Upgrade slušalica i preporuka

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
relikt
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 16. Jan 2008. 04:59

Post od relikt »

Hocu da kupim neke korektne sluske za Samsung L700. Nesto kao ovo

Slika

Gde tako nesto pazariti kod nas? I za koje pare (u Americi su te sa slike 20$)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

relikt, probaj u Roamingu da potražiš rezervne slušalice za G600 recimo.Same bubice izgledaju isto ovako,jedino što na ovom delu sa mikrofonom mogu da se razdvajaju,tojest imaju 3,5mm jack.I dalje stojim pri tome da su te sluške najbolje i najglasnije koje sam ikad imao!

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

araphel, blagodarim! Vrhunske sluške 8)
Nokia C6

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ovakve iste je drugar dobio uz U800... Vrhunske su... zaista... I jacina, i kvalitet zvuka... :)Ja nisam dobio ovakve uz omniu... :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

tehno maniac, koristio sam ih i na N78,međutim,otišao Samsung devojci,pa sam morao dati i sluške,da ne ispadnem cicija :lol: Doduše,po kvalitetu evo ovaj Nokijin BH 503 sasvim može da se uporedi....a po jačini čak i prevazilazi...ko bi rekao za BT stereo sluške da su tako dobre.... :o

Inače,kad se već o sluškama priča,ko ima 3,5mm jack,preporučujem SkullCandy...imam neki njihov model,one sa ramom i u nekom polu DJ stilu,rasturaju kako su dobre...ne znam ima li toga ovde,ja doteglio iz beča...uglavnom,mislim da je www.skullcandy.com pa pogledajte

Edit: evo ih http://www.skullcandy.com/shop/lowrider-p-26.html

Samo su moje srebrno crne....VRH!

zborce
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 17:06

Post od zborce »

Znači da se ne zamajavam bez veze, kad niko niije odgovorio dve nedelje u vezi adaptera sigurno da ga i nema.
Slika

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Pokazivao sam drugu moje PX 200 i on me pitao da li su trokanalne. Ja pojma nemah šta je to, a on reče nešto tipa da odvojeno reprodukuju duboke, visoke i niske tonove, a meni ni to ne bi jasno. On reče da je to nešto novo, da to sad Sony ugrađuje i u bubice i da je nešto mnogo dobro i da ne mogu kompjuteri ni svi MP3 plejeri da pruže kvalitet zvuka koje takve slušalice mogu da isporuče. Dakle, ima li neko stručan da sve to uobliči i učini mi jasnijim? Hvala! :)
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

zborce, ja imam taj adapter i mislim da ih ima jos u prodavnici u kojoj sam kupio fon..Inace kupio sam u Bg u Balkanskoj ulici....

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Cao ljudi.
MOram da pitam, gdje se moze kupiti one sluske hpn82 ,tj. interesuje me samo onaj daljinski,treba mi za sestru jer je ona sa k770 dobila original sluske ali bez tog daljinskog, pa fon mora svako malo da vadi iz futrole.
Unapred se zahvaljujem.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

kefalo, bolje nemoj da ih tražiš. To je jedan od razloga zbog kog sam prodao w950, što su u DCju u SE prodavnici, kao i u TechnoMaxu koštale 50 fucking jura :wacko: :o :shock:
Ne znam da li se nešto menjalo u međuvremenu, ali........ :uhuh: vredno truda (tih para).

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

kinky_hijacker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 15. Apr 2009. 03:08

Post od kinky_hijacker »

pozdrav svima, zeleo bih da kupim telefon na koji mogu da stavim 'prave' slusalice. Da li je to izvodljivo i da li neko ima neku preporuku? Da li je to 3.5mm?!
Hvala unapred
moj stav je da nemam stav

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Da, to je 3,5mm :)

Inace, ja sam kupio pre par meseci sennheizer cx500, sjajne su :)
iPhone + CX300

Barbarosa
Banned
Postovi: 56
Pridružio se: Sre, 01. Apr 2009. 01:18

Post od Barbarosa »

Araphael,gde ima da se kupe te tvoje SkullCandy i koliko je to i koliko si ih platio???ako ti kazes da su dobre,i fino izgledaju mozda bih mogao da pazarim...


pozdrav :wink:

kinky_hijacker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 15. Apr 2009. 03:08

Post od kinky_hijacker »

spyker, poslao sam ti priv. poruku, ne znam jesi li je dobio? :)
Takodje, zamolio bih ostale ako mogu da mi kazu koji su to modeli sa 3.5 mm ulazom za do recimo 150-200 evra?
Hva;a unapred.
moj stav je da nemam stav

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

trebaju mi kvalitetne i dobre sluske za fon sa 3,5 mm ulazom... citao sam mobi casopis (broj 53) kada sam ugledao na 39 strani NOKIA BH-503 slusalice..... odusevio sam se i izgledom i tome sto su BT.
Ali sada imam jedan problem... posto se fon povezuje sa BT sa sluskama imam osecaj da je zvuk los ili da susti posto kada sam stari fon povezivao sa kompom i pustao muziku na na fonu (preko kompa) zvuk nije bio dobar u stvari bio je los sumeo je..... da li ce mi te sluske biti iste ili ce biti ko da stavis neke sa kablom???

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

kinky_hijacker, može li se znati za kakvo čudovište, da ne kažem mudovište, kupuješ slušalice od 150-200€? :D I'm just curious. And envious :lol: .
Cooomi, ne bi trebalo da ti bude ikakvog šuštanja, naprotiv, zvuk bi trebalo da bude bolji nego sa običnim slušalicama koje ti dođu uz telefon (N82, jel' da?).
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Vincent napisao:kinky_hijacker, može li se znati za kakvo čudovište, da ne kažem mudovište, kupuješ slušalice od 150-200€?
Mislio je verovatno na telefon od 150-200e koji ima3,5mm ulaz, a ne na slušalice.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Aaaaaa, moguće :). Ja sam shvatio onako kako mi se dopalo :D. Moja preporuka je polovni N91, koji ćeš naći za znatno manje novca. Od novijih, za budžet je najbolji, a da dobro radi posao onaj Samsung M3510 ili Nokije 5220, 5310, E63...
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

havijer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 22:18

Post od havijer »

Citao sam ovu temu unazad do neke 25 strane i tu se pominje kako nema potrebe kupovati neke dobre sluske za E seriju, pa sada ja imam e71 i pitam vas koje sluske uzeti a da zvuk bude sto bolji? Zaleteo sam se za Sennheiser MX 75 Sport za 40 evra, da li to uzimati?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Pa mozesz uzeti te,uglavnom svakako od sennheisera i neces pogresiti,zavisi koji tip slusalica volis.Bice solidan zvuk sa njima verujem i na e71.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori