Uznemiravanje

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Andrejica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 16:43
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Uznemiravanje

Post od Andrejica »

Posto mi je tema zakljucana a nemam pojma ko je ovde moderator morala sam ponovo da otvorim ovu temu samo sam stavila drugi naslov..

moj problem je sledeci:
ovaj broj imam vec jako,jako davno i svi vazniji ljudi imaju ovaj moj broj sad ne znam im sve ja brojeve..
i sad me poceo neki tip smarati preko mobitela i ne samo preko njega vec i preko neta i tako to..
sad ja sam sa tim deckom raskrstila vec davno (Nije mi decko,nije mi nikad ni bio decko a nije ni bio u planu da to bude) i on mi salje te takve poruke da ga ja ostavim na miru :roll: a ja bas zelim suprotno,da on mene ostavi na miru.. ja njega ni ne cimam,niti mu bilo sta pisem..
a dosadan je jako zato sto mi na dan posalje jedno 5-6 sms i cima,zove jedno 7 puta..

sta da radim sa njim? decko ima jedno 3-4 broja i sa svih tih brojeva me uznemirava.. ja znam otprilike 2-3 njegova broja

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

prijavi lepo sve brojeve kod operatera i oni će to lepo rešiti na jedan fin i kulturan način.ako i to ne pomogne mislim da možeš naći ljude koji će za 100e lepo ZAMOLITI dečka da to više ne radi i verovatno neće imati dduže vreme sa čime da drži mob.toliko
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Andrejica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 16:43
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Andrejica »

joj prvo on je udaljen od mene oko 550 km tako da tesko da mu mogu bilo koga poslati.. e da je blize ne bi morala ni da platim za to jer imam ja mog andjela cuvara :oops: :wink:

a jel ja kod operatera moram da prilozim neke dokaze o uznemiravanju ili?

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Ja mislim da oni imaju poruke koje su tebi stizale samo ti kazi njegov broj tel i stvar ce biti resena!!
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

Andrejica napisao:e da je blize ne bi morala ni da platim za to jer imam ja mog andjela cuvara :oops: :wink:
andjeo cuvar sa bezbol palicom ... isus se prevrce u grobu ... cek, nije u grobu, odleteo je odatle.

pozovesh operatera i on ti resi posao. a posto ce taj lik sa 550 km najlakshe da promeni karticu, i da te ponovo zove, ti lepo plati aviJon svom "andjelu" poshto sam neshto siguran da nema krila, i da ga istalambusa tamo, gde god da je. a ako je u evropskoj uniji, najlakshe od svega je da podnesesh tuzbu medjunarodnom sudu, i da ga ojadish i za pare, jer oni to tamo tako reshavaju.

i da - nadji normalnog decka, cuo sam da je to kul.
There is no knowledge that is not power

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ili pak lepo kupi simbijan fon pa lepo blacklist programče pa lepo sve te brojeve u dati program unesi i to je to.a šta ako sad on ovo čita?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ma uzmes lepo kao sto je VeNoM rekao Symbian telefon, instaliras Private Call&SMS Guard, ubacis ga u blacklistu i dovidjenja. Kad promeni broj, i taj ubacis u blacklistu. I tako u nedogled.
E sad, ovo jeste privatno pitanje, ali da li ti njemu odgovoris na te poruke? Jer ako bi ih potpuno ignorisala, onda bi on prestao, jer bi vremenom valjda se setio da ih ni ne citas, jer ima telefona koji ih automatski brishu. Sto se poziva tiche, cim cujes ko je, to se reshava sa najsrpskijom od svih recenica: M'rsh u 3 p***e materine, i KLIK, tut-tut-tut... Sledeci korak je naravno ubacivanje broja u program, i zaboravis na bilo kakvo cimanje.
Znachi, naravoucenije svega -->> Symbian !!!
Sto se andjela cuvara i sl. tiche, pitaj doticnog magarca samo kako mu se dopada ideja da skuplja svoje zube sa poda polomljenim prstima. Licno sam ubedjen da mu se nece svideti :D :lol: A ima likova koji ce i za trecinu navedene cene od 100E da mu promene licni opis, i to sa osobitim zadovoljstvom i uzivanjem.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

e a šta ako ju je ubacio u omiljeni broj ?? to je dobro pitanje njega sve to košta 200din a nju živaca.ali sa obzirom da koristi izraz mobitel predpostavljam da nije odavde
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Josh jedna tema...Daj navedi koji telefon je pitanju vishe, kao shto rekoh u drugoj temi...A u vezi smaracha imash zilion nachina da ga se otarasish tako da... :dry:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

samo ti to lepo vidi sa operaterima a o tabanju i polomljenim prstima i zubima nema smisla pricati...inace ako ne pronadjes resenje najbezbolnije je promeniti broj bar na nedelju dana ili duze dok se lik ne pomiri sa cinjenicom da vise nisi dostupna :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

da li i jedna ovakva tema može da prođe bez tih "promeni mu lični opis" komentara? Pa žive u istom kraju.... šta treba posle da je bude strah da sama izađe iz stana? ....
Andrejice, ako već ne želiš da menjaš svoj broj (a to se pokazalo kao jedini način da izbegneš takve ljude), onda moraš da pripremiš živce i da ga 100% ignorišeš - znači nikakvo napušavanje, psovanje, raspravljanje ne dolazi u obzir...

pozdrav...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U kom istom kraju kad je rekla da je lik 550 km daleko?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

možda je lik iz bora ili pak iz vranja a ona iz ns ili subotice ili već gore negde iznad bla bla bla
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

E boze moj kakvih bolesnika i jadnika ima...A to opet kazem ja koji trosim 300din za dva meseca...Ali znam ljude iz mog kraja i imam drugova koji to takodje rade(fazon je sto ti likovi nikad nisu imali ribu a imaju 20 i kusur)
Dakle taj samo trazi paznju bila ona negativna ili pozitivna...Naravno da je to jadno ali takvih je sve vise i vise jer im je mnogo jednostavnije da salju poruke i smaraju devojke nego da ustanu iz stolice i krenu u akciju...
Hm resenje tog problema ja licno ne vidim sem u menjanju broja...Moje dve drugarice su to morale da urade jer ipak "takvi" likovi niti izlaze niti trose pare na nesto drugo tako da im kredit nije problem a opet na drugu stranu ako si mu slucajno odgovorila koji put(bilo kakvom porukom;inace greska moje drugarice sto se uopste upustala u raspravu) donece ti samo duplo vecu glavobolju jer ce se lik bukvalno "pomamiti"
Jednostavno u njegovu glavu ne ulazi da je nepozeljan,ima sigurno neki kompleks koji misli da uspeva da resi pokazivanjem tvog imena u uimeniku svog mobilnog u smislu imam devojku zove se ***** jako je daleko ali se stalno dopisujemo...

Jednostavno promeni broj ili kao sto kazu ljudi telefon....
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

miodrage, moja greška, pogrešno sam pročitao...

..... a i tema je bezveze....... i već je jasno u kom pravcu ide....

pozdrav...

Dekysa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Sub, 14. Apr 2007. 22:58

Post od Dekysa »

Samsung E900 ima block listu od 20 telefonskih brojeva za SMS. :lol: To je dovoljno! A ako to ne pali namami ga da dođe u tvoje mesto (kao fol zakaži sastanak) pa ga onda utepaj! :shock:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

tema je vec odavno izgubila smisao ako ga je uopste i imala :disgust: mogao bi Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

fain2daniel, slažem se :D ..... mislim, dovoljno je ovo informacija :wink:

pozdrav...

Zaključana tema