nokia e70, pricanje preko kompjutera?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Anakin14
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 08. Feb 2007. 21:27

nokia e70, pricanje preko kompjutera?

Post od Anakin14 »

jel mogu ja da moju nokiu e70 prikacim na komp i pomocu nekog programa da pricam preko zvucnika i mikrofona na kompu i saljem sms koristeci moju sim katicu sa teefona?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Da pricas mozes samo preko loudspeaker-a, a za to ti svakako ne treba komp. SMS mozes da otkucas u PC Suite, i onda da ga tako posaljes sa konektovanim fonom.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Anakin14
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 08. Feb 2007. 21:27

Post od Anakin14 »

a jel mogu preko nekog programa da kontrolisem sve na telefonu preko kompa.Ako ne jel mogu bar kada zvoni da preko kompa vidim ko zove i da ukljucim da se telefon javi preko loudspeakera?hvala

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Koji ce ti sve to uopste? Ne razumem, hoces da nediras telefon kad zazvoni i da sve sto trebas da uradis da bi se javio uradis preko kompa? :o :blinky: :o :blinky:
Imas PC Suite i preko njega mozes da radis mnogo toga ali da se javljas, pozivas i sl. bas i nisam siguran da je iko ikada pokusavao

Anakin14
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 08. Feb 2007. 21:27

Post od Anakin14 »

zar ne bi bilo prijatno javljati se nedirajuci telefon koji je dole kod kucista prikacen na usb?
?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa iskreno sto se mene tice savrseno mi je sve jedno, sad imam laptop a ranije sam i kuciste racunara drzao na stolu...Jedino ako ti je kuciste 2-3 metra od tebe pa zato al ne kontam i dalje...kako god, mislim da nema takvog programa koji bi ti resio problem.
Probaj da nadjes duzi USB kabl :lol: :lol: :lol:

Anakin14
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 08. Feb 2007. 21:27

Post od Anakin14 »

mozda bi handsfree pomogao ali usb je prikljucen na port na koji se kaci i hands free???
mora da postoji neko resenje...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa cekaj, imas i one BT handsfree, jeste da je malo skuplja ali barem je fancy izgleda pa mozes i na ulici/u kolima da glumis nekog baju kao toliko pricas da ne mozes bez toga bla bla bla :lol:

Zaključana tema