Roaming cijene

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Tachno je da je 5din/min al u praksi je malo vishe,al dobro ne bunim se jer sam uzeo ProMonte karticu tako da 63 nisam ni koristio...Al kao shto kaze Zoka:Uvek neko guli.. 8)

P.S. 1000 post... :) 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ma da Dexter...tu se svi slažemo...evo baš mi je javila drugarica iz Nemačke jutros...kaže da joj je poruka na 62 30din, a da je za poziv upućen roditeljima u fazonu "Dobro sam stigla, sve je ok"...izdvojila tričavih 300 din...rekla mi je da će kupiti njihovu karticu pa da će mi se javiti...jel roaming stvarno retko ko može finansijski da izdrži...Mislim šta više reći... :|
Čestitam Dexter na 1000-om postu, i unapredjenju u experta ;) :)

Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

Ne bih da se vrtim po sajtovima operatera,nego me zanima ovako iz prve ruke: prepaid sam korisnik
Monet mreze i kad sam u Srbiji koji mi se operater vi$e isplati(citaj - koji je jeftiniji i za$to)...
Bilo bi lijepo kad bi odgovore potkrijepili i sa par primjera... 8)

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

stefank napisao:ProMonte-ov servis tj. ono kad pozovete 9898 je besplatan SAMO ZA ProMonte-ove korisnike!!!
A mis, to sto su tebe odrali, to mi se nikad nije desilo, mada kradu... Koristite Monet. 8)
Koristio sam Monet dvije godine ali mi je nekako pouzdaniji ProMonte(igrom slucaja sam dobio vrhunski broj,hvala Bogu i sreci :lol: :D :lol: :D ),u stvari mnogo...E da taj Monet ti skida pare sa racuna,kada si u raomingu,i kada te neko zove a ne odgovoris,meni je drug cimajuci skinuo skoro euro koliko se sjecam...Za svaki primljeni poziv skida oko 20 centi cini mi se...Ne znam da li su to ispravili...Dobro je i da primljene poruke ne naplacuju...Da ne govorim o tome da mi se desavalo dok sam imao Monet,da mi se kuci u Herceg-Novom prikopcavao hrvtaski operater Cronet i da sam tako jedno 5-6 eura izgubio primajuci pozive i razgovarajuci ne znajuci da sam u roamingu :x :x :x
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Odgovori