TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Baraba »

Nisi VIP dok te oni ne upišu u njihovoj bazi. Aj baci tvoju na pp, imam neku stariju i me rešava problem.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

I kod mene reklame na sve strane, i to samo na Androidu, na Lumiji ih nema - a TT na Androidu radi malo brže i kvalitetnije, ali smoriše sa reklamama...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Evindzer napisao:Pre par nedelja je bila priča da će ukloniti jednu verziju, a drugu (Klasik) ostaviti, sad vidim da nema nijedne. MT mi je bio s***e na onom prvom bildu 'desetke' (beše .107?), tako da sam ostao pri TT Klasik, koji je meni dovoljno fin za ubijanje dosade tokom putovanja GSP-om. Možda postoji mogućnost da se preko MS naloga na novom telefonu instaliraju aplikacije koje već imamo na starom, iako ih nema u ovoj trenutnoj varijanti Prodavnice, ko zna.. :o
Ja sam imao isti problem sa mTalk-om ranije tad, bio mi je neupotrebljiv, a sad mi mTalk odlično radi. Nekad mu se desi da pukne, ali nikad ne pukne kad bi mi to baš zasmetalo - kao na primer prilikom slanja posta, tu se lepo ponaša i pokazao se kao pouzdan.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sizif »

Osposobio sam Nokiu L920 i sad posle ponovnog instaliranja sistema na Denim build 375, nemam u Store <mTalk>app.U biblioteci mi stoji TT ali piše nema toga više od pre dva meseca.
Za TT mi je poznato ,ali što nema <mTalk>?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Koliko sam skontao, sad si na Windows Phone 8.1.

Zar ne mozes ovu da instaliras? Tapatalk Classic.
https://www.microsoft.com/en-pk/store/p ... zdncrfhwnl

A mTalk, mozda nisam upucen, ali ja od kako sam poceo da je koristim, ona je bila univerzalna. Ne znam ni da je bio mTalk za WP8.1?

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sizif »

Da ovaj drugi fon L920 je na 8.1 i ne može TT-classic iz Store da se instalira.Imam ga i u Store my apps piše: Not available, acquired:about 2 months ago.
O oveme je već pisano, doduše za Winphone 10-ku. Ja sam od pre dva ipo meseca s L925 u W10P vodama,kratko sam bio na 8.1, pa ne znam da li je bilo mTalk za isti.
Pisao sam već na forumu kako sam došao u posed pre dva ipo meseca do ova dva telefona http://www.mobilnisvet.com/forum/viewto ... &start=680 .Sad sam osposobio L920 koji je na 8.1,koji bi koristio kao drugi telefon a Samsunga bih parkirao zasad u fioku,pa mi treba neka aplikacija za praćenje foruma.

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od novak »

Mtalk je samo za 10ku


Sent from my iPhone using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Treba da provalimo kako da mu turimo aplikaciju ako ona i nije u prodavnici. 8) Tj. zna se kako to da se uradi, samo sto ja to nikad nisam probao, ima par alata. Valjda cu naci vremena za to cackanje sledece nedelje. Hmm, mada, sa druge strane, ja sam gledao kako to za desetku da izvedem, a valjda moze na slican il isti nacin da se to uradi i za osmicu.

EDIT: Treba skinuti .xap fajl za aplikaciju koju zelis da instaliras, i zgleda da je Tapatalk lako pronaci na netu. Recimo, sad sam video ovde:
http://www.appx4fun.com/xap/175/
Imaju za razne verzije, ali valjda je ova verzija najnovija.

I onda da ubacis tu aplikaciju na telefon kao da si razvijac (developer), sto ne bi trebalo da je komplikovan postupak. Samo treba videti s kojim tacno alatom, ali ova prica je sad bas za Windows Mobile temu. :)

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od kvaka33 »

Slika

Vip verzija
Za Barabu postavljam ss

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sizif »

Na androidu za ovak'e slične radnje sam se snalazio,ali za WP će mi trebati pomoć :)
Edit
Ulete post pre mojega,odgovarao sam na Garijev :)
Sent from mTalk on Nokia L925 W10P

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Ja sam gledao ovih dana da li bih nekako mogao da ubacim fabricki FM Radio koji je uklonjen sa Redstone verzijom Windows 10 Mobile sistema. No, od toga ipak odustajem, a mozda iz radoznalosti budem hteo da vidim i kako da deinstaliram preinstalirane aplikacije.

Ako ces ti to cackati ovih dana, napisi u Windows Mobile sekciji kako si i sta si izveo, pa da i ostalima ostane koji bi hteli koju god aplikaciju da instaliraju. :)

EDIT: Na ovaj nacin mozda bismo skontali i kako da stavimo Lumia Cameru da telefon - bez potrebe za hard resetom, sto bi isto bila super stvar za mnoge.

DRUGI EDIT: Da ne pricam o tome koliko bi mnogima super bilo da mogu da stave HERE Drive i HERE Maps. :)

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sizif »

Heh jesam radoznao,kako se te stvari rade na WP,ali sam još nov u ovom svetu,a i daleko sam od stručnjaka,mada znam ispratiti krštene tutorijale. Ako naidjem na tutorijale rado ću ih podeliti s vama. :)
Uzgred,meni je Insajder Prewiew 10-ka 1511 build 545 na fonu L925 ostala još od Jula,imam FM a nemam navigaciju i Lumia kameru.

Sent from mTalk on Nokia L925 W10P

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Ja sve brkam šta si mislio za l925 w10m, a šta za l920 sa wp8.1... :D

Mada nezgodno s tim telefonima što neće dobijati w10m... Već korisnici počeli da osete nedostatak podrške, nisam mislio da će do toga toliko brzo doći (od Nove godine da, ali ipak...). Jbg, volim više Windows telefone nego Android, ali baš im to bezveze, sad šta ljudi da rade s ovim telefonima, a odlični su inače. Ima i neka caka kako su ljudi menjali nešto na telefonu, pa da telefon dobije noviju verziju sistema. Negde mu izmeniš da telefon kaže "ja sam lumia 930", i da dobije noviji sistem. A ranije sam čitao i da bolje rade i ti telefoni na Redstone neko na Threshold 2. Ali bolje sve dobro promisliti što se tih stvari tiče, ipak ti je manje jednostavno vratiti se na w10m ako bi koristio WDRT, a i koliko bi to prčkanje po telefonu uticalo i na WDRT. Mislim, da ne bude da posle imaš problema ako bi hteo ili trebao nešto da WDRT u nekom momentu.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Evindzer »

Ja sam pre oko 3 nedelje radio HR na 930 (W10M OS) i posle sam bez problema povratio obe vezije TT-a iz podmenija 'Moja biblioteka', iako su ih uklonili iz Prodavnice - ali zato Fhotoroom, koja se, izgleda, takođe više ne može naći, nisam mogao da vratim na isti način. Sve mi to miriše na neki novi bag u Prodavnici.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Baraba »

@kvaka, na ovo sam mislio, dok te ne upišu u bazi nemaš VIP, džabe narodna modifikovana verzija:
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016092 ... cfc8cc.jpg[/img]

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od Azimuth »

Šta te briga da li piše V ili ne, bitno je da nema reklama [WINKING FACE]

Sent from my SM-G935F

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sizif »

@Gari znam da sam zaglavio sa ova 2 stara fona.No koristiću ih dok god budu funkcionalni za moje potrebe.Heh L925 za praćenje foruma s mTalk,a L920 za navigaciju Here Driwe i polako skupljati 'ovce za 950 ili bar 930. Mada razmišljam o čačkanju registra kad me uhvati zimska dosada,samo ću videti koji, jer mi je ovaj L925 baš prirastao srcu.A dotle se nadati da je @Evindzer u prvu da je neki bug u Store ili ne nadjemo neko rešenje za TT na L920.
Sory,ja neću više u off s ovi moj 2 fona :)


Sent from mTalk on Nokia L925 W10P

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Ja više mislim da je bag u prodavnici bio to što smo mogli da instaliramo aplikacije koje su uklonjene iz prodavnice. :)

Ma i ja bi na njima čačkao registar, ako budeš i hteo da ga menjaš, možeš videti sa mnom da mi ga uvališ, pa da probam da mu turim Redstone. Već sam i ranije govorio, ali možda samo na Benchu, l925 mi je strava telefon. Šteta što nije podržana za Windows 10 Mobile. Odakle si inače? :) Koliko blizu Novog Sada? :D Mislim, čačkao bi registar ako sam u situaciji da postaje sve manje funkcionalan zbog nedostatka aplikacija, a takav telefon je baš šteta staviti u fioku. :D A da probaš da ga prodaš, rekao bih da je njemu vrednost sad poprilično opala. No, ne kupujemo svi telefon da bi ga prodavali - ni ja za sebe tako ne razmišljam.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od sizif »

Heh @Gari morat ćemo ovu našu priču prebacit na pp,jer će nas modovi oterati u pm :)

Sent from mTalk on Nokia L925 W10P

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: TapaTalk aplikacija i problemi (sve platforme)

Post od гари »

Jeste, mada je još bolje da otvorimo temu u Windows Mobile sekciji, ili da o ovome pričamo u Windows 10 Mobile temi.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Odgovori