Tacnost oglasa/cena mob,telefona na ovom sajtu?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Tacnost oglasa/cena mob,telefona na ovom sajtu?

Post od Miloske83 »

Kao sto sam naslov teme kaze,zanima me vredili se cimati i zvati ove likove sto prodaju telefone preko oglasa? i zanima me koliko su cene mobilnih telefona tacne??????

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

zavisi... sto se tice prodavnica,uglavnom jesu,al to opet zavisi koliko je proslo od sredjivanja cena i koga zoves... a to preko oglasa se nikad ne zna.. video sam da ima likova koji prodaju po 20 telefona,a imas i normalnih oglasa sa telefonima u EXTRA stanju... moras da probas,drugacije neces znati... :wink:
Nokia E71... Elegant, but deadly

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Miloske83 neki su tačni neki nisu.neki vole da malo zezaju neke ljude ostavljajući pogrešan broj dok drugi vole da lažu tipa extra mob a kršina.a ima i onih koji pišu istinu
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Niko ko postavlja oglas ne prolazi neke specijalne psiho-fizičke i testove ličnosti, isto ko i u halooglasima. Ali kad se već odlućiš da pazariš neki, gledaj da ne prođeš kao onaj mali u mračnoj uličici bez 100 evra i bez telefona. Fićka u centru i tako to. Jedno piće i nije toliki trošak.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Post od Miloske83 »

Ma slaba fajda od ovih oglasa!!sve likovi iz ns ili iz pn,bg... :uhuh: najbolja opcija je da odem u radnju i zavrsim posao!!!!

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Sto se tice prodavnica meni su uvek potvrdjivali cenu koja je bila i u oglasu
Sto se tice polovnjaka e tu otvoris cetvore oci i nemas da brines jer tu imas i one koji prodaju telefon i one koji hoce da nadju nekog kome da uvale telefon. Ne mozes da znas dal je istinit oglas sem ako nisi vidovit.
Moj drug se par puta opario zato sto nije dobro pregledao telefon pre kupovine (otiso dzojstik, mikrofon, ostecena maska + preplacen i da je ispravan = naivcina i likovanje lika koji mu je prodao)
Ja sam pak jednom liku prodao ispravan fon (kod mene je sve radilo kako treba) a on me zvao posle 2 dana i zalio mi se da mu ne radi mikrofon i ljutio se kako sam ga zeznu a sto je najjace telefon bio star 45 dana i imao uredne papire i garanciju od godinu dana :shock:
Nikad ne znas na koga mozes da naletis zato samo oprez i sto napisa gargamel4 "Fićka u centru i tako to. Jedno piće i nije toliki trošak."
al se raspisah :)

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

....kada sam ja kupovao 6233 isao sam u Beograd i posecivao ove prodavnice koje su na sajtu ispisane i neke nisu bile tacne...a mislim da je sada bolje...a ne veruj svim oglasima ovde, mnogi lazu cisto iz dosade :x
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

El_ldar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 27. Sep 2007. 21:53

Post od El_ldar »

ma vecina cijena je tacna jbg ja kad sam htjeo da kupim fon u beogradu i zvao sam radnje svi su mi potvrdili cijenu (10€ gore-dole)

a sto se tice kupovanja preko oglasa to je malo rizicno jbg mogo bi otast bez para i bez fona kao onaj mali. jbg fino povedes nekog druga (pomogucnosti nabildanog) i naravno da se nađete u centru grada i prije nego sto pazaris otvoris ne 4-ere oci nego 10-ere :) .

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

e ovako
tacnost je 80% prema 20%,neki samo rade iz zjebavanja dok neki stvarno prodaju fonove :dry:

Odgovori