Bug 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
kzeljko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 13:49

Bug 6630

Post od kzeljko »

Hteo bih da kupim ovaj fon,ali me koci samo jedna sitnica.
Citao sam na forumu ali se nesecam gde povodom punjenja baterije da nemoze uopste da se napuni,da uvek ostaje na jednoj crti.
pa, me interesuje koja je to verzija firmware i sa koje je mreze skinut: vodafon,t-mobile ili tim.
Da znam kada ga kupujem da nenatrcim bas na taj BUG. :ohmy:
Pozdrav :D

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Kupi TIM-ov iz BG-a, imam ga, nema bugova (samo sto nije dobro osvetljena tastatura mada kao sto su rekli to je slucaj kod mnogo telefona).
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

[kick]
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 02. Mar 2005. 03:04
Lokacija: Leskovac, Srbija
Kontakt:

Post od [kick] »

Ja sam kupio TIM-ov u Marvelu ali nisam primetio da je tastatura slabo osvetljena ili to samo zavisi od telefona do telefona :)



P0zdrav

Boris Bila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 25. Feb 2005. 19:00
Lokacija: Beograd

Post od Boris Bila »

Ja sam taj koji je imao problema sa punjenjem bateije... Jednostavno nije htela da prestane da se puni!!! :smutny: Ali sam otisao u servis gde sam kupio mobilni i dali su mi novi punjac i novu bateriju i to bas dobru bateriju! Traje 2 i po dana! Sto je odlicno u odnosu koliko slusam Mp3 i radim ostale stvarcice. Tako da vodi racuna samo da imas garanciju i na bateriju... :wink:

dziggy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 20:27

Post od dziggy »

pa reci u kojoj radnji si uzeo fon da je nebi nekom drugom uvalili...
na koliko su ti dali garanciju za bateriju leba ti?

Odgovori