Rotacija slike kod N70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Orwikcons
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pon, 26. Jun 2006. 00:00
Lokacija: Nis

Rotacija slike kod N70

Post od Orwikcons »

Nisam se snasao sa rotacijom slike iz galerije prilikom razgledanja. Na 6630 to se vrsi tasterima 1 i 3, na jednu i drugu stranu. Kod N70 to nece. Jel on nema tu mogucnost, ili je stvar u softveru.

I jos nesto, nece da prikaze u full screen sliku slikanu kamerom, a neke koje sam ja ubacio hoce.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Kod mene slikana slika moze da se vidi u fullscreen-u samo kad se prvo jednom zumira na taster 7 pa drugi put ukloni ram,a za rotate nisam nasao opciju,izgleda da je tako kod svih mada nisam bas nesto ni trazio!
Pozdrav 8)

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Orwikcons ides u galeriju i kada otvoris sliku na opcije udjes idalje edit >opcije>applly effect videces mogucnosti dalje ima i za rotaciju pored ostalih :roll: ;) 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

koliko ja znam,opcija da se slika gleda u full screen-u ima samo kada se udje u galeriju pa u All files,odatle otvori sliku,trebalo bi da medju opcijama ima i full screen

Odgovori