Upgrade slušalica i preporuka

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Post od Sava Savanović »

@wowzer , problem je da li radi mikrofon, ulaz kao ulaz 2.5'' bi trebalo da funkcionise bez problema. Kod tebe je radio mikrofon? :unsure:
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

wowzer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Ned, 02. Nov 2008. 22:42

Post od wowzer »

A ne znam za mikrofon, nisam nikad ni probao... Ali pogledaj na nekim stranim forumima sigurno ima nesto o tome :?
Nokia 5800 XpressMusic + 16gb + Sennheiser MX460

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

wowzer napisao:Ja se taman odlucio za Creative EP-830 i otisao da ih uzmem, kad ono nestalo...
Mozes li mi poslati na P.P. naziv i adresu te prodavnice gde si ih bio nasao,kao i koliko su kostale? ;)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Odlučio sam se na kraju za Sennheiser CX 300. Čuo sam dosta dobrih stvari o ovim slušalicama i još sam ih našao za mizernih 8.50 funti! Javljam utiske kad stignu i "provozam" ih.
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Vincent

Брате мислим да је копија у питању.
Провери то пре куповине...
10 евра је много мало за такве слушалице.
Слобода или смрт

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Nije kopija, provjerena online prodavnica. Ako je kopija - vraćam. To je bar jednostavno ovamo!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Stigle slušalice, definitivno nisu kopija! Sve od pakovanja i kvaliteta izrade nadalje upućuje na to. Posebno kvalitet zvuka, koji je u kombinaciji sa N91 SJAJAN!!! Rekao bih da je zvuk čistiji nego na PX 200, ili barem na nivou, što teško prelazi preko mojih usta, jer su PX 200 zaista sjajne. Jedino je bas možda malo slabiji, ali moram još ispitivati. I još malo direktno upoređivati. Na E71 su takođe izuzetne i bas je sjajan, jer mi je po defaultu malo pojačan u odnosu na N91. Sve u svemu, prezadovoljan sam! Za svega 8.50 funti!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Jedna VELIKA mana slušalica Sennheiser CX 300: ako se nose uz jaknu ili bilo šta što može iritirati žice na kojima su slušalice (dakle ne donji dio kabla, samo onaj koji se odvaja i vodi slušalice do ušiju) pojavljuje se nervirajući zvuk pomijeranja kabla, naročito u desnoj slušalici, jer se ona više iritira, budući da ide oko vrata. Dakle, ne preporučujem ih za zimsko vrijeme. Meni to lično nije problem, jer sam ih ja i kupio za ljeto i proljeće kad ne nosim jakne i kapute i nemam gdje da pakujem PX 200. Osim toga su dobre, čak i kad ih namjerno vučem rukama tog zvuka nema, ali u pokretu kad ih jakna iritira gotovo je nepodnošljivo... Iritantno ako ništa drugo... You have been warned! :) Naravno nije toliko strađno da bih ih batalio...
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Na taj problem se zale mnogi korisnici tih sluski, ali meni nije jasno kakav je to zvuk koji toliko smeta (pucketa zvuk u slusalici usled pomeranja zice ili...)! :oops:

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Jednostavno se čuje zvuk pomijeranja! Zvuk muzike je nepromijenjen, ali postoji dodatni zvuk koji je iritantan... Meni ne smeta pretjerano, mada bih radije da ga nema. :)
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

dadinho
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 11:19
Kontakt:

Post od dadinho »

i ja sam uzeo prosle ned. cx300ii za 35e u Nemackoj. Bas sam gledao i ebay i sve online prodavnice i nisam naisao na cenu ispod 30e a da se dobije 2 godgarancije i da su 100% original.
Ta cena od 8 funti mi je jako sumnjiva....

Sa slusalicama sam prezadovoljan, i nemam tih prolema kad kao Vincent. Cuje se zvuk pomeranja kada ne slusam pesmu, ali cim pustim pesmu zvuk pomeranja se gubi cak i ako slusam na 50%.

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Pozdrav,jel moze neka preporuka za slusalice koje mogu da idu uz Nokiu E72.Znaci da budu kvalitetne cena je nebitna.I jos nesto,jel postoje mozda slusalice kao sto imamo Bluetooth slusalicu za kola,da li postoje mozda isto tako Bluetooth slusalice za slusanje muzike tj,bez kabla..... :D (Mada ne moz' to bez kabla! ) :D
Telenor Nokia E72

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Banehallow, ako hoces BT stereo, a da nisu bas paprene onda pogledaj BH-503.
Pogledaj sta ima u ovoj temi jer se tu malo komentarisalo o BT stereo sluskama.
Tema: viewtopic.php?t=19239

Ako neces BT od zicanih pogledaj Sennheiser CX 400II ili CX300II.

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Uh bre IDzO, ti me bas vozas od teme do teme..... :)

Znaci te BH-503 ,,pasuju'' i na E72 i mogu da ih koristim bas za slusanje muzike....?
Telenor Nokia E72

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Banehallow, i za slusanje i za telefoniranje.
Forumas araphel je pisao da ih on ima pa ti on moze preneti neke utiske.
Takodje postoje i novije koje su nasledile 503, a to su BH-504 pa pogledaj i njih (malo proguglaj jer trebalo bi da imaju i testovi ovih slusalica pa ti i to moze pomoci u donosenju konacne odluke).

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

E pogledao sam ove 503,bas mi se svidjaju,prilicno su diskretne,citao sam neke komentare da su prilicno dobre.Jel ima neka radnja u Beogradu gde bih mogao prvo da ihs isprobam pa kupim?
Telenor Nokia E72

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

E video sam na jednom sajtu i BH-604,jel to noviji model ili je 504 noviji?Nije neka razlika u ceni ali bitno mi je ako je razlika u kvalitetu?
Telenor Nokia E72

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

BH-604 su starije od BH-504, evo ti review od BH-604 i od BH-504 pa mozda pomognu pri donosenju konacne odluke.

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Ja imam isti problem sa sustanjem kabla u dodiru sa odjecom. Trcanje nemoguce. U pitanju je cx150 iz 4audio. To isto nije postojalo kod koss spark plug in ni kod sennheiser omx50vc.
kabl jednostavno propusta zvuk, i u odnosu na ove omx50vc je vise gumen, dok je kod omx50vc plasticniji.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Uzeo sam VIP 626 i telefon je super ali ne bi bilo interesantno kad ne bi imao mana.Najveca mana je ta sto su mu slusalice skoro pa neupotrebljive,pa bih hteo da ih zamenim nekim hvalitetnijim ali pre toga mi treba Mini USB to 3,5mm adapter pa me interesuje da li ima ovo uopste negde u srbiji da se kupi i koja mu je cena okvirno.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori