pc remote?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

pc remote?

Post od nbnebojsa »

imam pc remote(daljinski za pc racunar) program, ali je namenjen za 7650 a ja imam 6600 jel zna neko da li ima negde pc remote za 6600. :?:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

To apsolutno nema veze. To je kao kada bi postojao XP za procesor od 900Mhz i za procesor od 1200Mhz.

P.S. Ako imaš problema sa krekom, preuzmi raniju verziju ovog programa, jer crack ume da baguje sa novijim verzijama.
U susret novim izazovima...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

radi meni i ovaj ali ne sve funkcije,pa sam mislio da ima neki na kojem sve radi, na koju si verziju ti mislio :?:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Sve preko 1,08 je znalo da zeza, jer je bilo problema sa krekom koji više nije delovao, tako da je program dozvoljavao da se izvrši samo 10 komandi, pa se moralo izaći i ponovo ući, a zatim opet 10 komandi... :(
U susret novim izazovima...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

jel znas koja je naj novija verzija ja nemoram stalno da ulazim i izlazim jednostavno nece da rade sve funkcije a one koje rade stalno rade. :roll:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ne znam, mogao bih da proverim, ali me mrzi, jer predpostavljam da ti imaš problem sa kompatibilnošću na relaciji komanda-televizor. Verovatno neke funkcije nisu kompatibilne, nije tu ništa čudno, a i, BTW, nema leka. :(
U susret novim izazovima...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ludak nismo se razumeli radi se o pc remotu-u (daljinski za pc racunar), a ne o ir remotu (daljinski za tv). 8O

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Imam verziju 2.0 ali nisam stigao da je probam, v1.8 mi je super šljakala na 3660. Svuci za zvaničnog sajta i probaj: www.pc-remote.de.vu
A postoji i ControlFreak Pro plugin za WinAmp - http://mtvoid.com
:wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

miskoni,skinuo sam controlfreak 1.1 za winamp i nece da radi povezem se uz pomoc bt i kad otvorim aplikaciju daje mi diskonekt ili controlfrek pro skinuo sam i ovaj drugi ali posto nemam kljuc nemogu da ga pokrenem jel moze da radi i kako samo controlfreek 1.1 bez ove verzije pro,inace na pcremotu mogu da upravljam sa svim programima osim sa winamp-om. :roll:

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Ja sam nasao neki Bemused program za kontrolu Winampa i radi sasvim O.K. sa Winamp 5, a veropvatno i sa starijima. Inace imas sve i playlistu sam skine sa kompa, a imas i opciju da downloadujes pesme na fon.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Meni PC Remote uopste ni ne radi. :) Barem ova 2.0 verzija. Bukvalno ni jedna komanda ne radi... Osim ako ne trebam da upalim i onaj program na kompu? :twisted:

Jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 23:54

Post od Jack »

Meni radi ovaj sto je MISKONI dao link ali kad stavim mouse on/off kad krenem npr. gore on ide skroz gore i nemozes da ga zaustavis i ponekad mi zabaguje nece da izadje tek posle 5-6 puta izadje
NOKIA 6600

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Normalno je da ovakve aplikacije zezaju i da neće sve raditi, jer je u igri mnogo činilaca koji već sami za sebe zezaju - mob, BT, komp, same aplikacije. Bemused v1.73 sam i ja probao i radio je uglavnom ok, i baš su ga fino odradili.

@Nebojsa - verovatno je problem u tvojoj verziji WinAmp-a

@Stefan - treba i program na kompu da radi, naravno, pošto je client-server aplikacija

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

aco, gde da skinem taj bemused program,inace imam winamp 3 :roll: , stefane verovatno imas staru verziju softvera na fonu pa ti zato neradi. :lol:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nebojša imaš mail, a Stefan ima N-Gage QD, teško da je stari softver, složićeš se... :wink: A i nije pokrenuo program na kompu, pa normalno da ništa nije radilo. :roll:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

izvinjavam se za verziju softvera nisam detaljno citao koji ima fon :cry: ,a u stvari nisam ni video da nije pokrenuo exe fajl za komp sory :mrgreen:

Odgovori