Post Express,nemam komentar

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Као што сам већ написао, нема разлога за нервирање, само си требао да разговараш са неким на већем положају 8)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

nije ovaj cova na vecem polozaju,isto radi na salteru,ali izgleda da zna svoj posao,za razliku od one praznoglave curke!

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Знам да није али поента је да ако наиђеш на неког таквог шалтерског службеника не кренеш да се нервираш већ сталожено замолиш да позову или да ти кажу како да контактираш неког на вишем положају. Ти си чекао да дође неко нормалнији а могао си да разговараш са неким на вишем положају и то исто завршиш у истом дану.

bobex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 05. Apr 2011. 20:51

Post od bobex »

Ja sam dosta paketa poslao aksom i dosta sam zadovoljan tacni su i pare stizu na vreme ,ali nzm sta me je nateralo da zovem daily expres i da posaljem telefon 3 dana sam cekao da dodju po njega,prvo su dosli u moje mesto podelili paket ali nisu dosli po moj fon kad sam ih zvao i pitao sto nisu dosli rekli su da nisu imali signala ali ae opusteno doce sutra ali i sutra o5 nisu dosli i rekli su da nisu dobili neki uput ili tako nesto i 3 dan kad sam ih zvao rekli su da nece da dolaze samo po 1 paket onda sam ja poludeo i otisao u njihovo skladiste i reko da nije korektno od njih i da me zavlace jer ih 3 dana cekam.Posalju oni telefon i stigne sve coveku izvinem se sto je malo cekao ali sam i pare isto toliko cekao i stalno su imali neki izgovor ali posto sam bio uporan pare su mi stigle tako da svima preporucujem aks :wink:

Odgovori