n70 igrice

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
aplause
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 12. Jul 2006. 07:41

n70 igrice

Post od aplause »

ima li ko neku zanimljivu igricu ako ko ima neka je okaci ako ne recite bar sajt na kom se mogu besplatno skinuti. :o

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

aplause, pa necemo moci ovde da ti kacimo linkove, ali cu ti poslati na PP linkove sa najboljim izborom programa i igrica... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Bambisha
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 17. Mar 2006. 13:57

Post od Bambisha »

I ja imam slican problem sa igricama i programima pa sam mislio ako mozes i meni sa posaljes na PP bio bih ti vrlo zahvalan. unapred hvala....

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Sto se tice igrica za Nokiu N70 mogu vam reci da su najbolje igrice koje sam imao na ovom telefonu pravljene za N-Gage (mislim na one koje mogu da se instaliraju i na N70). Jeste da zauzimaju po 50 i vise MB, ali stvarno vredi.

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

Ertan, a hoce li one raditi na 6630? Ajd kazi neku koja se tebi svidja da pokusam da pronadjem pa da probam. :)

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Hoce, poslao sam ti link gde imas sve da skines sa objasnjenjem kako rade na 6630.

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

vlajche, najbolje je da prvo ukucas u google "ngage games" i da pogledas par stranica na kojima su prezentovane igrica za Ngage, da bi video koja ti se svidja i koju vredi skinuti. Meni licno su najbolje Splinter Cell Chaos Theory (3D odlicna grafina), onda je dobra Fifa 2006, pa Pathway to glory. Sad neznam kakve igrice volis. Ako ne budes nasao neku koja te zanima na tom sajtu koji ti je poslao "6630 app" javni mi da ti ja nadjem. Pozdrav ;)

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Ertan, jel ti koristis dodatni program za pokretanje ngage igara ili ih samo instaliras.......


Ja sam pomocu all_in_oneOS8 igram igrice Call of Duty, Pandemonium, THPS............Ali mi se baguje telefon dok je doticni program instaliran.........GPRS mi uopste ne radi dok je program na telu....

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

migi, imam instaliran "All in One os7_os8" (tacan naziv) i telefon mi ne baguje. Za skoro svaku igricu sa Ngage-a mora da se instalira neki dodatni fix i trenutno na telefonu imam (N70): Splinter Cell Chaos Theory, Fifa 2006, Call of duty, Pathway to glory (oba dela) i igrice mi rade bez problema. Jedino nije hteo da mi radi Colin Mcrae Rally, tj. igrica se pokretala, ali samo na pola ekrana.

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Ma i ja imam taj program samo me mrzelo da pisem ceo naziv.........Ali na 6630 pravi bag da ne radi GPRS tkd da moram da biram izmedju Intertneta i Igrica :x :x :angry: Ghrhrrrr! Moram da nadjem neki alternativni program..


Igrice i kod mene rade savrseno(samo za poneke treba color fix/bluetooth).....Al je tesko na nasim telefonima igrati ove igrice zbog sitnih tastera..brzo zabole prsti a onda i cela ruka!

Samo ti mene reci jesi ti sa bureka skinuo all in 1 i Splinter Cell ili nekog alternativnog sajta....




E bas je bzv sto nokia ne ubacuje podrsku za ngage igre i u druge symbian telefone....Zamisli koliko bi samo zaradili na prodaji igara....Zasto ne iskoristiti hardwareske mogucnosti telefona kad ih vec poseduje.....

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Splinter Cell i All in 1 sam skinuo sa Iphone foruma.
Jeste lose to sto Nokia nema podrske za Ngage igrice za druge symbian telefone. Ali moguce je da je to zbog toga sto bi eventualna kompatibilnost svih igrica sa Ngage na ostale symbian telefone umanjila prodaju samih Ngage uredjaja. Jer sigurno je da je veliki broj onih koji se za Ngage opredeljuju upravo zbog igrica.

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

6630 app, Ertan, hvala ljudi, probacu ovih dana, kad budem stigao, bas me zanimaju te n-gage igrice pa cu javiti utiske 8)

Odgovori