Obavestenje za MMC

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Obavestenje za MMC

Post od lovd »

Evo za Dr. i druge koji traze MMC kartice da u "Imtelu" na Novom Bgd. ul Bulevar Mihajla Pupina 165b (iza novog Merkatora) tel. 2013460 imaju bas veliki izbor kartica (mozda ce i Dr. naci za SE) .... oni su i generalni uvoznici za 80% komponenetra vezano za komp. ujedno i multimediju

Ja sam tamo kupio Apacer 256Mb za fantasticnih 2150 din dobio sam i 3 god. garancije !!!!!! :!:

evo i salt ALI nisu mnogo azurni pa bolje zovi i pitaj te
www.imtel.co.yu

Eto toliko :wink: .. nadam se da sam nekom pomogao :lol:[/b]

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Samo 2150 din? Kako nisi pomogao :!: :lol: A imaju li kartice od 512 mb, i koliko su znas li ako imaju? Inace ja mislim da sam ja moju karticu platio 45e ili tako nesto... (moja je PQI, 256 mb MMC)

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

e necu da te lazem .... ali najbolje zovi i pitaj .... ja sam se izgubio kad mi je rekla cenu za moju tako da nista nisam vise pitao .... uzo sam karticu i srecan otisao kuci .... samo znam da imaju veliki izbor .... pretrostavljam da imaju jer da video neke kartice i od 1Gb ....

Mada ko je u Bgd. najbolje da ode tamo i da vidi sam .... jer ona devojcica tamo cisto sumnjam da ce razumeti vase pitanje preko telefona kad pitate .... koliko sam provalio ne snalazi se sa oznakama i skracenicama .....

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Pazi stvarno... To mi je relativno blizu, čak sam i znao da postoje, a i mislio sam da su skupi... Tnx... :mrgreen:
U susret novim izazovima...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Od 1 gb sigurno nisi vidio MultiMedia karticu, vec neku drugu, npr. Secure Digital, koja izgleda identicno, ali cim imaju neke druge tako velikog kapaciteta trebalo bi da imaju i MMC od 512 mb. :mrgreen: Hvala ti u svakom slucaju, sad bar necu da placam 20e vise za kartice. :mrgreen:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ehmmm... :mrgreen:

Slika

ili još bolje

Slika

Izdvojiću samo ovo:
"The speed of Pretec MMC 4.0 is about 200% faster than the fastest SD card available in the market and about 800% faster than Pretec MMC (V3.2) 1GB, which is the fastest and highest capacity in the market today."

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

pa jel ovi monstrumi rade na nikim telefonima :mrgreen: ? ... ili je ti za PAD?

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa pazi da ne nadjes to chudo kod nas, ja bi bio presrecan da nadjem i onu od "prslih" 512 mb :!: :lol: :lol: :lol:

Odgovori