Kupovina G2 preko Aliekspress

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od kutijagreha »

A ovaj drugi kad ubedi treceg i kada to vidi cetvrti,peti ce bez trunke sumnje naruciti sa Alija

andriod
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 298
Pridružio se: Sub, 31. Avg 2013. 11:36
:: i9300
:: P970 Optimus black

Re: Одг: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od andriod »

Re_EDuCaTiON napisao:Da? Sta ja imam sa njim? Zar imam jednog druga? Ovo je drugi ovaj ni nije hteo da kupi G2 vec telefon fo 150€ pa mu iskocio ovaj G2 za 170€ nov na aliju, pa me zamolio covek da pitam.
Ne vezano za drugare,u mom prethodnom postu na ovu temu sam dao preporuku da kod kupovine mobilnih telefona sa Alija obratite paznju na status aparata-link koji si stavio nije za nov G2.Status refubrished.
Operator

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od Zile995 »

Re_EDuCaTiON napisao:Da? Sta ja imam sa njim? Zar imam jednog druga? Ovo je drugi ovaj ni nije hteo da kupi G2 vec telefon fo 150€ pa mu iskocio ovaj G2 za 170€ nov na aliju, pa me zamolio covek da pitam.
OT: Ne nego procitao sam u G2 temi: "Kupio mi drug 32GB G2"...

I sta sad? Shvatio sam da je tebi kupio, a kasnije sam ukapirao da nije, vec je uzeo za sebe taj telefon. Zato sam citirao tvoj prosli post. :)
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od Re_EDuCaTiON »

Kamo srece da je meni kupio...
Ovo je onaj zbog koga sam pravio temu u poredjenjima telefon do 150€ gde je on gledao lenovo i xiaomi itd, jos nije kupio fon, gleda, pa je naisao na ovaj.
Rekao sam mu da nije nov, vec, repatiran takoreci.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od Joxy »

Ако хоће Г2 нека гледа код нас а ако не жели да даје више од 150€ нека наручи лепо неког Кинеза за 150€ и завршио је посао. Нека прочешља по Алију, има брдо таквих.

kizapet
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 15. Jun 2016. 14:27
:: Nokia

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od kizapet »

Ja sam na Aliexpress-u narucio telefon za koji je pisalo da ima 8800 mAh bateriju. Cim je stigao bilo mi je jasno da je baterija bar 3 puta manja, morala bi da bude velicine prosecnog telefona, isao sam na Dispute ali nisu hteli da mi vrate ni deo para. Ugasio sam account i nemam nameru vise nikad da kupujem na Aliexpress-u, a i na eBay-u cu da se cuvam kineza.

Izbegavajte! Prevaranti! :x

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od Professional »

Bez ljutnje, ali ti si lud sto si uopste pomislio da ces dobiti telefon sa tolikom baterijom.
I sam znas da nijedan prozivodjac telefona nema bateriju preko maksimlano 5000 mAh. I da je na ebay-u isto to pisalo, ti bi vjerovatno poruci i sigurno ne bi dobio teleofn sa tolikom baterijom, jer je to prosto ne moguce.

Ja sam bas bas dosta stvari narucivao i nikad me do sad niko nije zeznuo. I ako mi posiljka malo kasni, zeznu me iz nase poste CG pa je ne dostave. Ali od kad mi se to desilo, ja provjerim preko njihovog sajta i kad dodje kod njih, podjem i podignem je.

Kad narucujes, ne treba se zalijetati odmah da kupis prvu stvar koja je npr jeftina. Pogledaj ostale, pogledaj ocjene (pozitivne/negativne), koliko je imao porudzbina, itd itd.

Npr meni nikad palo na pamet ne bi da narucim tako nesto, jer znam da je to nemoguce da postoji.
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od Bogdan2015 »

Sta mislite o narucivanju xiaomija sa ovog sajta? ?

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od iamivan »

Šta misliš o tome da malo o'ladiš sa spamovanjem i ponavljanjem istih pitanja/odgovora iznova i iznova?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od Green »

Klinac, ne nabijaj bez veze komentare. Te titule pored imena ne predstavljaju ništa.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od znemanja »

Bogdan2015, U svakoj temi postavljaš isto pitanje, ako tako nastaviš bićeš udaljen sa foruma.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

vanjaplisnic79
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 14:45
:: nokia3310
:: nokia6110
Kontakt:

Re: Kupovina G2 preko Aliekspress

Post od vanjaplisnic79 »

kupovina preko ali expresa zna da bud mucnaaa toplo preporucujem bolje odi u neki shop pa kupi
ja volim auta

Odgovori