KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 draganel OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 21. Sep 2004. 08:20
Korisnikov avatar
Hello,

Zahvljajuci vasim nesebicnim postovima, odlucio sam se za N3660. Jedini preostali znak pitanja je trajanje baterije. Da li je definitivna informacija da bateija traje jedan ipo dan do dva? Ako je tako, onda je to velika smaracina.

Poz,
8 poruka od Uto, 21. Sep 2004. 08:16
• Bgd
 chale OffLine Redovni učesnik - Uto, 21. Sep 2004. 10:09
Korisnikov avatar
ma samo ako koristis mnogo dodatnih aplikacija ili kameru ili internet. a i puni se jako brzo. (moj brat kaze da napuni bateriju za malo vise od 15 min, verovali ili ne) u svakom slucaju je dovoljno. ako si nasao telefon negde uzmi ga obavezno
103 poruka od Pet, 20. Avg 2004. 16:44
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!
 `Dr. Nick Riviera` OffLine Mobil manijak - Uto, 21. Sep 2004. 15:41
Korisnikov avatar
Da, da, da, ako si nasho fon obavezno ga uzmi, pa ako ga ti necesh, daj ga meni. :mrgreen:
Inache, klasika za symbian telefone je 2-3 dana maximum.
Baterija mi se puni za sat vremena (a verujem da se ni ostali znachajno ne razlikuju). :wink:
1159 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 21:59
• Digital Underground
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨
 Jack OffLine Povremeni posetilac - Uto, 21. Sep 2004. 21:34
Korisnikov avatar
Kod mene na N6600 baterija traje 1 dan :) ali sam po ceo dan online na msn messneger :) (mozda to nesto znaci ?? :lol: )Ali meni se nepuni za 1 sat ?? Baterija dali imam mozda neki mnogo "dobar" punjac ili... sta je vec?
49 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 23:54
NOKIA 6600
 Sasa_NS OffLine Mobil stručnjak - Sre, 22. Sep 2004. 11:31
Kod moje 3650 baterija traje od 0,5 do 4 dana...
Ako je žestoko "maltretiram": igram igrice, koristim Bluetooth, slusam mp3, napravim koju fotku ili video klip, a pritom i dosta razgovaram - izdrži jedva pola dana.
Na drugu stranu, ako sam u nekoj gužvi pa "zaboravim" na fon, baterija izdrži i cela 4 dana...
Znači, onoliko koliko koristite telefon - toliko ce vam i trajati baterija. ACP 12E punjac koji sam dobio uz telefon, bateriju BL5-C puni za oko 1h i 20 min (potpuno ispražnjenu).
Po meni, glupo bi bilo kupiti telefon ovakvih mogućnosti pa posle toga zazirati od upotrebe samo da bi se vek baterije produžio za koji sat više...
Zato, samo napred i "udrite" po njemu...
712 poruka od Čet, 22. Jul 2004. 15:57
• Novi Sad
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS