.

samo ne znam zasto to nisu odmah rekli u VIPu nego se oteze ovoliko i zavlace korisnici.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Baraba »

Kako nisu rekli? Ja sam lepo pitao šta treba ako hocu da prenesem broj. I rekli da se podnosi zahtev za prenos broja. Pisao sam već u temi. Da li ste vi tako pitali? Ako niste onda VIP nije kriv.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od mb011 »

Ja jesam pitao u poslovnici kad sam podnosio zahtev za raskid, i radnica mi je rekla da to ne moze, već da se broj gasi i vraća mmaticnom operatoru. Tu priču su vrteli u početku, dok korisnici nisu malo počeli da "kopaju"...

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Drakenzen »

Samo jos jedna informacija. Svi mi koji smo raskinuli ugovor nikad necemo moci da dobijemo uredjaj na koriscenje u vipu, karticu posle 18 meseci da, ali uredjaj nikad.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od m@c|-|oR »

Drakenzen, ne znam odakle ti ta informacija, ali to prosto ne verujem. :uhuh: :uhuh:
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Одг: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Ledjo »

Ako je to tacno, posaljes nekog da ti uzme broj i telefon na njegovo ime i gotova prica

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od satell200 »

sta ce biti za 18 meseci heheheh i sada samo plasu korisnike da ne odu sa mreze -)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Behemoth »

Keva hoce da raskine ugovor jer je poskupela pretplata.
Danas cemo videti sta ce biti,dal' ce pasti malo ubedjivanja sa radnicima da ostane u mrezi,ili ce dobiti neki popust.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Baraba »

Baraba napisao:Podneo sam zahtev za prenos brojeva, napisao sam rukom. Onaj ko hoće da se prebaci u drugu mrežu ne podnosi zahtev za raskid ugovora, već za prenos broja!
Stigao odgovor, preporučeno:

SlikaPhoto 8.5.14. 19.13.04 by Ivan 808, on Flickr

SlikaPhoto 8.5.14. 19.14.34 by Ivan 808, on Flickr



Ko je rekao da ne može, a, a, a :D

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od mb011 »

Baraba, pa ti si dobio i pismo tim povodom :) ja sam podneo zahtev za oslobadjanje od ugovorne obaveze, usled povećanja cena pre nedelju dana, još uvek mi se nisu javili. Čekam 15 zakonskih dana koliko imaju da odgovore, pa ćemo da vidimo.

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od NijeZauzetoIme »

Ja sam otisao u poslovnicu takodje, rekao liku da hocu zbog toga da raskinem ugovor, uneo me u bazu i to je to. Kaze kontaktirace te.. Proslo je dve nedelje, nos uvek nista. A opomena za placanje redovno stize. X puta nisam prekardasio pretplatni paket, bas pazio, i stigne za 100 din vise.. Lopine..
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od mb011 »

Danas sam dobio sms od VIPa, da mogu broj da prenesem u drugu mrežu bez plaćanja troškova raskida ugovora... Ovim je moja kratka avantura sa VIPom završena zauvek.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Azimuth »

I kako sada? U vip-u se podnosi zahtev ili u mts-u?
I meni danas stigao takav sms a da nisam ni trazio, samo se raspitivao.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Behemoth »

Ja bi morao da vratim tel ako raskinem ugovor.Reko moze al vratite mi sve pare koje sam dao u kesu.To ne vracaju.Reko mrs bando lopovska.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Drakenzen »

Prvi put cujem da traze. I sta je bilo posle toga, kakva je situacija?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Behemoth »

Nista,zvace me iz centrale ovih dana da vidimo ako moze neki kompromis da se napravi.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od mb011 »

Azimuth napisao: I meni danas stigao takav sms a da nisam ni trazio, samo se raspitivao.
Ako si to dobio, sada zahtev podnosis u mreži u koju hoćeš da prenes broj

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od Azimuth »

Behemoth napisao:Ja bi morao da vratim tel ako raskinem ugovor.

Mogu da se sagnu. Ne mogu da ti uzmu telefon. Samo te plase i pokusavaju da te zadrze u mrezi. Lepo pise u onom obavestenju da telefon ostaje korisniku ukoliko ga je isplatio (misli se na one pare koje se daju prilikom uzimanja telefona). Ukoliko si ga uzeo na rate, a jos uvek nisi isplatio poslednju ratu, onda si u obavezi da platis to sto zaostajes. To je najgori scenario koji moze da te zadesi.
Za sve ostalo, ovo sto su ti pricali, mozes samo da im se smejes u lice. Podnesi zahtev i cao. Meni je ostao telefon, a broj na koji sam ga uzeo sam ugasio. Verujem da ovde sa foruma ima jos ovakvih kao sto sam ja. Evo upravo krecem u mts da podnesem zahtev za prenos drugog broja. Necu da imam sa ovim lopovima nista.

Pa na sve ovo kad dodas da cim izadjes iz ugovorne obaveze oni tebe, hteo ti to ili ne, prebacuju na nove pakete...hvala, ne bih ja to.

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: Vip - Racun pocinje da raste sa prvim ljubicicama!

Post od deana »

Dakle, ako sam podnela zahtev za raskid ugovora, a ne za prenos broja, nema šanse da se predomislim, nego moram da budem tri meseca na prepaidu? Žao mi broja, ali ne bih da mi propadne ona ponuda 50% manja cena paketa u mts-u.

Odgovori