Otkup mobilnog... (koliko mogu da dobijem za..?)

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

HTC HD2, Iz Telenora, star 4 meseca.. ? :)

p.s. pitam cisto onako, iz znatizelje,nije da hocu da ga prodajem nekada, nego ako ikada budem imao pare pa da uzmem desire hd :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

hm malko poneki glupo razmisljaju,pre mi i nije bilo mnogo vazna garancija jer se telefoni generalno nisu toliko kvarili..
sad itekako kad kupujem za sebe dacu i 20-30e vise samo radi garancije..
iako imam drugove koji ce mi u servisu sve nabaviti po nabavnoj ceni,tesko je naci org.deo...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Layne_Staley

270-290е
Слобода или смрт

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

bestboy, hvala... mnogo bre malo.. u odnosu za koliko moze da se nadje desire hd ( 550 e) mnogo malo...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Layne_Staley
Јесте мало али замисли колико би добио од оних дрипчина што откупљују мобилне. :disgust:
Овако за доплату од 70-80 евра, можеш Галакси С да умеш...што би по мојој процени и најповољније и најбоље било урадити.
Слобода или смрт

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Ne svidja mi se galaxy s.. Svidja mi se desire hd,. mada nema razlike u odnosu na moj telefon.. samo kamera i ram ...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Nameravam da kupim polovnu n97 mini, planiram da je platim do 200e.Taj telefon mi se oduvek sviđao, ali ne nameravam da platim 350 i kusur evra koliko košta u handy i drugim radnjama.Ovo će mi biti privremeno rešenje dok cena nokie N8 ne spadne.Naime, u oglasima sam našao dosta modela koji se prodaju po toj ceni stari 2,3 do 4 meseca, čak ima jedna u gold verziji za 199e.Zanima me jel to realna cena za ovaj telefon?.Na šta da obratim pažnju prilikom kupovine?
I koliko se kreće ovaj model nov na crno?, ako može da se kupi nov na crno do 270e, kupi bih na taj način.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Mislim da ti je 5800 bolje prelazno resenje. dosta manje kosta, a nije mnogo slabiji model, jedino sto nema hardversku tastatury

Ili mozda Nokia c5-03

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Bekra, Upravo mi je ta hardverska tastatura i potreban, a pritom oduvek mi se sviđao koncept telefona sa TS i hardverskom tastaturom kao na n97/n97mini i c6.Hardverske tastature bih se odrekao jedino u slučaju N8, jer mi se taj model zaista sviđa.
Koliko otprilike košta n97mini na crno?

Vanzemaljac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Uto, 04. Maj 2010. 18:18
:: Samsung Galaxy S III

Post od Vanzemaljac »

Imam nokia 5228 star oko mesec dana,super ocuvan kao nov,nigde nije ogreban,folija na ekranu,kodran telenor,koliko bi mogao da dobijem za njega? :oops:
LG G2
Miniii <3

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »


skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

sto se mene tice,ja bi pre uzeo mini varijatnu od standradne 97...kao prvo ekstra kvalitetno odradjen,manjih dimenzija..ostalo sve isto ;)
mada mi se vise svidja tastatura na c6 8)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Bekra, Mene intersuje jel ima NOVIH n97mini modela po ceni od 270-280e.Po oglasima na ovom sajtu, polovni se kreću oko 180-220, a mene interesuje novi.Jel zna neko neku radnju koja prodaje po "narodnim" cenama, ako zna, neka mi prosledi broj na pp.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Mislim da sam video na halooglasima (link koji sam ti dao, ukucas nokia n97 mini), da jedan lik prodaje NOV n97 mini za 270, a sad, da li je iz radnje, ili sa oglasa, nebitno, ionako to rade jedni isti likovi

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

interesuje me sledece, imam htc hd2, na telenor mrezi, menjao bih ga recimo za wildfire isto na telenor mrezi, oba kao nova, koliko bi trebao da dobijem doplate za moj telefon ?

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

ne znam za doplatu...wildfire ima sad da se nadje i za 150e a hd2 je i dalje na lepoj ceni...Nego razocaraces se ako budes menjao...Manje rama slabiji proc i losija rezolucija ekrana,nikako ti nece biti drago sigurno...
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Pošto na ovom sajtu piše da omnia HD više nije u prodaji, da li neko zna gde u Beogradu može da se kupi novi samsung Omnia HD i po kojoj ceni?

andrej1989
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 16:29

Post od andrej1989 »

Za koliko mogu prodati Sony Ericsson k770i, nepune tri godine star,malo izgreban? :) Hvala unapred!

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Да ли неко зна колико вреди полован BlackBerry 9520 Storm 2, долази само пуњач и телефон (немам информацију о старости али сигурно око годину дана), хвала унапред?

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Kolika je sad cena na crnom trzistu HTC Legend-a a kolika u ovlastenim radnjama?Ima li neko svez info?
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Odgovori