Polovni fonovi bez papira uz LK

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

ilkebgd, nece veruj mi toliko daleko ne idu ali neki lik je prvi stampao alfa kopijeve garancije :-) znaci strasno moze se prepoznaci damo aki si ikada bio u kontaktu sa original garancijom znaic nikako drugacije neces provaliti samo sto je on koristio shit papir za to inace ko je iole neiskusan navukao bi se mislim znam coveka koji se navukao platio tel 200 e a kostta u AF 300 i kao extra ponuda i tel mu crkne i u servisu ne secam se kako je ime nalazi se na banjici nisu prihvatili taj papir :-)

Deltex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Sub, 07. Mar 2009. 03:52

Re: Polovni fonovi bez papira uz LK

Post od Deltex »

Malo je luckasto traziti papire za telefone stare 5,10 ili 15 godina.Papiri mog prvog alkatela iz 2000-te su odavno na nekoj deponiji iscepani,istruleli...mozda i spaljeni.

Chaki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 25. Apr 2012. 01:10
Lokacija: BGD

Re: Polovni fonovi bez papira uz LK

Post od Chaki »

A da li je moguce imati problem ako se telefon kupi od nekoga ko je kupio u telenoru ? Mislim, da li moze da napravi neki problem tipa prijavi kradju itd i ako vam je dao papir i garanciju?

I da li moze da se desi da imate problem van zemlje ako je negde tel ukraden nov/zapakovan?

Gledam oglase pa sam skroz nepoverljiv :chytry:
Samsung Galaxy S Plus
Nokia 6303

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Polovni fonovi bez papira uz LK

Post od miodrage »

Pa ako imas i garanciju i sve, onda si ili extra vest lopov, ili sigurno nije kradja :P
Od prodavca uvek LK na uvid, isfotkas, i ne zanima te nista. Ako ne da, to je nesto mutno, i sa takvima ne treba imati posla.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Polovni fonovi bez papira uz LK

Post od Martin Mystere »

Pa to ce malo teze da ide jer eto ja prvi ne bih dao da mi niko fotka licnu kartu sa svim podacima koji su na njoj, ukljucujuci pre svega JMBG...

Kad prodajem nesto, nije apsolutno nikakav problem da dam sve papire koje imam uz taj uredjaj, jer ne vidim zasto bi mi trebali, nije problem ni da pokazem licnu kartu na uvid ako nekom to bas znaci, ali da neko slika moju licnu kartu - nope, pa ako neko misli da sam mutan i da zbog toga ne treba da ima nista sa mnom, to je apsolutno njegovo pravo.

Chaki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 25. Apr 2012. 01:10
Lokacija: BGD

Re: Polovni fonovi bez papira uz LK

Post od Chaki »

miodrage napisao:Pa ako imas i garanciju i sve, onda si ili extra vest lopov, ili sigurno nije kradja :P
Znam ja to ali zivimo gde zivimo pa mogu sve da ocekujem :wacko:



Slazem se, ni ja ne bih dao licnu kartu da mi neko slika, moze da pogleda ali ne da fotka, pusti pricu...
Samsung Galaxy S Plus
Nokia 6303

Odgovori