preprodavci mobilnih telefona

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima

Da li podrzavate drustvenu pojavu preprodaje

Glasanje se završava Pet, 31. Dec 2010. 10:02

DA
17
71%
NE
7
29%
 
Ukupno glasova: 24

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

joca25, a jel ima neka tema u kojoj ovo nisi ponovio? Svaka sledeca poruka sa tom pricom ce ti biti obrisana momentalno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

joca25
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 13. Apr 2011. 14:20

Post od joca25 »

deksicom napisao:Pa ako je klasicni punjac sto ga nekupis na pijaci 200 do 300 din. i teraj. Bas sam pogledao taj sajt za telefone i cene nisu velike ali sta se dobija. Kakav je taj N8 sto si kupio vrdi li nesto. Imaju i Nokiju E66 za 57 e. a moj komsija ga platio 90e. Kupio ga od nekog coveka, ala se zajeb......
Telefon je stvarno dobar, sve radi, zvuk je dobar, cak je i kamera od koje sam najmanje ocekivao sasvim pristojna. Obe kartice su aktivne samo sto moram da ga punim na usb jer punjac ne sljaka. Koristi nokijin punjac i to mi je sledece za kupovinu ali je neposteno prodati nov telefon sa neispravnim punjacem pa se praviti blesav.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

joca25, a sto ne isprobas taj punjac ako nisi dosad. Probaj ga na nekom drugom telefonu ili jos bolje odnesi ga nekom elektricaru da izmeri imali napon na izlazu, a od njega nema pa nema nista pa mu predlozi i da ga otvori mozda neka zica nije zalemljena kako treba.

joca25
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 13. Apr 2011. 14:20

Post od joca25 »

Sve je zavrsilo u servisu koji je utvrdio da punjac radi ali je neodgovarajuce snage za ovaj telefon. Lepo su uzeli taj i dali mi jaci uz doplatu naravno.

Odgovori