Prevaranti u oglasima!

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od Coni »

Na daljinu? Nikako. Čim je mutna slika a ima iphone 6 nešto nije u redu.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od acamatic »

I da živi kod tebe nikako, bez papira(računa i tome slično) nikako nemoj ni uzimati..

motokultivator
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Ned, 05. Apr 2015. 18:50
:: Galaxy Trend Plus

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od motokultivator »

Rekao sam mu radi fore da slika iphonom i da mi posalje slike pa cemo videti :D mada mislim da je prevarant

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od blackwhite »

Druze,menjanje nikako nemoj da radis na nevidjeno ...veruj mi!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od Behemoth »

Tako je mene neki lik ubedjivao da ja njemu prvo posaljem telefon,pa ce on meni jer ima neku "blokadu" u posti.
Reko imas ti blokadu u mozgu
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od Joxy »

Никако на невиђено и на даљину, само лично. Лепо се нађете на пола пута и завршите посао ако је све у реду.

N92
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2016. 18:13
:: LG Nexus 5

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od N92 »

Vlajsa napisao:Pre par dana sam video oglas na sajtu da se prodaje Samsung Galaxy S4, nov.
Kontaktirao sam prodavca i poslao mi je post expressom telefon sa otkupom.
Otkup je bio 31000 din plus 1300 din postarina.Jako velika postarina. Kada sam otvorio pošiljku odmah sam video
da je u pitanju jeftina kineska replika.Predstavlja se da je iz Donjeg Milanovca a poslao je i paket iz Beograda.Paket sam na srecu vratio, jedino je uspeo da mi izvuce 2500 dinara kao kaparu.

U pitanju je:
Radenković Ivica
Oplenačka 24c
Beograd

Broj mobilnog. 0611482969

Broj računa u banci:
340-32217236-89 Erste banka

Pazite se ovog majmuna, a ja sam preduzeo mere da ga nadjem i pitam ponesto.
Samo da prijavim da sam nazalost imao problem sa istim prevarantom - Ivica Radenkovic. Narucio Samsung Galaxy L7 za 170eur. Navodno prvi put mu se vratila posiljka (navodno) posle poslao post expresom, ja podigao u posti, platio i dobio naravno neki polupan telefon star 20 godina. Culi smo se 3 dana jos posle toga, ubedjivao me je kako je greska, kako je poslao opet i evo u ponedeljak je ugasio telefone, u medjuvremenu smo se za vikend culi nekoliko puta (bilo mi je cudno sto nije iskljucio brojeve). Malo sam guglao i vidim da je 2011 prevario neke ljude u Beogradu za kablovsku, trenutno se mogu naci njegovi oglasi gde trazi zenu koja ce mu cuvati dete i na drugom sajtu oglasi gde trazi zenu ili samohranu majku kojima bi ostavio STAN zbog odlaska u inostranstvo. Sta raditi ? Ocigledno je u pitanju neko ko se dugo bavi ovim stvarima.

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od srdjanyo »

Uzmeš 100 € i u policiju.100 € ti treba da ubrzaš proceduru.

Sony Xperia Z3

BozaB
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 05. Sep 2016. 17:37
:: Samsung s7
:: Huavei honor 5x

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od BozaB »

Joxy napisao:^ +1 Tako je. Ne mogu da verujem kakvih sve ljudi ima.
Pa sta vam je ljudi,zivimo u zemlji gde vladaju prevaranti i lazovi.

Pokusavam da kupim s7 vec neko vreme,dva puta dogovorim sa ljudima da se nadjemo na Autokomandi,i evo danas me je drugi lik ispalio. 100% prevaranti. Inace uvek idem sa burazerom,obojica imamo iskustva sa telefonima i krupni smo. Obojica su sa malih oglasa sa ovog sajta ,dodju,provere situaciju i onda pobegnu i gase telefon,tj bacaju karticu.
Nema poente da vam pisem sad te brojeve ali eto samo da znate da se i ovo desava.

Definitivno prestajem da gledam oglase na ovom sajtu. :lol:

milan_zmaj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Čet, 14. Apr 2016. 13:15

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od milan_zmaj »

Dejan iz Cacka tako se zove...nudi zamene za skuplje modele. Ima ih vise dejan...dragan....radi mimo ko tj ne ostavlja nista za proveru. Bio sam ovca ali sam postavio skoro isti tel na kp i posle par dana mi se javio...lepo smo se ispricali...cak mi ne sesumnjajuci i rekao gde mi je tel....elem sve sto je lepo i primamljivo ovde kod nas mora biti prevara. Face to face najlbolja trgovina. Nisam sad izmislio toplu vodu ali za nekog ko pomislja da nisu svi prevaranti smem da kazem da njoh 90 % jeste. Pamet u glavu!!

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od <Milanche> »

?
Nokia Efiftyone

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od гари »

Ima svega, dobro je što ima ljudi koji žele ovako da podele svoja iskustva da otvore drugima oči, a ne da veći broj ljudi zeznu na istu foru.

Doduše malo mi je nejasno kako se ovo s iz poslednjeg posta završilo.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od sugarcoated_ass »

milan_zmaj napisao:Dejan iz Cacka tako se zove...nudi zamene za skuplje modele. Ima ih vise dejan...dragan....radi mimo ko tj ne ostavlja nista za proveru. Bio sam ovca ali sam postavio skoro isti tel na kp i posle par dana mi se javio...lepo smo se ispricali...cak mi ne sesumnjajuci i rekao gde mi je tel....elem sve sto je lepo i primamljivo ovde kod nas mora biti prevara. Face to face najlbolja trgovina. Nisam sad izmislio toplu vodu ali za nekog ko pomislja da nisu svi prevaranti smem da kazem da njoh 90 % jeste. Pamet u glavu!!

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
Ja se izvinjavam moderaciji, ali ovo sam morao citirati celo. Mislim da je ovog najviše prevario/la profesor/ica srpskog jezika. [emoji38]
Više od 5 minuta sam pokušavao dešifrovati poruku, ali sam na kraju odustao. :D

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od Evindzer »

E pa, jesi trol, nema ti ravnog. :D
Lepo čovek napisao da je menjao telefon za neki bolji i (nejasno je kako je) izvisio, a tebi nije jasno. ;)
Malo ga zeza autokorekt ili neka slična glupost, ali kao da se to i barabi nije dešavalo. :D :D

EDIT: Сент фром Нокиа Лумиа 930 виа Тапаталк - napisao bih i ovo 930 ćirilicom, ali nemamo ćirilične brojeve. :P :D :D

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Prevaranti u oglasima!

Post od djole1989 »

Samo da napisem da ima dosta preprodavaca iPhone telefona koji ip7 i ip7+ koji nije za eu trziste vec kina singapur dubai ae...i druga prodaju po oglasima i kazu da ima internacionalnu garanciju koja vazi kod nas...a ustvari ne vazi...tako htede covek pre neki dan da mi uvali 7+ kao garancija vazi i kod nas u uscu ja uzmem pozovem istyle oni kazu ne vazi jer je iz hong konga....pitam ga pa sto kazes da vazi kad ne vazi...on odgovara pa mislio sam da vazi sredice to oni za neki dan pa ce da vazi, to je zato sto su tek sad stigle 7 kod nas.....ne nasedajte samo sa kutijom na kojoj pise approved in all eu countries uzimajte


Sent from my iPhone 7 Jet Black using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od ciklon »

ne nasedajte samo sa kutijom na kojoj pise approved in all eu countries uzimajte
Pa, to jedino ako imamo "DeLorean", pošto mi baš i nismo EU zemlja.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od Ledjo »

Valjda Eu kao Europe? A mi smo valjda na Evropskom kontinentu?

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od djole1989 »

@ciklon ako nemas sta pametno da kazes cuti, nemoj da razmisljas, ako ti nesto nije jasno uzmi pozovi istyle ili neki drugi ovlasceni servis pa na nas prosvetli...!


Sent from my iPhone 7 Jet Black using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od гари »

Đole, nije bilo dovoljno jasno napisano, čemu paljba. ;) Naravno da je pomislio da je eu Evropska Unija.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Prevaranti u oglasima!

Post od djole1989 »

Pa sigurno nece da stampaju za svaku zemlju ime zemlje, zamisli kad bi u us posali texas/arizona/ney york/ virginia.... nego ako mucnes glavom razumeces ako ne imas google pogledaj...a ne da bacas neke glupe komentare


Sent from my iPhone 7 Jet Black using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Odgovori