Kako kupiti stikere na Viber-u?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Kako kupiti stikere na Viber-u?

Post od Njegovan »

Recite mi kako se kupuju stikeri na Viberu? Ali bez tog besplatnog skidanja, rotovanja tel. itd. Pričam o ovom da platim i kupim. Pokušavao sam, ono redoslijed, ali kad unesem karticu neće prihvati pa o čemu se radi i ima li tu neko bolje pojašnjenje? Hvala unaprijed.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Kako kupiti stikere na Viber-u?

Post od гари »

Izgleda da ti je već jasno kako bi trebalo, ali da negde zapinje...

U svakom slučaju, poenta je u Google Play prodavnici dodati sredstvo plaćanja, tj. karticu, i onda da jednostavno kupiš stiker koji želiš.

Za dodavanje sredstva plaćanja, tj. kartice, to on sam od tebe treba valjda da traži prilikom pokušaja kupovine.

Ostaje ipak pitanje da li sa svojom karticom možeš da plaćaš preko neta. Mislim da je to neophodno da bi mogao i stikere da kupuješ (kao i bilo šta iz Google Play prodavnice). Ako zapinje kod dodavanja kartice, onda možda to treba videti u svojoj banci.

Da, i nakon što dodaš sredstvo plaćanja, preporučio bih da dodatno osiguraš nalog na svaki mogući način. 2-step verification, i slično. A možeš i svaki put nakon plaćanja da ukloniš karticu sa svog naloga. Za svaki slučaj, da ne bi mogao neko lako da ti pristupi nalogu, i uradi nešto što ne valja.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Kako kupiti stikere na Viber-u?

Post od bestboy »

Играјте се мало са претрагом, многи стикери који се иначе плаћају могу да се користе. :)
Слобода или смрт

Odgovori