Najbolji telefon koji ste imali?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

N95 8GB...za neme je i dalje neprikosnoven ....telefon se prodaje ako se nadje nov po cijeni od 300 evra

od novijih uredjaja najvise se zadrzala kod mene nokia e72 ali tu ne mogu biti objektivan je ja volim telefone sa qwerty tastaturom zbog lakoce koriscenja

kazu svi da je od touchschreen telefona iphone zakon....ja sam ga koristio jedno vrijeme i nijesam stekao takav utisak

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Mirko BGD, ortak ti je to rekao i automatski je izjava ispravna? :?

Sporiji nije. Ekran mu nije mnogo bolji? Kamera? Izrada?

Svaka cast. Slika
iPhone 4.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Zasto necu da navedem da mi je Desire, kojeg trenutno koristim, najbolji koji sam imao? Zato sto ga jos uvek imam. Tema je o najboljim telefonima koje ste imali, ili ih vise ne koristite kao primarne.

Logicno je za pretpostaviti da vam je telefon koji trenutno koristite najbolji, jer cete teziti da vam svaki sledeci bude bolji od prethodnog... jednostavno. :roll:

Eto, sada na listu najboljih koje sam imao mogu dodati i Nokiju E71...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Green, mozda si i u pravu :D

Ako cemo tako, najbolji telefon koji sam do sada imao je bez pogovora N95 8 GB.. apsolutno sve ima sto je potrebno telefonu ( osim qwerty ).. Ja sam ga imao i razbio... :smutny: :uhuh:
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ako cemo po Green-ovom, onda je E61 bez premca. Moj prvi smart, ujedno vrlo neobichan telefon, svi kojis u ga videli prvi put su zinuli. A sada vidim da svaka shusha fura E71 (ne sporim, odlichan telefon, ako ne i najbolji Nokijin ikada). U principu, ja mrzim ono sto svi imaju, i sto ide u mass production, volim da sam jedinstven. Eto, iz mog okruzenja, a znam jako puno ljudi, niko ziv nema iPhone 3G. Dvoje ima 2G, i jedan lik ima 3Gs (ali ovo troje i ne rachunam iz razloga sto su svo troje - 2 devojke i jedan momak, fenseri koji od mogucnosti iPhoneta znaju da prichaju, SMS-uju, i mozda nameste alarm. iTunes ni nemaju instaliran na kompu "jer su culi da sa time mogu da uniste telefon"
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

miodrage napisao: Dvoje ima 2G, i jedan lik ima 3Gs (ali ovo troje i ne rachunam iz razloga sto su svo troje - 2 devojke i jedan momak, fenseri koji od mogucnosti iPhoneta znaju da prichaju, SMS-uju, i mozda nameste alarm. iTunes ni nemaju instaliran na kompu "jer su culi da sa time mogu da uniste telefon"
Ihh koliko li ja takvih,i ja ih poznajem nekoliko.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Teska odluka.Nokia 6630,N72,6220.Svi su radili besprekorno,stabilno i bez ikakvih intervencija,reklamacija a pretrpeli su teske padove i maltretiranja.
LG G2 Black,16GB

F. missija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 16:39

Post od F. missija »

BlackBerry 8820, 8520, 9000 svi su bili odlicni
NOKIA 8800 neverovatna izrada
VERTU FERRARI ( samo zbog dizajna )
Samsung E720 uff jedva sam se odvojio od njega

MadScientist
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 14:17
:: Alcatel OT 995
:: Nextbook Premium7 SE
Kontakt:

Post od MadScientist »

Po misljenju ostalih najbolji telefon koji sam imao je iPhone 3G, dok po mom misljenju je sadasnji WG3 i stara Nokia 6630.
WG3 Quad Band Dual SIM Card TV Mobile Phone With JAVA and WI-FI Black

Odgovori