_corrupted mmc_, Ima li joj pomoci?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Boomer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 20:07
Lokacija: Unknown

_corrupted mmc_, Ima li joj pomoci?

Post od Boomer »

Posedujem (tj. posedovao sam) MMC karticu "Jessops" od 64 MB i sve je bilo ok nekih 6 meseci dok kartica nije jednostavno htela da vishe radi.Probao sam da je formatiram vishe puta na telefonu(Nokia N-Gage) i u fotoaparatu(coolpix 2200) ali ne pomaze.Probao sam i sa prog. "MMCmedic" ali ne pomaze.
Da li je neko od vas imao slichna iskustva i da li je upeo da reshi problem ili je kartica trajno izgubjena?
Napominjem da je kartica prestala da redi dok je bila u tel.(tel. besprekorno shljaka)! :idea:

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Mislim da joj nema pomoći... I sam imam jednu Smart Media karticu koja je otkazala poslušnost i probao sam svašta, samo da je vratim u život, ali bez uspeha... Jednostavno, kartice dok rade - rade, kada crknu, preostaje ti jedino da ih baciš. Izgleda da im nema popravke...

Renato
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Pon, 04. Okt 2004. 19:17
Lokacija: Crna Gora / Kotor
Kontakt:

Post od Renato »

i ja sam to cuo isto da se lako kvare, i veoma su osjetljive.
a inace ovdje u CG su mmc veoma skupe, neznam koliko su tamo u Srbiji
YO HIP HOP FOREVER

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

Post od StaCuKadSamNarcis »

probaj u card reader-u, ako to ne pomogne onda ti stvarno nema spasa, ja sam moju jednom tako oziveo, ali se nadam da necu morati ponovo, osedeh! :mrgreen:
We live together, we die together!
Bad boys for life!

Odgovori