Kupovina mobilnog u Rodi

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Markos33
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2016. 16:09
:: Sony Xperia M2

Kupovina mobilnog u Rodi

Post od Markos33 »

Pozdrav ljudi, je l' kupovao neko od vas telefon u Rodi? Pitam jer hoću da izmegnem MTS i kredite i ostalo a sutra će navodno imati lepe popuste na tehniku a ne bih da se zeznem pa slučajno kupim neki krš telefon kao što su mi prodali u MTSu pre par godina. Imaju ok ponudu, ali npr kad sam zvao Samsung rekli su mi da su Gigatron, WinWin, Tehnomanija i još neki njihovi preprodavci, za Rodu ne znaju, pa me interesuju vaša iskustva sa Rodom i mobilnim. Hvala unapred ;)

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Kupovina mobilnog u Rodi

Post od Zemun »

Ne razumem sta te buni, dobijes dvogodisnju garanciju u svakom slucaju. Ako imas neki uzi izbor telefona napisi pa ce ti biti receno da li je telefon krs il se isplati kupiti ga.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Markos33
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2016. 16:09
:: Sony Xperia M2

Re: Kupovina mobilnog u Rodi

Post od Markos33 »

To ću na licu mesta sutra, mene samo zanima iskustva drugih ljudi sa Rodom, da li su krš ili nisu i to je to. ;)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Kupovina mobilnog u Rodi

Post od znemanja »

Markos33, To što se prodaju u Rodi ne znači da su telefoni kopije i sl. To su uređaji na koje dobijaš regularno dve godine garancije.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Markos33
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2016. 16:09
:: Sony Xperia M2

Re: Kupovina mobilnog u Rodi

Post od Markos33 »

Ok hvala Nemanja :) Kažem, loše iskustvo sa mts-om me je čini opreznijim, ne bih da se zeznem na sledećih par godina, već bih da uzmem telefon koji će mi služiti. Hvala svima ;)

djokic.sale
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Ned, 26. Jul 2015. 23:36

Re: Kupovina mobilnog u Rodi

Post od djokic.sale »

Pa ne prave za rodu posebno, kako ti se zapadne svejedno roda-operater ili bilo koja radnja.....
Ja pre koju god uzeo netbuk na popustu u rodi radio do skoro dok nisam seo na njega.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока

Odgovori