Najbolji telefon koji ste imali?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

miodrage, A E61? Nju si tako brzo preboleo i vise je ne spominjes,a bila ti je tako verna. :)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pazi, ako cemo iskreno, ja sam uvek imao najbolji telefon sa najviser mogucnosti za to vreme... odnosno, ako i nije bio naj naj, ali ono, uspevao sam da izvucem iz njega 110% mogucnosti. E61 je fenomenalan telefon, i kad bih mogao da nadjem neki povoljno, a ocuvan kao onaj moj, pazario bih ga. Nadalje i 3300 pre nejga, i 3310, i ostali, svi su oni meni jako dragi, ali pitanje je najbolji telefon koji ste imali, i odgovr je iPhone. Ako se nadje bolji od njega, bice dopisan ovde u hall of fame :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Koristio sam nedelju dana HTC Touch Pro 2 i igrao se cesto sa Desire-om, a bez obzira sto nisam ljubitelj iphona N82 je najbolji telefon koji sam ikad koristio.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Kratko i bez razmisljanja bi reko K750 :-)
Polozio mi je nekoliko ispita, napravio oko 1500 odlicnih slika i oko 100 manje dobrih klipova, koje cuvam u komp i rado se podsecam raznih dogadjaja, hvala mu! Bez njega to ne bi imao :-)
Sad imam ks20 ali i dalje koristim k750 :-)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Najbolji mi je sadasnji N79 a najdrazi prvi,bese to davne 2000 god.Alkatel db,kupljen na pijaci u Nisu.Bese bogami i skup 155 dm.

Nemanja88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 27. Maj 2009. 18:34
Lokacija: NBG

Post od Nemanja88 »

@ deksicom: Ali zato kad ostanes bez baterije na Alcatelu DB, skoknes do prve trafike,kupis 2 AA (koliko se secam) baterije, i resio si problem :D . Moj prvi telefon, i ako ga nadjem u perfektnom stanju, kupicu ga opet. Za to vreme revolucionarna ideja za bateriju. Trebalo bi nesto slicno odraditi i danas, na drugim aparatima...
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nemanja88, jeste tacno je za bateriju i ja sam mu stavljao obicne baterije ali njih nije hteo da puni,trazio je alkalne od 1.2 volta.I dan danas ga cuvam i stavim mu ponekad obicne baterije da se podsetim kako je o nekad izgledalo.

Nemanja88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 27. Maj 2009. 18:34
Lokacija: NBG

Post od Nemanja88 »

Pa, logicno je da mu trebaju punjive od 1.2V da bi mogao da ih koristis dugorocno. Ja sam mislio na kratkotrajna resenja, kad negde na putu ili u gradu ostanes bez baterije ;-)...
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

iPhone 4. Bez konkurencije. Ali ozbiljno. Slika
iPhone 4.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Marko_NS, Ma daj molim te! Telefon si nabavio pre samo par dana i odmah ga ocenjujes kao najbolji koji si imao.Mislim...
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Wicker Man, tacno. Mozes li da pokusas da obrazlozis svoju reakciju? Slika
iPhone 4.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Ubedljivo najbolji telefon koji sam imao je n70.Telefon je zaista odličan.Ne mogu da prežalim što sam ga prodao :(
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Marko_NS, Па ниси ни упознао телфон како треба а већ га прогласи за нај, нај, нај и јесам рекао нај ако нисам баш је нај :lol:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

auu pa imao sam dosta dobrih modela
3310
7610
n93
n70me
n95-8gb *najbolji*

eto to je neki moj uzi izbor telefona koji su mi bili extra

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Marko_NS, Necu ni da se trudim i dzaba "trosim" ovu moju tastaturu na to.Ali evo dacu ti mali nagovestaj: buducnost = neizvesnost.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

U mom istorijatu mobilnih telefona bilo je i jeftinih telefona i malo skupljih, boljih telefona, i od njih ima i onih koji su mi radili ok, i onih koji su imali neku manu, ili nesto sa cime nisam skroz zadovoljan.

Najsrecniji odnosno najspokojniji sam bio dok sam nosio:

Alcatel 311
Sonyericsson T610
Siemens C65
Panasonic A100
LG B2050
Nokia 3510i
Nokia 3200
Nokia 5220 Xpressmusic
Nokia 6630
Sonyericsson W200
Sonyericsson K800
Sonyericsson P990

A za sada mi je sadasnja N82 trenutno broj 1 po funkcijama, i sluzi sasvim ok, ali mislim da sam bio najnapaljeniji kad sam nabavio t610, k800 i p990, al tad sam i ja bio mladji, i uopsteno napaljeniji na mobilne, sad me onako, skoro pa zabole, al ipak pratim, i jos se interesujem

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

LittlePrince, kao korisnik iPhonea 2G, 3G i iPod Toucha 2G i 3G jako sam dobro upoznat sa telefonom i nacinom na koji funkcionise.

Samo mnogo poboljsano, kao stariji telefon (iPhone) u HDu. Sa JAKO dobrom kamerom i savrsenom izradom (kvalitetom materijala i osecajem u ruci).

Wicker Man, hah. dobar pokusaj. A da se ti ipak malo potrudis da elaboriras? Slika
iPhone 4.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Gledajući šta je ko ovde pisao, skontah da mi je i dalje Treo 650 najbolji telefon po tome koliko mi je pružao u odnosu na ono što sam hteo da izvedem sa njim, dok sam ga kopristio. nažalost, nigde nije moguće naći polovnjak u dobrom stanju (za mene dobro = savršeno), inače bih ga obavezno pazario. Desire se definitivno trudi da ga ugrozi, a pošto već uveliko obavlja sve što mi je potrebno, a i preko toga (tu pre svega mislim na popriličnu mogućnost personalizacije) onda mislim da ću kroz neko vreme morati da njega proglasim naj telefonom od gomile koju sam do sada imao.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Marko_NS, ortak je skoro presao sa 3GS na 4, zadovoljan je ali kaze da poboljsanja nisu nista spektakularna tj da mu je 4ka malo sporija nego 3gs, da mu je extra sto ekran ide od ivice do ivice i to sto je sa strane deo metalni, i u sustini nema neke razlike u odnosu na 3gs bar ne toliko OGROMNE koliko si ti napisao :wink:

anyway, ja sam zivi svedok da kakav je neki uredjaj mozemo da shvatimo tek posle par dana meseci koriscenja! ja kad sam uzeo n97 za mene je to bio najbolji mob sadasnjice, sve je bilo novo, ne istrazeno, posle 3-4 meseca sam u stvari shvatio kakvo sam djubre kupio :D

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Posle nekoliko dana koriscenja mogu reci da mi je do sada najbolji telefon E72! :D

Odgovori