Capdase vs Teracell vs Case Mate (obloge za telefon)

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Capdase vs Teracell vs Case Mate (obloge za telefon)

Post od Layne_Staley »

Kao sto naslov teme kaze:

Koja je razlika..? Znam da je Teracell kopija Capdase-a, ali isto tako znam da je Teracell jeftiniji dosta.
Imam HTC Sensation, i zelim da kupim futrolu (oblogu) koja ce mi stititi telefon. Gledao sam Teracell koji sam nasao za 550 dinara. Gledao sam Capdase ( soft jacket 2 xpose )koji sam nasao za 1300 dinara.
Gledao sam i Case Mate model "Geli" koji kosta 1500 dinara..

Jel znate razlike? Jel neko koristio neke od ovih futrola?
Trazim realno najtanju koja je :) Ali opet, recite mi razlike izmedju njih ako znate.

Hvala unapred
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Layne_Staley, razlika u natpisu :D. Ja koristim Teracell i zadovoljan sam sa njome, onako lepo je legao telefon u nju, ono ako ti ispadne isto ce proci i u toj od 1500 dinara i u ovoj od 550 dinara.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Nije isti materijal. Meni se letos na vrucinama neka jeftina silikonska razvukla na desire. Za sgs2 sam uzeo capdase, mnogo bolje stoji na telefonu, kao salivena, ne verujem da ce se razvuci i sa njom dolazi folija za displej. Foliju sam stavio ali mi je bila debela i tamna, skino i savio neku tanju ali dosta jasniju, displej perfektan kao da nema folije.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

pa naravno,samo sto te terasel vremenom pozute,i oce da ostave zutilo po beloj masci telefona,sto sa ovim capdacese nije slucaj,mada su skupe...ali vredi :D

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ja sam imao Teracell oblogu za c 7 i sta znam,nisam bas bio zadovoljan,tesko se postavljala,a nije imala otvor za camera taster sto mi je bas smetalo.
Ne znam kakva li je Teracell za N8,ne znam da li nju da uzmem ili ovu skuplju... :?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

ione
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Uto, 24. Feb 2009. 07:28

Post od ione »

Brat i ja koristimo Teracell(Wave i E7) i zadovoljni smo a to znaci da silikonska obloga lepo naleze na telefon(za E7 se dobijaju 2 obloge),da se ne uvija,ne spada i ni na jedan nacin ne smeta normalnom koriscenju telefona.
Meni telefon stalno stoji u dresu(biciklizam) i obloga se nije deformisala na visokim temperaturama(+50) ali je posle nekog vremena pozutela(kada skinem oblogu i zagledam se vidim da je silikon "zuckast" ali se to na samom telefonu ne primecuje).
Brat je koristio i neku rupicastu silikonsku oblogu(ne znam brend ali je u cenovnom rangu sa Teracell-om) i nije bio zadovoljan kvalitetom te obloge.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Hvala svima na odgovorima :)

Dobio sam Teracell na poklon u medjuvremenu (rodjendan mi bio 1. novembra :) ).

Da li vredi da kupujem neke skuplje ili je ovo isto sr** a i isto pakovanje :D ?

Meni se svidja i ok je skroz :)

Hvala
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Layne_Staley, pa ako si zadovoljan onda nema razloga menjati, sta znam ja sam zadovoljan sa ovom teracell sto imam tako da je necu menjati :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Aj i ja da kazem da sam potpuno zadovoljan sa TeraCell futrolom... nisam ni imao neki izbor jer se futrole za Neo bas tesko nalaze, ali je i ova ok kvaliteta. :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Pogledajte Case-Mate futrola Barely There, npr. za SGS2 http://www.smartphone.rs/products.php?id=389
Po meni najbolje i najelegantnije za ove "jeftine" telefone neka lepa kožna futrola i BodyGuardz, ili samo BodyGuardz.
Šta mislite o BodyGuardz?
http://www.youtube.com/user/bodyguardz

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Baraba, Imam vec HArd Shell oblogu.. Odlicna je odlicno izgleda, telefon nije veliki u ruci.. ALI.. Gornji deo telefona (kod power dugmeta) i donji deo telefona nisu zasticeni uopste.. Ako ispadne telefon i padne na taj deo, ostetice se. A hard shell isto izlgeda kao Case Mate barely there.. Slika
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori