Symbian perspektiva

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

mislis na Spykera,pa pravo da ti kazem nisam ga video i cuo jedno mesec dana a i stalno je nedostupan :wacko:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

I sad jel ima kakvih informacija o tome da li se rjesio taj problem sa sertifikatima, jer citam na nekim drugim forumima , da su kinezi nesto tu petljali prste.
Pa jel to radi ili ne.
I koliko bi ovakva situacija mogla da traje, jer eto ne mogu da uzmem neki novi simbijan, vec mi ostaje da cekam nesto od windowsa platforme, a to nece biti skoro.

E o ovom sam nesto razmisljao, kako je nokija jedan od akcionara tog simbijana, i ucestvuje u odredjenom procentu, interesuje me, ako su vec pare u pitanju, tj. naplata programa, koliko bi ustrajavanje ovih kompanija koje su vlasnici simbijana, sa ovakvom politikom, uticalo na udaljavanje korisnika od citavog segmenta proizvodnje tj. smart aparata.
Gdje je tu njihov interes, jer cini mi se( da osim ako ne vjeruju da ce svi koji kupuju smart aparate, poceti da placaju programe) njihova racunica losa, tj. tesko da ce postici da se dobar dio korisnika ne preorjentise ili na neke druge OS, ili na aparete bez OS.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ti serfitikati od kineza rade .
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Odgovori