N3660 Baterija

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
draganel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 08:16
Lokacija: Bgd
Kontakt:

N3660 Baterija

Post od draganel »

Hello,

Zahvljajuci vasim nesebicnim postovima, odlucio sam se za N3660. Jedini preostali znak pitanja je trajanje baterije. Da li je definitivna informacija da bateija traje jedan ipo dan do dva? Ako je tako, onda je to velika smaracina.

Poz,

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

ma samo ako koristis mnogo dodatnih aplikacija ili kameru ili internet. a i puni se jako brzo. (moj brat kaze da napuni bateriju za malo vise od 15 min, verovali ili ne) u svakom slucaju je dovoljno. ako si nasao telefon negde uzmi ga obavezno
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Da, da, da, ako si nasho fon obavezno ga uzmi, pa ako ga ti necesh, daj ga meni. :mrgreen:
Inache, klasika za symbian telefone je 2-3 dana maximum.
Baterija mi se puni za sat vremena (a verujem da se ni ostali znachajno ne razlikuju). :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 23:54

Post od Jack »

Kod mene na N6600 baterija traje 1 dan :) ali sam po ceo dan online na msn messneger :) (mozda to nesto znaci ?? :lol: )Ali meni se nepuni za 1 sat ?? Baterija dali imam mozda neki mnogo "dobar" punjac ili... sta je vec?
NOKIA 6600

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Kod moje 3650 baterija traje od 0,5 do 4 dana...
Ako je žestoko "maltretiram": igram igrice, koristim Bluetooth, slusam mp3, napravim koju fotku ili video klip, a pritom i dosta razgovaram - izdrži jedva pola dana.
Na drugu stranu, ako sam u nekoj gužvi pa "zaboravim" na fon, baterija izdrži i cela 4 dana...
Znači, onoliko koliko koristite telefon - toliko ce vam i trajati baterija. ACP 12E punjac koji sam dobio uz telefon, bateriju BL5-C puni za oko 1h i 20 min (potpuno ispražnjenu).
Po meni, glupo bi bilo kupiti telefon ovakvih mogućnosti pa posle toga zazirati od upotrebe samo da bi se vek baterije produžio za koji sat više...
Zato, samo napred i "udrite" po njemu...

Odgovori