Problemi sa operaterom i servisom?! Molim vas POGLEDAJTE!

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Problemi sa operaterom i servisom?! Molim vas POGLEDAJTE!

Post od cure2fast »

Posto imam stravicnih probelma sa servisiranjem mog HTC-a HD2, Telenorom i njihovim servisima resio sam da ih sve dam u novine i po mogucstvu na TV! E sad bi molio sve ljude sa slicnim ili bilo kojim drugim problemom da mi se jave na mail cure2fast@hotmail.com i da mi objasne ukratko njhove probleme i naravno sa kojim su operaterom potpisali ugovor, jer kad se vec spremam da u krajnjem slucaju iskesiram za clanak u novinama (mozete misliti koliko sam poludeo) hocu da to bude za sve pare! OVO JEDNOM MORA DA SE ISTERA DO KRAJA! :shock:
Za sve neupucene zasto sam ovoliko ljut POGLEDATI TEMU "kafic->kako da izadjem sa telenorom na kraj i dobije ispravan HD2"
Takodje bi MOLIO ADMINISTRATORE da mi pomognu u ovoj akciji na bilo koji nacin, ako nista bar da nekako ovu temu promovisu, da bi je ljudi videli! Hvala unapred...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ma to ti nije losa stvar sa televizijom a i oni ce ti sigurno izaci valjda u susret ali prikupi sto vise dokaznog materijala i naravno nije lose da nadjes jos nekog sa slicnim problemom.Kad se jedan Telenor ovako ponasa vise covek nezna gde je naj sigurnija kupovina.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Najsigurnija kupovina je nazalost u prodavnicama mobilnih telefona koje nisu toliko izvikane. Evo kako sam i dosao do ove tvrdnje - veliki dobavljachi uzimaju naveliko robu. Sitni (preprodavci) uzimaju tek nekoliko uredjaja. E sad, oni ne mogu da dozvole sebi neispravne uredjaje, tako da ih sami testiraju pre nego sto ih uzmu. I na taj nachin uvek dobijas ispravan telefon. Ja sam do sada tako kupovao telefone, i nikad se nisam zeznuo. Pure luck? Mozda, ali ja zato uzimam sve pre kupovine u svoje sape, i drndam da vidim da nema nikakvu falinku. Mislim da je i Azimuth napisao nesto o tome 8)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

Imam za sad jednu osobu koja je za clanak u novinama...nadam se da ce se javiti jos neko, mada kako god bilo, znam da dosta ljudi ima isti problem pa cu ga sve jedno izbaciti clanak...samo imali neko predlog koje novine?

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

cure2fast, Moras istrajati,mislim da je ovo prevrsilo svaku meru i da je vreme da se stvari postave na mesto.Sto se tice novina,idi na neke dnevne,ne znam koje imaju najveci tiraz ali verujem da bi trebalo proci zapazeno koliko je to moguce.
Inace dacu ti jedan savet.Ne znam kakav si u oblasti IT i da li se razumes u neku oblast posebno ali ja bih ti predlozio da otvoris blog sa domenom i placenim hostingom i pokrenes pricu na njemu.Ako imas nekog prijatelja koji se razume u SEO angazuj ga da ti odradi dobro taj deo posla i onda kreni aktivno u kampanju protiv njih sa svi informacijama, licnim iskustvima,iskustvima drugih itd.Veruj mi to ce proci i vise nego zapazeno (za razliku od novina i TV-a) i stalno ce biti aktuelno ako se ti zalazes.Kao platformu ti prelazem Wordpress.
Inace registruj se na jos koji forum i rasiri pricu,posebno obrati paznju na IT forume,samo obavezno obrati paznju na pravila koja su na njima da ne bi dolazo u sukob sa moderacijom.
Pozdrav i srecno
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

cure2fast, idi na bench forum, tamo ces naci ljude koji su imali slicne probleme kao i ti, i sa Telenorom i Vipom i mt:som.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Od novina predlazem Blic i Politiku jer imaju veliki tiraz i veliku citanost. Sto se Interneta tiche, ovo sto je naveo Wicker Man, bi trebalo da bude fenomenalno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

miodrage napisao:... ja zato uzimam sve pre kupovine u svoje sape, i drndam da vidim da nema nikakvu falinku. Mislim da je i Azimuth napisao nesto o tome 8)
Upravo tako. Evo i juce, mislim da je i ta zena poludela a o onima koji su stojali u redu iza mene necu ni da pricam. Njakao sam telefon pa barem 45min od momnta od kad je otvorila kutiju pa dok nije baterija vrisnula i ugasio se tel pa sam tek onda krenuo da zagledam da li nesto fizicki nedostaje na njemu. I tek tada, kad sam se uverio da sve zaista radi kako treba, da nema tih mrtvih pixela, da nije nigde zagreban ili sta vec itd itd e tek onda sam potpisao ugovor i sam vratio telefon u kutiju i uzeo ga.
Ja razumem da nije u redu, da nije posteno ili sta sve da ti uvale pokvaren ili telefon koji ima neku anomaliju ali takav je zivot u ovoj drzavi. Gledaju kako da ti podmetnu nogu na svakom koraku, svi se bore da zarade neki dinar. Ako sam neces paziti na sebe i ako slepo verujes nekome koga prvi, a verovatno i poslednji, put vidis u zivotu i uzimas telefon od njega...ne znam ko ce ti pomoci. Zato pamet u glavu pre nego sto das bilo kakve pare.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

cure2fast, veliko je pitanje da li ce dnevne novine hteti uopste tako nesto da objave,jer ipak su operateri jako veliki zakupci oglasnog prostora u tim novinama.... Tu urednik mora da ima jako velika mu.a da bi pristao da se tako nesto objavii,jer ipak to automatski zateze odnose novina i njihovog klijenta....
Samo napred, i istraj u svojim namerama....
Npr sroci neki mail koji ce se slati cirkularno...svima sa tvoj mailing liste,pa tako dalje....jeste da je ovo gerilski nacin borbe,ali i on je veoma uspesan....
D500&E71

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

Videcemo da li mogu da uhvatim vezu za politiku, nije bas sigurno...Wicker Man, slabo se razumem, ja sam ipak energeticar (ili ti banderas) i dalje od Pascal-a, C-a i Matlab-a nisam mrdnuo ... :P mezzano, hvala na pomoci pogledacu forum...ljudi ako je moguce rasirite malo pricu, i ako znate nekog uputite ga da mi posalje mail, da bi prikupio sto vise ljudi...hvala na pomoci pozz...

Nyuszika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pet, 16. Jul 2010. 18:42
Lokacija: Kanjiza

Post od Nyuszika »

Neznam zasto uopste postoje dve identicne teme sa identicnim sadrzajem.
Napisao sam odmah odgovor, i to je uvek ono sto kazem ljudima, koji traze "garanciju" da garancija nista nevredi u nasoj drzavi ( nazalost ).
cure2fast , sledeci put dobro razmisli gde ces kupovati tel, mada ti je sve u principu isto, ali ako kupis u "neovlastenoj radnji, makar mozs da ustedis u startu par desetina a verovatno i stotina eura sobzirom kakve aparate kupujes.
Mislim da bi ovo trebao da je sumarum ove a i predhodne teme, i da nikakva nadmudrivanja i slicno ne pomazu u ovom slucaju.
Da sumiram, ima ko daje garanciju, a ne kaze da ta garancija gotovo nista ne vredi, a ima i postenijih koji ne daju garanciju, ili daju neku garanciju tipa isprobaj tel ako nesto nije u redu vrati ga, ili ako prodaju tel od operatera koji je pod garancijom kazu ima garanciju ali napomenu da ta garancija nista ne vredi , nego cisto da se zna koliko je zapravo star tel i sl.
Toliko o ovome

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Slažem se da nisu potrebne dve teme. Sva polemika oko ovoga može da se vodi u prvobitnoj i eventualno može da se promeni naslov iste da bi delovao uopštenije.

viewtopic.php?t=21490

Lock.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Nyuszika, od prilike si u pravu, ali je situacija bar malko ružičastija. Ja sam kupovao u prodavnicama iz sive zone i kad mi je bio potreban servis (ukupno jednom), najnormalnije su mi popravili kvar za danipo.

Miškoni, nisi zaključao temu :D
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Omače se, sad je zaključana! :oops:

Dakle, nastavite priču u prvoj temi.

Zaključana tema