Nudi mi telefon bez garancije...

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
MosyHQ
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 16:10

Nudi mi telefon bez garancije...

Post od MosyHQ »

Pozdrav,
bas se onako zestoko dvoumim sta da radim. Ja sam za novi WIldfire S spremio nekih 160ak e u vr' glave, vidim da se prodaju za 170 novi, sa garancijom itd. E sad, meni je lik ponudio novi, crn bas onakav kakav ja zelim, i to za 140e, ali bez garancije, kaze iz inostranstva, samo ga upalio, ima bolji tel, pa mu taj ne treba, no to nije ni bitno, zanima me kako ja u toj prici treba najbolje da prodjem. Mislim, sve pohvale za stanje telefona, ali mi je opet to nesigurno, ipak su to moje pare u pitanju.

*** Ima li negde da se dodatno uzme garancija na telefon? Pominjao mi je neki drug da ima u Piramidi, za 20e, ali samo na softver.

POMOC, ljudi sta da radim, hitno mi je, a vi ste sigurno iskusniji, meni je ovo prvi put da ovaku kupujem mobilni pa je svaka pomoc dobrodosla!

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

i ako si spremio 160e koji je problem da das jos 10 evra i kupis lepo za 170 nov sa garancijom,posto si naveo da si nasao za te pare?
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

MosyHQ, kako bre mislis da "dodatno uzmes garanciju na telefon"? Ko ce da ti da garanciju na telefon koji ti je neko drugi prodao? Na to zaboravi.
Sto se tice takve kupovine - batali to. Nemas pojma sta kupujes, ni da li je ispravan, ni da li je kraden, nista.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Eh crv sumnje radi li radi.
Savet = bacis paru pa grb ili slika i odlucis. :D
To moras sam da odlucis i procenis tog prodavca dali je iskren. Ako ga vec kupujes na crno sto se ne raspitas za nekog takvog prodavca i od njega ga kupis a ta garancija od 20 eu. ti je nepotrebna jer sve sto oni znaju da urade moci ces i ti uz pomoc nekih kolega forumasa koji poznaju taj os.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

MosyHQ, batali se toga doplati jos tih 10e i uzmi taj sa garancijom bolje da das koji evro vise a da znas sta si kupio ovako ces da uzmes macku u dzaku...

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Taj sto je iz inostranstva, možda je kodinran, pa ćeš dekodiranje platiti više nego što uštediš, a uz to nećeš imati nikakvu garanciju. Dodaj još 10e i miran si.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

i uostalom kakva je usteda bednih 10 evra u odnosu na polovican proizvod koji ces dobiti za te malcice manje pare
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Mi napisasmo a tebi je hitno a nemate da napises svoje misljenje. :ohmy:
Naravno ako vec dodjes do 160 eu. a zelis telefon sa garancijom jos hiljadarku valjda ces naci.
Po profesiji sam elektricar i moja je preporuka da svaki uredjaj koji radi na struju se kupuje nov. Razloga je vise a na prvom mestu bih stavio bezbednost.

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

MosyHQ, ako ti je lakse ja sam moj galaxy note(530e) kupio bez garancije za minut i tog lika vise verovatno nikada necu videti ni cuti!!! :D Uvevek tako kupujem za garanciju ne brinem jer u banana republici garancije ne vaze !!! 8)
>> N7100 <<

MosyHQ
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 16:10

Post od MosyHQ »

Hvala u svakom slucaju, vidim da svako ima svoje misljenje, tako da je meni samo ostalo da presudim, i odlucio sam da cu ipak na stranu vecine, DEMOKRACIII. HVALA narode, pozz

Odgovori